Zebra perde yaptırdım müthiş oldu.

asmalikonakli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
6
0
35
Kızlar zebra perde yaptırdım müthiş oldu. ve acayip kaliteli. ellerinde bir katalog vardıki hangisini seçiceğime karar veremedim. ilgilenenler varsa özelden mesaj atsınlar.

bende zebra perdeyi çok beğendim salon ve yatak odasını güneşiklerini zebra yaptırdım ilgilenenlere tavsiye ederim

Kızlar zebra perde yaptırdım müthiş oldu. ve acayip kaliteli. ellerinde bir katalog vardıki hangisini seçiceğime karar veremedim. ilgilenenler varsa özelden mesaj atsınlar.

cnm bende evime zebra perde yaptırmayı düşünüyorum ama tam karar vermedım nasıl duruyo ve kullanışı kolaymı yardımcı olursan çok sevinirim

bende zebra perde kullanıyorum... gerçekten çok şık ve ferah duruyor. o eski yığın yığın perdelerden bıkkınlık gelmişti

bende salona yaptırmak istiyorum bi türlü beğenemedim. Resmini paylaşır mısın fikir edinelim

bende tüm evimi zebra ve stor perde yapmıştım. yıkama derdi olmaması cok güzel :) tozunu alıp geçiyorum nemli bir bez ile. ben perdelerimin hepsini şuradan aldım cok kaliteli ve ucuza geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
X