Tüp Bebek Merkezleri Fulya (Bahçeci) Tüp Bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

Eveeeeet bugün hemşiremiz aradı klinikten, 5 tane sağlıklı emriyomuz var artık, heyecanla transfer gününü bekliyoruz.Bizim korkumuz elde edilen spermlerin çok kaliteli olmamasından dolayı başarılı bir döllenmenin oluşamayacağı yönündeydi, şükürler olsun ki bir adım daha ilerledik, umarım hepimiz mutlu sona ulaşırız...

Bu çok güzel bir haber canım yaa..inan ki çok sevindim. :21:
inşallah herşey sonuna kadar güzel gider ve mutlu sona ulaşırsın, senin için tüm kalbimle dua edeceğim.
Allaha emanet ol :80:

Bugun yıne kontrol gunuydu.5 gun femera ve puregon kullandım. Aytun hanım her zamanki sempatıklıgıyle muayeneme gırdı, folıkullerın gelısımını begendı.:nazar::nazar: Bana oyle gelıyorkı senın amelıyatınla benım yumurta toplama zamanım aynı zamanlara gelecek. Ikımızede bol sans:KK66:

Herşey güzel olacak, buna inanıyorum..buradan sırayla güzel haberler vereceğiz inşallah...
yumoşların bir gün küçük afacanlar olarak etrafında koşuştursun inşallah :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
sana da bol şans canım :KK71:

cok sağol canım yarın tekrar kontrole gıdecegım...Bakalım ne kadar gelısmısler ?? :93:
eve dondugumde gelısmelerı tekrar yazacagım buraya..

Operasyondan ne kadar sonra baslayacaksın tedavıne?

Bu çok güzel bir haber canım yaa..inan ki çok sevindim. :21:
inşallah herşey sonuna kadar güzel gider ve mutlu sona ulaşırsın, senin için tüm kalbimle dua edeceğim.
Allaha emanet ol :80:

Bende senin için yürekten herşeyin olumlu sonuç vermesini diliyorum, çıktığımız yol tamamen bir belirsizlikten ibaret umudumuzu yitirmememiz gerekiyor, ben inanıyorum ki kendi adıma herşey güzel olucak, sende önce kendini inandır, olucak de inatla, inancında vazgeçme, gerisi allaha kalmış evet ama bizim de yapabileceğim birşey var, inanmak.
Bu arada yarın sanıyorum benim transerim yapılacak, bugün hemşiremiz Aylin Hnm. aradı ve embriyoların gelişiminin gayet iyi olduğunu ve Güvenç bey yarın transeri yapılabileceğini söyledi, heyecan ve merak içinde son aşamalara yaklaşıyoruz...

cok sağol canım yarın tekrar kontrole gıdecegım...Bakalım ne kadar gelısmısler ?? :93:
eve dondugumde gelısmelerı tekrar yazacagım buraya..

Operasyondan ne kadar sonra baslayacaksın tedavıne?

Dr.Güvenç bey operasyondan bir ay sonra tedaviye başlayabileceğimizi söyledi.Herşey yolunda giderse ekim

ayında tedaviye başlayacağım inşallah

Gelişmeleri mutlaka yaz canım, öptüm :KK54:

Bende senin için yürekten herşeyin olumlu sonuç vermesini diliyorum, çıktığımız yol tamamen bir belirsizlikten ibaret umudumuzu yitirmememiz gerekiyor, ben inanıyorum ki kendi adıma herşey güzel olucak, sende önce kendini inandır, olucak de inatla, inancında vazgeçme, gerisi allaha kalmış evet ama bizim de yapabileceğim birşey var, inanmak.
Bu arada yarın sanıyorum benim transerim yapılacak, bugün hemşiremiz Aylin Hnm. aradı ve embriyoların gelişiminin gayet iyi olduğunu ve Güvenç bey yarın transeri yapılabileceğini söyledi, heyecan ve merak içinde son aşamalara yaklaşıyoruz...

Allah razı olsun canım, inşallah hepimiz için olumlu ve hayırlı sonuçlar olsun.Haklısın ucu belli olmayan bir yoldayız, çok zor, çok da hassas bir dönem bizim için.Bizi ancak bizim durumda olanlar anlar.O yüzden buradan birbirimize desteği kesmeyelim ve gelişmelerden haberdar edelim.
Hamilelik haberi normal sağlıklı insanlarda elbette sevinçle karşılanırken bizim için çok çok ayrı anlamlar ifade ediyor.

