Lipoliz Yaptıranlar Deneyimlerini Paylaşsın

merhaba ben bugün iğneli lipolizin ilk seansını yaptırdım..göbek ve yan simitler için..öyle korkulduğu gibi bir acı yok..çok ince iğnelerle yapılıyor..zaten yağlı bölge olduğu için fazla bir acı hissetmiyorsunuz..etkisinin 2 hafta sonra görülmeye başlanacağını söyledi doktor..haftada bir uygulama yapılacak..tabii bu arada bol bol su içmemei ve yapabildiğim kadar sporla desteklememi söyledi..yarım saat boyunca evde dans bile etsen faydası olur dedi..gelişmeleri paylaşıcam..bu arada fiyat olarak 4 seans 1200 tl paket fiyatı..normalde tek seans 500 tl miş
merhaba siz nerede yaptırdınız acaba su bölgesel zayıflama ugruna arastırmadıgım sey kalmadı daha yeni yaptırmışsınız ama faydası oldumu acaba ? birde ben zaten zayıflamak istemiyorum sporda yapıyorum sadece kiloyu koruyorum diyet yapsam diger kuru kalmıs yerlerim dahada kuruyacak.size ne önerdiler işlemden sonra

Merhaba arkadaşlar dün gıdı bölgem için iğneli lipoliz yaptırdım.Ama şu anda gıdı bölgemd ödem ve ağrı var sizde de aynı durum oldu mu?yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

Merhaba arkadaşlar dün gıdı bölgem için iğneli lipoliz yaptırdım.Ama şu anda gıdı bölgemd ödem ve ağrı var sizde de aynı durum oldu mu?yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
Merhabalar. Ben de gıdı bölgem için lipoliz düşünüyorum ama kararsızım. Rica etsem deneyiminizi daha detaylı anlatabilir misiniz?

Merhabalar. Ben de gıdı bölgem için lipoliz düşünüyorum ama kararsızım. Rica etsem deneyiminizi daha detaylı anlatabilir misiniz?
Merhaba ben yaptirali 2 yıl kadar oldu sanırım ilk başta ignelerden dolayı şişlik ödem oluyor tabi ama bir kaç güne hafifliyor toplam 5 seans falandı sanırım zaten genelde paket olarak alınmasını tavsiye ediyorlar ben oldukça faydasını gördüm tabi yaptıracağınız yerde önemli

Merhaba ben yaptirali 2 yıl kadar oldu sanırım ilk başta ignelerden dolayı şişlik ödem oluyor tabi ama bir kaç güne hafifliyor toplam 5 seans falandı sanırım zaten genelde paket olarak alınmasını tavsiye ediyorlar ben oldukça faydasını gördüm tabi yaptıracağınız yerde önemli
Cevabınız için çok teşekkür ederim, ben de gıdı için düşünüyorum. Siz nerede kime yaptırdınız, bir de o bölgede yağlar eridikten sonra sarkma oluyor mu?

Son düzenleme:
Cevabınız için çok teşekkür ederim, ben de gıdı için düşünüyorum. Siz nerede kime yaptırdınız, bir de o bölgede yağlar eridikten sonra sarkma oluyor mu?
Ben İstanbul'dayım burada bir estetik merkezine yaptırdım isim vermek yasak sanırım reklama girdiği için.Bende herhangi bir sarkma olmadı. Rica ederim aklınıza takılan soru varsa yazabilirsiniz

Ben İstanbul'dayım burada bir estetik merkezine yaptırdım isim vermek yasak sanırım reklama girdiği için.Bende herhangi bir sarkma olmadı. Rica ederim aklınıza takılan soru varsa yazabilirsiniz
Çok teşekkürler, ben de İstanbul dayım. O halde hangi merkezde kaç seans yaptırdınız, hangi cihaz kullanıldı, fiyat ne kadar gibi detayları özelden yazabilir misiniz rica etsem?

lilya merhaba
lipoliz kilo fazlası olan için uygulanan bir yöntem değil.kilolarını vermiş fakat vücudunun belli bölgelerinde inatla kalmış yağlı bölgelere uygulanan bir yöntem.
bana ilk doz yapıldıktan sonra(1/2 doz)x15 günde bir 2 defa yapıldı.sonrasında vücudun reaksiyonu izlendi ve 3.kere (1 doz) yapıldı.toplamda 3 defa yapıldı ve 2 doz oldu.şimdi 29 haziranda 1 doz daha yapılacak.selülit tedavisinde kullanılan bir yöntem değil.ben çok fayda gördüm.kilo fazlalılığım olmadığı halde yapısal olarak sırt ve basenlerimde yağlı bölgeler vardı.inanılmaz derecede inceldim.fayatına gelince yarım dozları 120 ytl tam dozu 200 ytl yaptırdım.Uygulayan klinik mersin ilinde ve sahibi tıp doktoru.
Bence siz klinikte çalışan birisiniz ve külliyen saliyorsunuz

O kadar ağrılı bir işlem ki ödem de cabası ameliyat olmuşsunuz gibi ağrınız var. Burada Memnun olanlara güvenerek işlem yaptırdım.
Tavsiye et mi yo rummm

Aynı işlemi yaptırmayı planlıyorum. Bazı sorularım var. Cevap verirseniz çok sevinirim. İlaç çok yakıyor mu, mesela botox kadar acı hissediliyor mu, işlem yapıldığı dışarıdan belli oluyor mu, korse veya bandaj gerekiyor mu, sonuçta gözle görülür bir değişim bekleyebilir miyim gıdıda? Sevgilerimle

Aynı işlemi yaptırmayı planlıyorum. Bazı sorularım var. Cevap verirseniz çok sevinirim. İlaç çok yakıyor mu, mesela botox kadar acı hissediliyor mu, işlem yapıldığı dışarıdan belli oluyor mu, korse veya bandaj gerekiyor mu, sonuçta gözle görülür bir değişim bekleyebilir miyim gıdıda? Sevgilerimle
Merhaba Herkesin acı eşiği farklı bence çok can yakan bir işlem değil ama sonrasında ki bir kaç gün o bölgede ödem, kızarıklık cildiniz çok hassas ise morarma olabilir bunlar geçici tabi zaten yapıldıktan 10 gün sonra sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz.Bandaj yada korse gerekmiyor bana sadece elimle yukarı aşağı masaj yapmamı söylemişlerdi onuds ilk günler dokununca acıdigi için yapmadım

Merhaba Herkesin acı eşiği farklı bence çok can yakan bir işlem değil ama sonrasında ki bir kaç gün o bölgede ödem, kızarıklık cildiniz çok hassas ise morarma olabilir bunlar geçici tabi zaten yapıldıktan 10 gün sonra sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz.Bandaj yada korse gerekmiyor bana sadece elimle yukarı aşağı masaj yapmamı söylemişlerdi onuds ilk günler dokununca acıdigi için yapmadım
Cok tesekkur ederim, karar vermemde cok yardimci oldunuz. Sevgilerimle

X