çatlatma Iğnesinden Sonra Hamile Kalan Varmi

Filo

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.155
13
Arkadaslar Catlatma Iğnesinden Sonra Hamile Kalan Varmi Merak Ediyorum Ve Bu Iğneden Sonraki Ilişki Kac Saat Sonra Olmali Yardim Edermisiniz

iğneden 24 ve 36 saat sonra yani iki defa beraber olacaksın eşinle.
ben de bu ay çatlatma iğnesi olucam.umarım herşey yolunda gider.bol şanslar........

karamiocum sadece 24 ve 36 saat sonramı daha sonraki günler birkaç gün birlikte olunmayacakmı

Benim bu hamileliğim çatlatma iğnesi sonrası gerçekleşti iğneden 24 ve 36 saat sonra toplam iki kere birlikte olduk sonra bir daha ilişkiye girmedik çatlatma iğnesi normal kabadan yapılan basit bir iğne

şükocum ssana birsey sorabilirmiyim doktor sadece 24 ve 36 saat sonramı dedi,bir kerede mi hamile kaldın canım

Filocum evet iğne yaptırdıktan 24 ve 36 saat sonra sadece iki kere birlikte olduk ama biz 6 senedir bebek için uğraşıyorduk üç düşük yaptım daha önce

banada bu ay yapılacak.şüko abla geçmiş olsun inşallah bu bebeğini sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağına alırsın..darısı bizim başımıza ALLAH tüm olmayanlara nasip etsin inşallah.(amin)

banada bu ay yapılacak.şüko abla geçmiş olsun inşallah bu bebeğini sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağına alırsın..darısı bizim başımıza ALLAH tüm olmayanlara nasip etsin inşallah.(amin)

Sağol canım aminnnnn Allahım inşallah sani ve tüm isteyenleri de en kısa zamanda bebek sahibi yapar:emir_bebek:

sükocum canım allah hayırlısıyla bebeğini eline almayı nasip etsin canım,canım senin sorunun neydi

sükocum canım allah hayırlısıyla bebeğini eline almayı nasip etsin canım,canım senin sorunun neydi

Canım benim biraz karışık aslında 2001 de bir kist ameliyatı olmuştum açık batın ameliyatı oldum aslında çocuğu olmayan bir bayana yapılmaması gereken bir ameliyatmış daha sonra tüplerde yapışıklıklar meydana geldi sol tüpüm tamamen kapanmış sağ tüpüm açıkmış bana bu arada aşılama tüp bebek vs..ne varsa yapıldı kısmet bu zamanmış

canım insallah bebeğini hayırlısıyla kollarına alırsın ve buna bütün kalbimle dua ediyorum,benimde şükocum yumurta gelişmesinde sorun vardı klomen kullandım catlatma iğnesi kullandım ama bu 24 ve 36 saat yetersizmiş gibi geldi ya sonra catlarsa

Canım benim biraz karışık aslında 2001 de bir kist ameliyatı olmuştum açık batın ameliyatı oldum aslında çocuğu olmayan bir bayana yapılmaması gereken bir ameliyatmış daha sonra tüplerde yapışıklıklar meydana geldi sol tüpüm tamamen kapanmış sağ tüpüm açıkmış bana bu arada aşılama tüp bebek vs..ne varsa yapıldı kısmet bu zamanmış

canım şükocum bende 2 kez kist ameliyatı oldum fakat çocugu olmamış bayana yapılmaması gerekir nedemek anlayamadım :uhm:
ben her iki operasyonumuda acil yapılması icap ettiği için oldum e şimdi bu durumda doktorum şöylemi demeliydi senin çocugun yok bu operasyonu yapamam hayatı tehlike mühim değilmi deseydi:sm_confused:

Canım rüyameleğim yani şunu demek istedim aslında kist ameliyatlarının henüz çocuğu olmayan bayanlara laparoskobi yöntemiyle yapılması gerekirmiş bana yapılan ameliyat aynı sezeryan gibiydi kocaman kestiler ve kisti çıkardılar bu tarz operasyonlar yapışıklıklara yol açıyormuş kanallarda yumurtalıklarda sanırım zarar görüyormuş benim gittiğim her doktor bunu söyledi keşke laparoskobi yöntemiyle kist alınsaymış dediler ben de normalde kendi kendime hamile kalamıyorum hep laparoskobi yapıldıktan sonra hamile kaldım çünkü bu operasyon sırasında tüplere de gaz veriliyor kanallar açılıyor bu açılma sayesinde ben de hemen hamile kalabiliyorum

canım insallah bebeğini hayırlısıyla kollarına alırsın ve buna bütün kalbimle dua ediyorum,benimde şükocum yumurta gelişmesinde sorun vardı klomen kullandım catlatma iğnesi kullandım ama bu 24 ve 36 saat yetersizmiş gibi geldi ya sonra catlarsa

Aminnnnn canım çok sağol güzel duaların için sen içini ferah tut iğne yapıldıktan sonra mutlaka bu saatler içinde çatlar inşallah sen ve tüm isteyenler en kısa zamanda hamile kalırsınıza.s.

Merhaba kızlar, bende c.tesi günü 2. çatlatma iğnemi yaptırdım. İlkinde çatlama olmamıştı. Bunda çatlama olup olmadığını salı dr. gidince öğreneceğim.Benim dr. iğneden sonra 24. ve 36. saatlar en uygun olduğu saatlerdir. Ama sen bunun dışında regl olana kadar gün aşırı ilişkiye girersen şansın daha da artar dedi.Bazen geç döllenme veya iğneye rağmen geç çatlama olabiliyormuş.

sangacım sağol bende oldum ama adetime 10 gün var belim ağrıyor bilmiyorum

şimdi Anlamadim Ben Saate Falan Bakmadim şansimi Kaybettim Mi Kasiklarimda çok Sanci Var Sizinde öyle Oldumu Cevap Yazarmisiniz

ben takendisi.ve doğumuma 45 günüm kaldı.sende olabilirsin anne herkes ama stres yapma unut bebeişi falan okmii

X