Lipoliz Yaptıranlar Deneyimlerini Paylaşsın

lilya merhaba
lipoliz kilo fazlası olan için uygulanan bir yöntem değil.kilolarını vermiş fakat vücudunun belli bölgelerinde inatla kalmış yağlı bölgelere uygulanan bir yöntem.
bana ilk doz yapıldıktan sonra(1/2 doz)x15 günde bir 2 defa yapıldı.sonrasında vücudun reaksiyonu izlendi ve 3.kere (1 doz) yapıldı.toplamda 3 defa yapıldı ve 2 doz oldu.şimdi 29 haziranda 1 doz daha yapılacak.selülit tedavisinde kullanılan bir yöntem değil.ben çok fayda gördüm.kilo fazlalılığım olmadığı halde yapısal olarak sırt ve basenlerimde yağlı bölgeler vardı.inanılmaz derecede inceldim.fayatına gelince yarım dozları 120 ytl tam dozu 200 ytl yaptırdım.Uygulayan klinik mersin ilinde ve sahibi tıp doktoru.
Merhaba canim ozelden merkezin neresi oldugunu yazabilir misin acaba?

Bundan 6 ay önce ben de laser lipo yaptırdım.Öyle bir kaç seans ta değildi.Tek seferde 4 kilo yağ aldığını söyledi doktorum.Torbalarda kanlı yağları gördüm de ıyk:KK43: Ve kilo vermeye devam edeceğimi ancak bol su içmemi söyledi.Dediklerini harfiyyen yapmama rağmen bir kilo dahi vermediğimi hayretle gördüm.O yağlar alındıysa ben neden hala aynı kilodayım .Bu şuna benzedi.Bu kediyse c,ğer nerde,yok ciğerse kedi nerde:))bu tek seansta yapılan işleme 6500 lira verdim ben:KK43: Tartıda ki sonuç tam anlamıyla bir hayal kırıklığı.Ama gören herkes inanılmaz zayıflamış olduğumu söylüyor.karnım basenlerim dümdüz oldu ve ben hala 70 kiloyum:)):KK19:
Canim basen kisminda dalgalanma falan oldu mu yaptirdiktan sonra ?

Merhabalar, baya olmuş konu konuşalı ama iğneli lipoliz yaptırmak istiyorum, İstanbul'da bildiğiniz güvendiğiniz bir klinik var mı?

Kizlar 56 kg 1. 64 boyum ust bacagim 54 cm 2 kez liploz yaptirmam yeterli olurmu
GENELLİKLE 3- 4 SEANS YAPILIR. AMA İLK İKİ SEANSTA İNCELİĞİNE BAKTIĞINDA YETERLİ GÖRÜRSEN DEVAM ETMEZSİN.doktor seni zaten yönlendiriyor. ÇİFT ENJEKTÖR tek seansta 300 TL ye satılıyor. içeriği fosfatidikolin ve l- carnitine ve taurin le yapılan bir karışım. hiçbir yan etkisi yok. ve etkisi gözle görülür şekilde. ama asla zayıflama için kullanılmaz. sadece zayıflamış fakat bölgesel yağlarını veremeyen kişilerde uygulanır.

GENELLİKLE 3- 4 SEANS YAPILIR. AMA İLK İKİ SEANSTA İNCELİĞİNE BAKTIĞINDA YETERLİ GÖRÜRSEN DEVAM ETMEZSİN.doktor seni zaten yönlendiriyor. ÇİFT ENJEKTÖR tek seansta 300 TL ye satılıyor. içeriği fosfatidikolin ve l- carnitine ve taurin le yapılan bir karışım. hiçbir yan etkisi yok. ve etkisi gözle görülür şekilde. ama asla zayıflama için kullanılmaz. sadece zayıflamış fakat bölgesel yağlarını veremeyen kişilerde uygulanır.

N naturel esteetik ahh cok tesekkur ederim cok tatlisin. Maya estetik 6 seans icin 3.600 tl cikardi.
Birde sinirlerin kaslarin gitmesinden korkuyorum
merak etmeyin öyle birşey olmaz. çünkü zaten deri altına 10-13 cm kadar giriyor sanırım zaten işlemi yapan doktorda ona dikkat eder korkacak birşey yok etkili bir yöntem ama kesinlikle diyet ve spor olmalı yoksa hiç faydasını görmezsiniz. 6 seans ücreti biraz yüksek ama sanırım işlem yapılacak bölge genişse enjektör sayısı da arttığı için fiyat yükselebiliyor

son dönemde yaptıran yokmu . durumlar nasıl kaç seans olması gerekiyor 1 seans ta işe yaramazmı ?

Merhabaalaar. Konuyu yeniden hortlattım ama iki gün önce yaptırdım acı olmadı. İğne yerleri bi kaç saat sonra morardı ama mercimek tanesi kadar bile büyük değil yani. Çok az bi otururken falan ağrı oldu o kadar. Herüz ödem var, yan basinlere yaptırdım. 15 gün sonra ikinci seansa gidicem. İnşallah işe yarar :dua:

Merhabaalaar. Konuyu yeniden hortlattım ama iki gün önce yaptırdım acı olmadı. İğne yerleri bi kaç saat sonra morardı ama mercimek tanesi kadar bile büyük değil yani. Çok az bi otururken falan ağrı oldu o kadar. Herüz ödem var, yan basinlere yaptırdım. 15 gün sonra ikinci seansa gidicem. İnşallah işe yarar :dua:
Kac seans gideceksin . Ucret olarak nekadar bide nereye yatirdin istanbulmu

Merhaba aradan uzun zaman gecmis ama bende simdi yaptiracagim icin size danismak istedim , ise yaradimi ? kac seans gittiniz ? Sonucları paylasırsanız cok sevinirim

merhaba ben bugün iğneli lipolizin ilk seansını yaptırdım..göbek ve yan simitler için..öyle korkulduğu gibi bir acı yok..çok ince iğnelerle yapılıyor..zaten yağlı bölge olduğu için fazla bir acı hissetmiyorsunuz..etkisinin 2 hafta sonra görülmeye başlanacağını söyledi doktor..haftada bir uygulama yapılacak..tabii bu arada bol bol su içmemei ve yapabildiğim kadar sporla desteklememi söyledi..yarım saat boyunca evde dans bile etsen faydası olur dedi..gelişmeleri paylaşıcam..bu arada fiyat olarak 4 seans 1200 tl paket fiyatı..normalde tek seans 500 tl miş

X