Nişan erkeğe giden nişan sandığı nasıl süslenir ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Sibelim84

Guru
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
12.521
7.427
arkadaşlar sözlüme nişan sandığı aldık içindekileri bohçalayıp koyacağız ama sandığı ayrıca süslemek istiyorum. Fikri olan var mı. isimlerimizi işlemek istedim ama içindeki bezi büzüş büzüş yani işlenmiyor başka fikri olan var mı

arkadaşlar sözlüme nişan sandığı aldık içindekileri bohçalayıp koyacağız ama sandığı ayrıca süslemek istiyorum. Fikri olan var mı. isimlerimizi işlemek istedim ama içindeki bezi büzüş büzüş yani işlenmiyor başka fikri olan var mı
Canım bence sandık sade kalsın, sandığı tülle kaplayıp üzerine boncuklar çiçekler yapıştırıp kurdeleyle süsleyebilirsin. Ben bir kaç örnek görmüştüm, hoş duruyor:KK34:

Canım Ben Hasır sepet aldım tüm aldıklarımı güzel bir şekilde bohçalara koyup sepete yerleştirdim sonra mavi tül ve kurdeleyle bağlayıp nazar boncuklarıyla süsledim herkes çok beĞendi.:KK69::KK69::KK69:Belkim bir fikir olur sana :KK66:

resmini bulamadım ama:KK43:

bende sandık almadım büyük bir sepet aldım süslü püslü üzeri tüllü filan çiçekleri pembeydi onları söktüm gri çiçekler yapıştırdım sonrada o tutma yerinden olan yerden gri kurdela geçirip onun üzerine de nazar boncugu yapıştırıcam değişik olur diye düşündüm.
sandıgı ise sade bırak çünkü sandık zaten başlı başına gösterişli sadece bir yapma güller güllerin kenarına biraz tül,boncukla sadece kenarına öyle birşey yapabilirsin.. hayırlı olsun bu arada...

sağolun arkadaşlar bende ufak bi süsleme yapıp ismimizin baş harflerini şiledim güzel oldu. ama sandığın üstünü tüllerlemi kaplamalıyım napmalıyım bilemedim :KK5:

canım ekleme imkanın varsa eklermisin cok merak ettim isim filan islemissin ya hem herkese fikir olur :nazar:

isimlerimizin baş harfini işledim sadece canım. hani takı merasiminde beyaz kurdela takarlarya boyuna ondan kelebek yapıp uçlarına baş harflerimizi işledim. güzel oldu bence :KK61:

Merhaba Canım,
Benimkisi gerçi söz sandığı ama fikir edinmen açısından resim ekliyorum
$CIMG2294.jpg

Kendim hazırladım sandığımı çok güzel bişey olmadı ama idare de eder.. daha güzeli nişana inş. :KK69::nazar:

Kızlar birde ben nişanda valiz alınıyor diye biliyorum, nasıl yapılıyor şimdiden fikrim olsun ya..
:KK61:

hep nazar boncuğu kurdela çiçek başka bişiler bulsak süs için :) ben bu olaya bayağı taktım ya :)) k.validemlerin hediyesini verirken evin içine asansör yapıp yukardanmı indirsem :)) yada eve saklasam bulun bakalım falan :):KK37:

X