Istanbul da dış çekim mekanı...?

Atatürk Arboretumunu tavsiye ederim. Giriş 180 lira alıyorlar ama nettende bakarsanız farklı olduğunu görürsünüz.

Ben de orayı çok begendim. Dün aradım, evet 5 kişi 180 tl diyorlar. İçeri araba almıyorlarmış.

Koç müzesini de çook begendim. Değişik şeyler var içerde. Orası da 5 kişiye kadar 300 tl diyor :KK43:

Size çok uzak değilse, Florya'daki Belediye tesislerini listenize ekleyin derim. Yeşil alanı bol, hem orman hem de sahil bulunan çok geniş bir alan. 2 ay önce nişan fotoğrafları çekmiştim oldukça iyi fotoğraflar çıktı. Üstelik ücretsiz

Bahçeşehir gölet fena sayılmaz ama cok şey bekleme,ben olsam tarihi yapıları kullanırım.bir arkadas hidiv kasrını tavsiye etmiş mesela,,güzel fikir..bahçeşehir gölet yapay bir su birikintisinin kenarında ahşap banklar,3-5 ördek olan biyer.Bu tarafa kadar gelirsen biraz daha yol yapıp durusu park at çiftliğine git daha iyi,,o taraflarda hem yeşillik var hemde tesisle konuşursanız uygun bı ücret karşılığı size atlarla değişik bir cekim konsepti ayarlayabilirler belki.

Bahçeşehir gölet fena sayılmaz ama cok şey bekleme,ben olsam tarihi yapıları kullanırım.bir arkadas hidiv kasrını tavsiye etmiş mesela,,güzel fikir..bahçeşehir gölet yapay bir su birikintisinin kenarında ahşap banklar,3-5 ördek olan biyer.Bu tarafa kadar gelirsen biraz daha yol yapıp durusu park at çiftliğine git daha iyi,,o taraflarda hem yeşillik var hemde tesisle konuşursanız uygun bı ücret karşılığı size atlarla değişik bir cekim konsepti ayarlayabilirler belki.

durusu park at çiftliği nerede ? ilk kez duydum ve atlar falan ilgimi çekti açıkcası .yardımcı olurmusn lütfen

X