2. Tüp Bebek Denemem ve Transferin 10. Günü Benim Gibi Olup Olumlu Sonuç Alanlar

gkcslm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
49
0
2. tüp bebek denemem çok heyecanlıyım cmtsi sonuç için kan testine gidicem çok heyecanlıyım yardım edin lütfenn benim gibi bekleyen arkadaşlar beraber paylaşalım ne durumdasınız neler yaşıyorsunuz yada bu sıkıntıları çeken arkadaşlar olumlu veya olumsuz sonuç alanlar sizler neler yaptınız paylaşalım beraberr

2. tüp bebek denemem çok heyecanlıyım cmtsi sonuç için kan testine gidicem çok heyecanlıyım yardım edin lütfenn benim gibi bekleyen arkadaşlar beraber paylaşalım ne durumdasınız neler yaşıyorsunuz yada bu sıkıntıları çeken arkadaşlar olumlu veya olumsuz sonuç alanlar sizler neler yaptınız paylaşalım beraberr

öncelilkle tedavin hayırlı olsun...
bende ikinci tedavi için yeni başladım ilaca..
transfer gününm henüz belli değil..
dondurulmuş embriyo transferi olcak kısmetse..
sonucun bugun çıkacak sanırım merakla bekliyorum...

slm benimde ikinci denemem ve bugün transferin 5 günü.dondurulmuşlarla yapıldığı için sonuç biraz daha geç çıkıyomuş.ağustosun 2 si test tarihim.isteyen ve bekleyen herkes istediği sonuca en kısa zamanda kavuşur inşallah

kızlar inşallah hayırlı ve güzel sonuçlar alırsınız, alırız hepimiz. benim de ilk tüp bebek denemem malesef negatif. ikincisini 1 ay sonra dondurulmuşlar ile deneyeceğiz inşallah. doktorum bir ay ara vermemizi söyledi. Allah hepimize çifter çifter nasipe der inşallah. benim ilk denemem de 9. gün kanamam başlamıştı. dr um 4 gün daha beklememizi ; ona göre adet olup olmadığımı anlamamızı söyledi. ve sonuç negatifti. zaman zaman gözlerim doluyor. hiç olmazsa diye çok korkuyorum, Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

benimde ikinci denemem dondurulmuşla..pazar günü test günüm ama hiç bir belirtim yok...transfer öncesi nasılsam şimdide öyle..ilginç..ilkinde farklıydı..ama ilkinde birsürü iğne ilaç yumurta toplama v.sss işlemlerden geçtiğim için belkide daha farklı hissettim..gerçi 9. gün kanamam olmuştu...
Hep şunu diyorum hayırlısı ne ise o olsun..hayırlı olacak ise olsun..

arkadaşlar merhaba sonunda pozitif sonucumu aldımm rabbim herkese nasip etsin inş. ve inşallah sağlıklı sıhatli kucağımıza almamızı nasip eder şimdi ayın 10 unu bekliyorum kalp atışını ve keseyi göreceğiz ve bir tanemi iki tanemi olduğunu anlıyacağız bu sevincimi paylaşmak istedim inşallah sizlerdende güzel haberler alırım herkese kısmet etsin yüce rabbim

arkadaşlar merhaba sonunda pozitif sonucumu aldımm rabbim herkese nasip etsin inş. ve inşallah sağlıklı sıhatli kucağımıza almamızı nasip eder şimdi ayın 10 unu bekliyorum kalp atışını ve keseyi göreceğiz ve bir tanemi iki tanemi olduğunu anlıyacağız bu sevincimi paylaşmak istedim inşallah sizlerdende güzel haberler alırım herkese kısmet etsin yüce rabbim

tebrikler canım..
allah kucağına almayı nasip etsin inşallah...
boyle pozitif sonuçlar insana çok güzel motive oluyor:KK16::KK16::KK16:

tebrikler...:KK64: Allah mutluluğunu daim etsin,darısı bizlere inş.

merhaba kızlar sonunda kalb atışlarınıda gördüm hatta öle bir süprizle karşılaştık ki 3 tanelermiş :KK70: embriyolardan bir tanesi 2 ye bölünmüş kendiliğinden :KK70: bir tane için sabırsızlkla beklerken rabbim 3 tane ile sevindirdi bizi inş. sağlıklı sıhatli kucağıma almayı nasip eder.:KK52:

benimde ikinci denemem dondurulmuşla..pazar günü test günüm ama hiç bir belirtim yok...transfer öncesi nasılsam şimdide öyle..ilginç..ilkinde farklıydı..ama ilkinde birsürü iğne ilaç yumurta toplama v.sss işlemlerden geçtiğim için belkide daha farklı hissettim..gerçi 9. gün kanamam olmuştu...
Hep şunu diyorum hayırlısı ne ise o olsun..hayırlı olacak ise olsun..

merhabalar antlara ,
öncelikle hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın inşallah.
benim de pazar test günüm ve ikinci denemem,dondurulmuşlarla gerçekleşti
vücudumda hiç belirti yok desem yeridir.
acaba transferini nerede oldun:KK68:?

merhaba kızlar sonunda kalb atışlarınıda gördüm hatta öle bir süprizle karşılaştık ki 3 tanelermiş :KK70: embriyolardan bir tanesi 2 ye bölünmüş kendiliğinden :KK70: bir tane için sabırsızlkla beklerken rabbim 3 tane ile sevindirdi bizi inş. sağlıklı sıhatli kucağıma almayı nasip eder.:KK52:

gözünüz aydın,Rabbim tamamına erdirsin:nazar:

X