Lipoliz Yaptıranlar Deneyimlerini Paylaşsın

gulnur1970

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
9
2
herkeze merhaba;
arkadaşlar lipoliz deneyen varmı?
ben ikinci dozu yaptırdım..
sonuç mükemmel
haydi yazın bakalım...

merhaba lipoliz hakkında ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz
hangi bölgelere uygulandı
seans aralıkları ne kadar
nasıl bir sonuc aldınız etkisini ne sürede gösteriyor
herhangi bir yan etkisi varmı
ve uygulamanın fiyatı ne kadar

bende cok memnunum benım 4. seansım bıttı ve muhtesem bır sonuc aldım.. lıpolızı ıcat edenın aklını sevıyım.. :KK66:
lilyacım lıpolız lıposactıon ın aynısı gıbı ama ıgnelısı. benım karın basen bel ıc bacak bolgelerıne uygulandı. 2 haftada bır uygulanıyo ve 1 hafta sonunda muthıs soncu verıyo. yan etkısı yok olsa zaten doktorum bana yapmazdı. fıyatlar tabı degısıyo genelde.. ama doktorda cok onemlı tabı bunu yapan yada bu konuda bılgılendırılen egıtım alan estetısyen.. ben acayıp memnunum.

merhaba bilgilendirdiginiz icin tsk.
sanırım cok sayıda enjeksiyon yapılıyor degilmi
nasıl bir toparlanma oluyor acaba vucut sekilleniyormu
ileri derecede selülütlerdede faydası olurmu
fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim

cnm zaten lıpolız hem ıncelmek ıcın hemde ardından bır alete baglıyolar oda selulıtler ıcın. fıayatları 3000 ytl arasında olsa gerek toplam.

lilya merhaba
lipoliz kilo fazlası olan için uygulanan bir yöntem değil.kilolarını vermiş fakat vücudunun belli bölgelerinde inatla kalmış yağlı bölgelere uygulanan bir yöntem.
bana ilk doz yapıldıktan sonra(1/2 doz)x15 günde bir 2 defa yapıldı.sonrasında vücudun reaksiyonu izlendi ve 3.kere (1 doz) yapıldı.toplamda 3 defa yapıldı ve 2 doz oldu.şimdi 29 haziranda 1 doz daha yapılacak.selülit tedavisinde kullanılan bir yöntem değil.ben çok fayda gördüm.kilo fazlalılığım olmadığı halde yapısal olarak sırt ve basenlerimde yağlı bölgeler vardı.inanılmaz derecede inceldim.fayatına gelince yarım dozları 120 ytl tam dozu 200 ytl yaptırdım.Uygulayan klinik mersin ilinde ve sahibi tıp doktoru.

peki bu esnada kaç kilo verdin gulnur bende düşünüyorum ama10 kilo var fazlam gitsinde istiyorum

bende cok memnunum benım 4. seansım bıttı ve muhtesem bır sonuc aldım.. lıpolızı ıcat edenın aklını sevıyım.. :KK66:
lilyacım lıpolız lıposactıon ın aynısı gıbı ama ıgnelısı. benım karın basen bel ıc bacak bolgelerıne uygulandı. 2 haftada bır uygulanıyo ve 1 hafta sonunda muthıs soncu verıyo. yan etkısı yok olsa zaten doktorum bana yapmazdı. fıyatlar tabı degısıyo genelde.. ama doktorda cok onemlı tabı bunu yapan yada bu konuda bılgılendırılen egıtım alan estetısyen.. ben acayıp memnunum.

iiakşamlar özlem bende lipoliz yaptırmayı düşünüyorum sanırım sende istanbulda oturuyosun nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim benim derdim hijyenik işin ehli birine yaptırmak artı sean ücretinide yazarsan çok memnun olurum tşkrler iii bayramlar

Kilo Verdiriyor Mu?
Ben Bir Merkeze Tel Açarak Sordum Benim On Kilo Vermem Gerek Ne önerirsiniz Dedim Lipoliz Dediler Ama Artik Kanidirmak Iyi Iş Yapmak Anlamina Geldiği Için Iyice Araştirmak Gerek Az Para Değil...

Ya ben lipoliz ilacının yasaklandığını duymuştum. ithal edilmiyormuş. Kaçak yolla sokuyorlarmış ülkeye. Ne biliim yasak olan herşey insanı cezbediyor ama:-)

