2012 Nisan Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    181
öncelikle hayırlı olsun topik ve bebişleriniz Benimde nisanın ilk haftası bebişim dünyaya gelicek bi sorun çıkmazsa 4 haftalık daha dün öğrendim kan değerim 636 sizce normal mi

ayy cok tebrik ediyorum degerin cok guzel masallah ins kucagimiza almakta nasip olurr..

mrhba bende 4 haftalık hamileyim progestan kullanıyorum dün kanamam oldu ayağa kalkmaya bile korkuyorum bebeğimi kaybetmek istemiyorum ama ciddi derecede sancam var

mrhba bende 4 haftalık hamileyim progestan kullanıyorum dün kanamam oldu ayağa kalkmaya bile korkuyorum bebeğimi kaybetmek istemiyorum ama ciddi derecede sancam var

cok gecmis olsun canim ins en yakin zmanda gecer kanaman bebgin seni birakmaz..

Hadi hepinize hayırlı olsun şimdiden,sağlıklı,topicik topicik bebekler olsun inşallah:emir_bebek:
kızlra ben henüz adet olmadım ama benim adetim nerdeyse 30 günde 1 oluyor
yani 4 ağustosa kadar bekleyip sonra test yapacam,o güne kadar olmazsam tabiki
SAT 4 tem.du,o 4 günde oruç tutucam inşallah.
hamileysem acaba bi zararı olur mu?İlk aylar çok önemli biliyorsunuz
bi de ben folic falan kullanmadım,ayy ilk hamileliğimde çok dikkat etmiştim herşeye
bunda daha mı rahatım bilmem fazla takmıyorum ama içimi de kemiiryor bu sorular.
Folic falan bişey kullanmayan var mı benim gibi=:KK31:

Hadi hepinize hayırlı olsun şimdiden,sağlıklı,topicik topicik bebekler olsun inşallah:emir_bebek:
kızlra ben henüz adet olmadım ama benim adetim nerdeyse 30 günde 1 oluyor
yani 4 ağustosa kadar bekleyip sonra test yapacam,o güne kadar olmazsam tabiki
SAT 4 tem.du,o 4 günde oruç tutucam inşallah.
hamileysem acaba bi zararı olur mu?İlk aylar çok önemli biliyorsunuz
bi de ben folic falan kullanmadım,ayy ilk hamileliğimde çok dikkat etmiştim herşeye
bunda daha mı rahatım bilmem fazla takmıyorum ama içimi de kemiiryor bu sorular.
Folic falan bişey kullanmayan var mı benim gibi=:KK31:

hayirlisi ins olmazsiniz rabbim herseyin hayirlisini versin bende kullanmiyorum ama yarin doktorumdan isticem

yok bugün arada tansiyonum düşmeye başladı iştahım açık ama uyukluyorum arada öyle tatlı uykum geliyo ki anlatamam sürekli tuvalete gidiyorum :))

ayniyiz canim cok yemek yiyorum gunluk dort oyunu buluyo uyku hali bende var hayirlisi. ya bide oruc tutacaskmisin.benim tup bebk oldu onun icin tutmucam galiba

ayniyiz canim cok yemek yiyorum gunluk dort oyunu buluyo uyku hali bende var hayirlisi. ya bide oruc tutacaskmisin.benim tup bebk oldu onun icin tutmucam galiba

bende felaketim bir de sigarayı bıraktım haliyle felaket yiyorum birde antalya felaket sıcak tansiyon düşüklüğüm yüzünden de sanırım tutamam Benim süpriz oldu bebiş planlı değildi haliyle korkuyorum hiç hazırlık yapmadım tutunabilecek mi dye Rabbim bebişlerimizi korusun

merhaba arkadaşlar bende bugün hamile olduğumu öğrendim hayırlısıyla bu sefer bebişimi kucağıma almak istiyorum bol bol dua istiyorum sizden :))

slm kızlar maşşallah topiginize hakikaten gcemez dedigimiz günler su gibi akıyo artık bende 2011 nisan annelerindenim benimde son adet tarihim 25 temmuzdu ben hamile oldugumu 28 agustosta ögrenmiştim nisanın sonunda dogacak olan oglum nisanın 8 de merhaba dedi bizlere ama inşl. sizinkiler günü gnüne gelirler dünyaya inş. topiginiz doluup taşar nisan bebişleriyle kendinize bu haftalarda cok dikakt edin sancılanmalarınız normal fakat aşırı sancılanma ve lekenlenme oldugunda dr mutlaka haberdar edin . hadi bakalım 2012 nisan annişleri

slm kızlar maşşallah topiginize hakikaten gcemez dedigimiz günler su gibi akıyo artık bende 2011 nisan annelerindenim benimde son adet tarihim 25 temmuzdu ben hamile oldugumu 28 agustosta ögrenmiştim nisanın sonunda dogacak olan oglum nisanın 8 de merhaba dedi bizlere ama inşl. sizinkiler günü gnüne gelirler dünyaya inş. topiginiz doluup taşar nisan bebişleriyle kendinize bu haftalarda cok dikakt edin sancılanmalarınız normal fakat aşırı sancılanma ve lekenlenme oldugunda dr mutlaka haberdar edin . hadi bakalım 2012 nisan annişleri

ayy masallah ogluna ALLAH uzun omur versin ins saglicakla buyut ins cabucak gecer bu gunler bizde kucagimiza aliriz hayirlisiyla..topigime ugradiginiz icin tsk edrrriz::)))

ben de 1 saat önce kan tahlili yaptırdım, 3.5-4 haftalıkmış hiç beklemiyodum, uzun süre yasmin kullandığım için kolay kolay hamile kalamayacağımı zannediyordum (hala kabullenebilmiş değilim). kendim de nisan doğumluyum, güzel bir duygu...

ben de 1 saat önce kan tahlili yaptırdım, 3.5-4 haftalıkmış hiç beklemiyodum, uzun süre yasmin kullandığım için kolay kolay hamile kalamayacağımı zannediyordum (hala kabullenebilmiş değilim). Kendim de nisan doğumluyum, güzel bir duygu...

hayırlı olsun gozun aydın ınss saglıklı gebelıkler ınss

X