Artık zayıflamalıyım

en son dün sabah girmişsin sanırım vaktin olmadı ama elimden geldiğince takip edeceğim seni

hepimizin hayalleri var dar kotlar topuklu ayakkabılar v.s

mesela ben rahatlıkla bacak bacak üstüne atmak istiyorum.üstteki bacağım yarıda kalıyor ve artık dizlerimin ağırdığını farkettim :KK50:

90 kilo ve üstündekiler birlikte zayıflıyor grubuna katıldım. birlikte daha iyi olur diye düşündüm. burdanda devam edeceğim ama ben hemen motivasyonumu kaybediyorum. spor, su, yeşil çay... hepsini yapıyorum ama tık yok. en kötüsünü hergün tartılmakla yapıyorum sanırım bazen fazla çıkıyor kilom çünkü:KK59:

bugün yediklerim,

sabah 2 kepekli etimek, biraz peynir, domates, salatalık
arada 2 orta boy yağsız gevrek
öğlen 2gevrek, peynir, dometes, salatalık
şimdide 2 kayısı ve 1 küçücük armut yedim

akşama misafirim var öğlen haber verdiler işten erken çıkıp birazdan eve gidicem akşama bişey yemek istemiyorumm:KK4:

öff misafir olduğu zaman da yeniyor yani ama ben senin iradene güveniyorum yarın sabah kızlar ben akşamda sağlıklı beslendim yazacaksın

canım çok isterse ikramlıklardan tadımlık al

öff misafir olduğu zaman da yeniyor yani ama ben senin iradene güveniyorum yarın sabah kızlar ben akşamda sağlıklı beslendim yazacaksın

canım çok isterse ikramlıklardan tadımlık al

günaydınn,,

evet cnm akşam gerçekten 1 dilim börek ve yarım dilim kek yedim. onuda artık koşturmaktan çok acıkmıştım çayın yanında yedim. bugün oruç tutuyorum gece kalkamadım ama. bakalım nasıl geçecek

günaydınn

dün iftar öncesi 93,2 yi gördüm ama sabah 94 geldim yine. spor yapamıyorum kaç gündür gitmiyor kilolar neyse bakalım ramazan nasıl geçecek her sene olduğu gibi kilo verebilecekmiyim hergün yediklerimi yazıcam burdan..

X