Dilerim ki transferin müjdeli haberin başlangıcı olsun..Allaha emanet ol :90:

bugun kontrolum vardı perşembe gunu yumurtalarım toplanıyor hayırlısıyla. Cok heyecanlandım ıcım kıpır kıpır. Zaten sormayı unuttugum bır suru sey geldı aklıma,sonra doktorumu aradım oda sagolsun usenmeden acıkladı. Offf bekleyısler baslıyor,tedavının en zor yanı bu bekleme kısımları. Ne olacagını bılmeden beklemek ınsanı cok yoruyor, psıkolojık olarak.

Bu arada Raıdunes canım senın ıcın bol bol dua edıyorum. Transferden sonra nasıl gectıgını yaz merak edıyorum? sen bızım oncumuz oldun :KK70:
Gelıyoruz hepımız arkandan....:KK1:

bugun kontrolum vardı perşembe gunu yumurtalarım toplanıyor hayırlısıyla. Cok heyecanlandım ıcım kıpır kıpır. Zaten sormayı unuttugum bır suru sey geldı aklıma,sonra doktorumu aradım oda sagolsun usenmeden acıkladı. Offf bekleyısler baslıyor,tedavının en zor yanı bu bekleme kısımları. Ne olacagını bılmeden beklemek ınsanı cok yoruyor, psıkolojık olarak.

Bu arada Raıdunes canım senın ıcın bol bol dua edıyorum. Transferden sonra nasıl gectıgını yaz merak edıyorum? sen bızım oncumuz oldun :KK70:

Yarın benim için de önemli gün...ameliyat tedavi için ilk adımım olacak
Hepinize bol şans kızlaaaarr güzel haberlerinizi bekliyorum
Allaha emanet olun

Öğleden sonra Dr.Güvenç bey aradı ve yarın saat 10:00 yumurta toplama işi olduğu için ameliyat saatimi bir saat öne aldığını söyledi.Sanırım yumurtalarını toplayacağı kişi sensin :) :nazar:

Son düzenleme:
canım oncelıkle ben emınım senın amelıyatın mukemmel gececek :)) Bızı haberdar etmeyı unutma!!!
Benım doktorum Aytun hanım :)) Ama heralde aynı saatlerde olacak operasyonlarımız. Hepımızın aynı zamanlarda baslaması cok ıyı oldu,bırbırımıze destek oluyoruz buradan. Allahım hepımıze bebek nasıp etsın ınsallah :KK49::KK49::KK49:

Allah razı olsun canım, inşallah hepimiz için olumlu ve hayırlı sonuçlar olsun.Haklısın ucu belli olmayan bir yoldayız, çok zor, çok da hassas bir dönem bizim için.Bizi ancak bizim durumda olanlar anlar.O yüzden buradan birbirimize desteği kesmeyelim ve gelişmelerden haberdar edelim.
Hamilelik haberi normal sağlıklı insanlarda elbette sevinçle karşılanırken bizim için çok çok ayrı anlamlar ifade ediyor.

Dilerim ki transferin müjdeli haberin başlangıcı olsun..Allaha emanet ol :90:

evet transfer yapıldı ve şimdi test gününü sabırsızlıkla bekliyoruz...

canım oncelıkle ben emınım senın amelıyatın mukemmel gececek :)) Bızı haberdar etmeyı unutma!!!
Benım doktorum Aytun hanım :)) Ama heralde aynı saatlerde olacak operasyonlarımız. Hepımızın aynı zamanlarda baslaması cok ıyı oldu,bırbırımıze destek oluyoruz buradan. Allahım hepımıze bebek nasıp etsın ınsallah :KK49::49

Merhaha inşallah herşey yolunda gider,bende Aytun hanımda tedaviye başladım.hepimizin Allah yardımcısı olsun.

Son düzenleme:
Ne güzel tedavileriniz başlamış ve devam ediyorsunuz bende beklemedeyim :KK43: Ben bekledikçe adet görmeyi olamıyorum sanki ...
Sizlerden güzel haberler alırım da tedavime mutlu mutlu başlarım inşallah. İşlemleriniz nasıl geçti? Ne kadar çok okursam o kadar daha iyi olacakmış gibime geliyor.

Ne güzel tedavileriniz başlamış ve devam ediyorsunuz bende beklemedeyim :KK43: Ben bekledikçe adet görmeyi olamıyorum sanki ...
Sizlerden güzel haberler alırım da tedavime mutlu mutlu başlarım inşallah. İşlemleriniz nasıl geçti? Ne kadar çok okursam o kadar daha iyi olacakmış gibime geliyor.

