sevgiliye yıldönümü süprizleri

odette8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
117
3
arkadaşlar erkek arkadaşımla 1buçuğuncu yılımıza yaklaştık. bugüne kadar okul yoğunluğundan hiçbir özel günümüzü hatırlayamadım. artık güzel bir süpriz yada hediyeyi haketti. sizler neler önerirsiniz :KK61:

zaten çok pahalı şeylerden hoşlanmıyo =) 6. ayımızda sevgilim ve kendimin ufak bez bebeklerimizi yapmıştım şimdi daha iyi bişey istiyorum ama bilemiyorum =) bak resmini koyuyım =) $S4032557.jpg $S4032574.jpg $S4032557.jpg $S4032574.jpg $S4032557.jpg $S4032574.jpg $S4032557.jpg

çok zor birisi.. hala çözemedim aslında çok ufak şeylerden mutlu olabilir ama arkasında bi emek veya güzel düşünce olması gerek ... onu düşündüğümü belli eden emek vererek yaptığım bişey yani evde falan hazırlayabilirim..

teşekkür ederim =) senin yaptığın bomba bi süpriz oldumu bugüne kadar kopya çekebiliriimm =))

inan bana önemli olan elinin yatkınlığı değil hatta beceremiceceğin halde emek verp komikde olsa birşey hazırlasan erkek arkadaşınız dünyanın en mutlu erkeği olur =) çünkü sizin elleriniz değdi o hediyeye :KK61: ama bi bakarsınız mükemmel birşey yaratmışsınız buda sürpriz hazırlamanın en keyifli yanı =)))

=))) dışardan öyle sert görünmeyi seviyordur benim erkek arkadaşımda öyle =) aslında erkeklerde çok hassas ve duygusal ama belli etmiyolar =)

ben erkek arkadaşıma bi kutu içinde bir sürü ıvır zvır şey doldurup vermeyi planlamıştım.bu fikir biraz eskimiş olabilr ama bence sevgililer için çok anlamlı.o kutunun içinde ikiniz için özel olan şeyler olucak çünkü.bana yapılsa şahsen çok hoslanırım.mesela ben kutunun içine sevdiğimiz şarkıların olduğu bi flash bellek,ikimizinde hep kolunda olucak aynı bileklikler,birlikte çekilmiş bir kaç fotoğrafımız,benim için çok özel olan ve hep kullandığım bi kalem,parfüm ve bir de içimden gelenleri kağıda döküp kutuya koyup hediye edicektim ama benimki böyle şeylerden pek hoşlanmıyo kullanışlı hediyeler alıcakmışım ona:63: bu nedenle planımı gerçekleştiremedim ama tavsiye ederim ben çok özel ve hoş bişey olduğunu düşünüyorum:KK61:

ben erkek arkadaşıma bi kutu içinde bir sürü ıvır zvır şey doldurup vermeyi planlamıştım.bu fikir biraz eskimiş olabilr ama bence sevgililer için çok anlamlı.o kutunun içinde ikiniz için özel olan şeyler olucak çünkü.bana yapılsa şahsen çok hoslanırım.mesela ben kutunun içine sevdiğimiz şarkıların olduğu bi flash bellek,ikimizinde hep kolunda olucak aynı bileklikler,birlikte çekilmiş bir kaç fotoğrafımız,benim için çok özel olan ve hep kullandığım bi kalem,parfüm ve bir de içimden gelenleri kağıda döküp kutuya koyup hediye edicektim ama benimki böyle şeylerden pek hoşlanmıyo kullanışlı hediyeler alıcakmışım ona:63: bu nedenle planımı gerçekleştiremedim ama tavsiye ederim ben çok özel ve hoş bişey olduğunu düşünüyorum:KK61:

buna benzer bişey yapmıştım bi mektup ve içine kendi sesimle söylediğim aşk şarkılarından oluşan bi cd koymuştum :KK1:

yani ben bu konuya önem veren biriyim birazda abartıyo olabilirim ama sürprizler sayesinde aşkımız tazeleniyo ...

sanırım bu sefer kendim photoshop ta resimlerimizle oynarak hikaye kitabı gibi birşey yapıcam .. ne dersiniz ??

buna benzer bişey yapmıştım bi mektup ve içine kendi sesimle söylediğim aşk şarkılarından oluşan bi cd koymuştum :KK1:

yani ben bu konuya önem veren biriyim birazda abartıyo olabilirim ama sürprizler sayesinde aşkımız tazeleniyo ...

sanırım bu sefer kendim photoshop ta resimlerimizle oynarak hikaye kitabı gibi birşey yapıcam .. ne dersiniz ??

kendi sesinle söylemen çok daha hoş olmuş çok anlamlı:)
hikaye kitabı...çok orjinal bi fikir of ben böyle şeyleri severim ama benim sevgilim kendisi sevmediği için yapmayı da akıl edemiyo:KK14:

kendi sesinle söylemen çok daha hoş olmuş çok anlamlı:)
hikaye kitabı...çok orjinal bi fikir of ben böyle şeyleri severim ama benim sevgilim kendisi sevmediği için yapmayı da akıl edemiyo:KK14:

benim erkek arkadaşımda 8 yaş büyük benden ve tiki tiplerden nefret eder falan gaayet cool biridir :KK1: bende tam tersi kokoş falan biriyim o nedenle canım sevgilim bana 1. yılımızda leopar desenli pembe taşlı falan bi kutu yapmış 0dan kendisi düşünüp yapmış :KK1:

bu erkekler ummadığın zamanlarda şaşaırtıyolar insanı o kadarda nefret eder leopar deseninden ona ramen ben seviyorum diye düşünüp yapmıl:KK69:

yani sizin erkek arkadaşınızda bi anda yapabilir böyle bi süpriz inanın bende hiç beklemiyodum =)))

canım roman falan istiyosan karikatür şeklinde roman yapan bi site var sevgili kitabı yazarsan çıkar güzel olabilir ben onu düşünüyorm özel bi günde..

X