2012 Nisan Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    181
:KK9::KK9:Dünya Mutfağı Oylaması :KK56:

1.png

Selam kızlar en son ne zaman girdiğimi bile hatırlamıyorum 4-5aydır çok zor günler geçirdim..eşim rahatsızlandı böbrek nakli oldu,yeni yeni topralanıyoruz 2015 bize kabus gibi geldi..31aralıkta durumu öğrendik ve 4aydır ankaradaydık nisanda evimize döndük,hayat mücadelesine devam ediyoruz yine..kızım da üçü doldurdu iyi şükür ama kardeşe takmış durumda umarım
Selam kızlar bizdede kardes takıntısı var bizimde Bebisimiz olsun diye Arada ağladığı bile oluyor :))

Hayırlı ramazanlar guzel 2012 nisan anneleri nasılsiniz uzun süredir giremiyordum forma bebekler büyüdü bizim kucuk hanım büyüdü artık ablasiyla bahçeden eve girmiyor çiti piti bir kiZ 95 cm 13 kilo yeni olduk :)) cok sukur rabim başka saglik sorunu vermesin Hepinizi özledim eğer forma girerseniz haberdar edin kuzular ne yapıyor hayat nasıl gidiyor

selamlar
Yenidunya3 Yenidunya3 gecmiş olsun zor günler geçirmişsiniz
biz de yeni bir hayata başladik nisan ayında kızıma kavuştum, yeniden bebek heyecanı hem çok güzel, hem yorucu...
oğluşum biraz kıskanıyor haliyle ama ben onun da gönlünü yapmaya çalışıyorum, çok fazla olmasa da ona özel zaman ayırmaya çalışıyorum....

Kızzlaar kızlar sizleri çooookk özledim. Siz ve çocuklar nasılsınız? Melisela geçmiş olsun canım. Azraselam bebişin hayırlı olsun. Daha önce girmeye çalıştım beceremedim telefondan.

Selam kızlar en son ne zaman girdiğimi bile hatırlamıyorum 4-5aydır çok zor günler geçirdim..eşim rahatsızlandı böbrek nakli oldu,yeni yeni topralanıyoruz 2015 bize kabus gibi geldi..31aralıkta durumu öğrendik ve 4aydır ankaradaydık nisanda evimize döndük,hayat mücadelesine devam ediyoruz yine..kızım da üçü doldurdu iyi şükür ama kardeşe takmış durumda umarım

Görüyoruz Can'ım yazdığını girince siteye yazarsana veya özelden yaz Can'ım ok iyi geceler
.

Bizede 2016 kabus oldu durumumuz benziyor sana bazi sorular icin onerilerin icin ulasmaya calisiyorum

selamlar
Yenidunya3 Yenidunya3 gecmiş olsun zor günler geçirmişsiniz
biz de yeni bir hayata başladik nisan ayında kızıma kavuştum, yeniden bebek heyecanı hem çok güzel, hem yorucu...
oğluşum biraz kıskanıyor haliyle ama ben onun da gönlünü yapmaya çalışıyorum, çok fazla olmasa da ona özel zaman ayırmaya çalışıyorum....

Kızzlaar kızlar sizleri çooookk özledim. Siz ve çocuklar nasılsınız? Melisela geçmiş olsun canım. Azraselam bebişin hayırlı olsun. Daha önce girmeye çalıştım beceremedim telefondan.

Kızlar çok teşekkür ediyorum , azra canım hayırlı olsun, sağlıkla büyüt bebeğini, darısı bize olsun. Demos seninde ikinci olmuştu değilmi?

herkese mrb.benı hatırlayanınız var mı acaba:).cok oldu gırmedım.umarım cocuklarımız saglıklıdır.masallah 2.ler bıle olmus....bızımkı de kreste...aynı devam..MELISELA gecmıs olsun canım ya...sen doguda calısyrdn dımı yanlıs hatırlamıyrsam .kayserı de aılen vardı sanırım.ALLAH yardımcın olsun canım kızlar hepımızın ınsallah..

selam arkadaşlar benimde bir sıkıntım var oğlum ağustosta 5 olucak inş. 3 yıldır çalışıyorum oğlum bu yıl anaokuluna başladı fakat dönem başından beri sürekli hastalanıyor doktorlar bademcik büyümesi var dedi biri aldırmalısınız derken diğeri bu yaşta zaralı diyor. neredeyse 2 aydır bitmeyen hırıltılı öksürüğü var geceleri öksürükten uyuyamıyor en sonundada kusuyor . kan testinde alerji oranı yüksek çıktı bazı alerji ilaçlarıda kullandık fakat durum aynı. ankarada bildiğiniz iyi bir çocuk doktoru var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

2012 nisan anneleri yillar sonra tekrar merhabalar..yavrularımız 5.sinif oldular büyüdüler. Varmi eskilerden sesimi duyan🥰

X