Tatil köyü? Balikesir?

evet cnm beğendim ,hani temizdi gayet odalarımız afaln ,kendi yemeğimiz kendimiz yapıyorduk ama :KK70: sarımsaklı daha küçük ama şirin bi yer,akçay ise daha büyük bir yer..ikisininde ayrı güzellikleri var cnm..öyle ayrım yapamıyorum :KK17: keşke ikisine de gidebilseniz:KK55:

anladim cok cok tesekkür ederim..

akcayin internet sitesine baktim hosuma gitti..

ama bakalim balayimiza daha bir kac ayimiz var..

sarımsaklıya bizde gidicektik ama nasip olmadı canım orayı cok methetmişlerdi bende tavsiye ederim :KK16:

olmaz mııı arkadaşım akçay ve altınoluk mutlaka görülesi yerlerdir, hem uygun fiyatlı apartlar pansiyonlar da bulabilirsiniz :21:

akçayda bir pansiyona gitmek istiyoruz ama nereye gideceğimizi bilmiyoruz.birde pansiyona nasıl rezervasyon yapılıyor.turlarla anlaşmaları yok.

slamm kızlar bu topik açılalı çok olmuş .o zamandan beri gitmişsinizdir umarım

bana şimdi balıkesir taraflarında nereleri tavsiye edersiniz ?

Balıkesir çevresindeki kaplıcalara gidenler lütfen yardım edin son 6 gün ve ben kararsızım. Saruhan'a gittik ama memnun kalmadım yemekler kötü personel 10 üzerinden 0. Nasıl olacak anlamadım :KK19:

akçay da güzeldi canım ama denizi normal hani sarımsaklının denizi daha güzeldi(sarımsaklı ayvalığa yakın oluyor,akçay ise edremite cnm) biz ramazan ayının başlangıcında gittiğimiz için rezervasyon yapmadan gittik canım,sadece kaldığımız apartı aradık fiyatını sodruk ,zaten ramazan ayı diye boş yer vardı. biz abimle 2 odalı bi aparta günlük 50 tl verdik..akçayda da günlük 50 tl vermiştik tabi otel fiyatları daha farklı olur canım,siz bayarmda gitceksiniz sanırım o yüzden erkende yer ayarlayın daha ucuza gelir belki:KK16:

kaldığınız apartın adını ve numarasını yazabilir misiniz? birde 50 tl tek kişi mi iki kişi mi fiyatı

X