Ya ben lipoliz ilacının yasaklandığını duymuştum. ithal edilmiyormuş. Kaçak yolla sokuyorlarmış ülkeye. Ne biliim yasak olan herşey insanı cezbediyor ama:-)

yasaklandığı doğru ama türkiyede değil canım ,maalesef türkiyede yapıyorlar lipolizde kullanılan ilaç lipostabil denen bir ilaç yurt dışında çok ucuz burada ise seansını 300 euro gibi bir rakama yapıyorlar ,ben geçen sene yaptırdım 4 seans gittim zaten maksimum seans sayısı bu kadar hiçbir faydası olmadı ayrıca ağrı eşiği çok yüksek olan bir madde internetten araştırmalarıma göre bu ilaç yüzünden ölüm tehlikesi atlatan insanlar olmuş birisi şoka giriyormuş benimde yüzümde anormal bir kızarıklık ve halsizlik olmuştu ,yaptırıp memnun olanlar var ama ben tavsiye etmiyorum kolesterol düşürmek için kullanılan ilacın güzellik için kullanılması yurt dışında yasaksa muhakkak haklı bir nedeni vardır:1no2:

yasaklandığı doğru ama türkiyede değil canım ,maalesef türkiyede yapıyorlar lipolizde kullanılan ilaç lipostabil denen bir ilaç yurt dışında çok ucuz burada ise seansını 300 euro gibi bir rakama yapıyorlar ,ben geçen sene yaptırdım 4 seans gittim zaten maksimum seans sayısı bu kadar hiçbir faydası olmadı ayrıca ağrı eşiği çok yüksek olan bir madde internetten araştırmalarıma göre bu ilaç yüzünden ölüm tehlikesi atlatan insanlar olmuş birisi şoka giriyormuş benimde yüzümde anormal bir kızarıklık ve halsizlik olmuştu ,yaptırıp memnun olanlar var ama ben tavsiye etmiyorum kolesterol düşürmek için kullanılan ilacın güzellik için kullanılması yurt dışında yasaksa muhakkak haklı bir nedeni vardır:1no2:

bende yaptıracaktım ama zaten evhamlıyım yaptıramam.Offf Off 10 kilom var ve veremiyorum.Bu kolay yoldu neyse.Bende ayırdığim parayla pırlanta alayım bariyerimseniben

slmlar bende 2 seans yaptırdım çok az değişiklik oldu ve iğne yerlerim çok hassaslaştı temizlik yaparken çok acıyor grip oldum sanki iğne yerlerim dikiş atmışlar gibi acıdı ama diyet yapamıyorum herhalde bundanmı zayıflayamamam ve 3 seansım daha var korkuyorum zaten iğneyi hiç sevmiyorum ne yapacağım bilmiyoru

biri bana da yardım etsin 17 haziranda sünneti var oğlumun ve benim 15 kg fazlam var döpyes ve siyah bişeyler giymek istemiyormmm

merabalar.öncelikle benim sizin kadar fazla bir kilom yoktu.sadece bölgesel olarak biraz fazlalığım yani yan yağlarım vardı.egzersizede vakit bulamayıp birazda sıkıldımdan diyelim lipoliz(mezoterapi) ye gecen yıl karar verdim ve 4 seans sonununda tüm herşeyi denememe rağmen kurtulamadım yan yağlarımdan bu uygulama sayesinde kurtuldum.çok ufak kıl gibi birazda yapan işin ehli bir dr olunca iğnenin girdip çıktını bile hissetmiosun ve uygulama sonucu rutin hayatına devam ediosun.uygulamadan sora ilaç etikisini göstermeye başladığında yanma oluo biraz ama 1 günde geçio.bende ve gittim dr un salonundakilerde baya işe yaradı yinede karar sizin bilgi verim istedim.hiçbir şekilde yan etksinide görmedim:1no2: 15 günde 1 uygulandı bana.hepinize güzel sağlıklı zayıf günler..sengözlerimebaksanab

her yanın morarıyo bırak dayak yemeyi işkence edilmiş gibi agrı eşigine göre tepki degişebilir;ama bence çok da agrıyor ilgililere bilgilerinize

her yanın morarıyo bırak dayak yemeyi işkence edilmiş gibi agrı eşigine göre tepki degişebilir;ama bence çok da agrıyor ilgililere bilgilerinize

:)) iyide emek olmadan yemek olmuo egzersiz yaparken bile ilk hafta heryerin kırılıo hareket edemiosun e tabi bazı zorlklara göğüs gereceksin,katlanacksın yoksa acısız zahmetsiz bişi yok yani.evet ilk başta 1 gün yanma oluo ama zamanla yanmanın etkiside hafiflio ve 2 gün içinde o morartılar ( ki dr un el hafifline de bağlı bu bende 1 kere anca olmuştu) geçio.yani bende böle olmuştu ama değdi:1rolleyes:

Yaaa bende yaptırmak istiyorum şu can simitlerim için, şöyle belim incelse ne güsell olur walla :asigim: zaten zayıfım sadece bölgesel benim sorunum. karın, göbek ve can simitleri için... Ne kadara yaptırdınız acaba? ve benim istediğim bölgelerde faydası olur mu?

:)) iyide emek olmadan yemek olmuo egzersiz yaparken bile ilk hafta heryerin kırılıo hareket edemiosun e tabi bazı zorlklara göğüs gereceksin,katlanacksın yoksa acısız zahmetsiz bişi yok yani.evet ilk başta 1 gün yanma oluo ama zamanla yanmanın etkiside hafiflio ve 2 gün içinde o morartılar ( ki dr un el hafifline de bağlı bu bende 1 kere anca olmuştu) geçio.yani bende böle olmuştu ama değdi:1rolleyes:
Shuley değdi demişsin etkisi kalıcı di mi?

X