Hıc kendını bosuna yıpratma,anlıyorum cok sabırsızlanıyorsun ama hersey guzel gıdıcek dıye dusun...
Benım bugun yumurta toplama ıslemım vardı. Klınıge gıttım tam dedıklerı saatte ısleme aldılar.8 tane yumurtam toplandı :KK70: Ve sunu soylemek ıstıyorum benı cok onemlı hıssettırdıler.Cok cana yakınlardı bana ıhtıyacım olanı verdıklerını dusunuyorum hayırlısıya transferım de gerceklesır umarım ..

merhaba bende bahçeciye başlamayı düşünüyürüm sizce hangi doktora gitmeliyim karar veremiyorum.

Beren_berat ben Aytun hanıma gıdıyorum ve coook memnunum kendısınden...ama dıger arkadaslarımızda doktorlarından cok memnun Mustafa BAHCECI ,Halıt Bey,Guvenc Bey burada bahsedılen doktorları o nedenle gıdıp bır gorusmenı tavsıye ederım ona gore doktorunu secersın...Klınıktekı doktorları bıraz arastır sıtesınden hepsı cok tecrubelı zaten :)) Hadı aramıza hos geldın

Benım doktorum Aytun hanım :)) Ama heralde aynı saatlerde olacak operasyonlarımız. Hepımızın aynı zamanlarda baslaması cok ıyı oldu,bırbırımıze destek oluyoruz buradan. Allahım hepımıze bebek nasıp etsın ınsallah :KK49::KK49::KK49:

merhabaaa canıımm, nasılsın ?

Ameliyat çok şükür çok iyi geçti.Sol tüpüm alındı, sağ tarafta geçiş olduğu için alınmamış çok şükür.
Şuanda evdeyim dinleniyorum.Sizleri merak ettiğim için ve gelişmelerden haber vermek için gireyim dedim..
Dilerim sağlıkla transferin sorunsuz olarak yapılır.Kendine dikkat et iyice dinlen, stres yapma sakin ve dinlenmiş olarak trasfere git.
hoşçakal canım

merhaba bende bahçeciye başlamayı düşünüyürüm sizce hangi doktora gitmeliyim karar veremiyorum.

Aramıza hoşgeldin canım,
benim doktorum Güvenç bey, kendisini memorialda tanıdım.Başarılarını ve ilgili oluşunu duyduğum için kendisini tercih ettim..Gerçekten de işinde çok başarılı ve güleryüzlü bir dr.
ilk olarak memorialda ön görüşme yaptım ve bahçeciye geçtiği için tedavimi burada yapmaya karar verdim.
bahçeci grubundaki diğer doktorların da başarılı olduğunu duydum.içine sinmesi için sen de araştır ve hangi dr. da için rahat edecekse onunla başla derim.
Dilerim hepimiz için herşeyin iyisi ve hayırlısı olsun..

selam deniciiiim :KK34: nasılsın
canım herşey iyi olacak lütfen sıkıntı yapma ve sakin ol..bu yolda çooook sabırlı olmamız gerekiyor.
şuanda ilaç falan kullanıyor musun, daha önce de böyle gecikmelerin oluyor muydu?

selam deniciiiim :KK34: nasılsın
canım herşey iyi olacak lütfen sıkıntı yapma ve sakin ol..bu yolda çooook sabırlı olmamız gerekiyor.
şuanda ilaç falan kullanıyor musun, daha önce de böyle gecikmelerin oluyor muydu?

ya bende endişelenmeye başlamıştım kliniği aradım Bahceci'nin hemşiresiyle görüştüm bugün o da bana randevu ayarladı ama 1 saat sonra adet gördüm yarın gidiyorum tekrar Mustafa Bahçeci'yi görmeye inşallah tedaviye başlayacağım bende :)))

Çok mutluyum kızlar

Bu arada bir arkadaş doktor arıyormuş galiba ben Mustafa Bahçeci diyorum çünkü size herşeyi sizin anlayacağınız şekilde anlatıyor ve sizi sakinleştiriyor.Yaklaşımı çok güzel...

Aysencim aramıza hoşgeldin hayırlısı olsun,tedavi detaylarını bekliyoruz...

Bu arada sizlerin tedavileri nasıl gidiyor kızlar??

X