Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kraft Süt Sağma Makinasını Kullananlar Var mı?

1. Konu Sahibi : ayseu #1

Kraft Süt Sağma Makinasını Kullananlar Var mı?

Arkadaşlar merhaba,
    Ekimde dogum yapacağım,
    Bir çok arkadaşım dogumdan önce süt sagma makinasını al diyor, emziremezsem yada bir sorun olur sa faydalı oluyormuş
    Ama ben markaya karar veremedim
    Medela hakkında çok iyi yorumlar var ama pahalı 170 TL şuan
    Ben Kraft marka almak istiyorum_ 100 TL
    Lütfen Kraft marka kullananlar yada yakınları tecrübelerini paylaşabilirmi?
    İyi mi kötü mü?

Teşekkürler

2. Konu Sahibi : ayseu #2
    Alıntı ayseu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Ekimde dogum yapacağım,
    Bir çok arkadaşım dogumdan önce süt sagma makinasını al diyor, emziremezsem yada bir sorun olur sa faydalı oluyormuş
    Ama ben markaya karar veremedim
    Medela hakkında çok iyi yorumlar var ama pahalı 170 TL şuan
    Ben Kraft marka almak istiyorum_ 100 TL
    Lütfen Kraft marka kullananlar yada yakınları tecrübelerini paylaşabilirmi?
    İyi mi kötü mü?

Teşekkürler

bnde araştırıyorum ama %90 medela kullanıyor...bazı sitelerde 135, 137 falan var..yani 35-40 tl DAHA FAZLA Ver bilindik bişey al derimm...
    arzustore.com - .............. bi bu sitelere bak istersennn...

3. Konu Sahibi : ayseu #3
    merhaba, işe başlayacağım diye almıştım. kraft marka, elektrikli 100 TL.ye iki kere kullandım, biraz hassasım galiba canım yandı.zaten bebişimde biberondan almıyordu. bıraktım ben de. zaten ek gıda veriyordum, öğlearası eve gelip emzirme şansım da olduğu için üstüne düşmedim.

4. Konu Sahibi : ayseu #4
    merhaba bencede en akıllıcassı doğumdan önce o makineyi alman çünkü ben almadığıma çok pişman oldum sütümde çok geç geldi belki o makineyi kullanmış olsam bebeğime şuan mama vermezdim. bende makine aldım. ama lansiloh diye bir makine hiç canını acıtmıyor. hemde masaj başlığı ile çok rahatlatıyor. zaten göğüslerinde yara olursa o markanın kremi de var . ben ikisinide kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim.

5. Konu Sahibi : ayseu #5
    slm arkadaşlar bende medela siwing pompası çok iyi çalışmaya devam edeceğim diye ama çalışmatan vazgeçtiğim için 1 haftalık kuullandığım pompayı satıyorum 2 yıl garantisi var ilgilenen varsa mesaj atabilir

6. Konu Sahibi : ayseu #6

kraft süt sağma makinası

merhaba aranıza yeni katıldım ve bu sitede yazılanlar çok yararlandım. Artık aklıma birşey düşütüğünde
    ilk burada aratmak geliyor. İnşallah eylülde anne olacağım bebeğimi kucağıma alacağım. Çok güzel bir
    dönem. Sadece keşke biraz az yorulsam daha çok yere baksam daha çok koştursam.
    bu konu başlığında pek yorum yapılmamış sanırım çok kullananda yok. Ama ben ürünü şekil olarak beğendim
    kullanışlı görünüyor o yüzden tekrar güncellemek istedim. Kullananlar varsa yorum yazabilirler mi ?

7. Konu Sahibi : ayseu #7
    kraft ın ki çok acıtıyor tavsiye etmem cnm

8. Konu Sahibi : ayseu #8
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    İlk kızımdan bu yana medela kullanıyorum hatta bendeki medela ile ikinc kızım dahil 4 çocuk doydu ancak dün bozulunca ve hiç bir yerde medela bulamayınca kraft aldık ve benim canımı çok acıtıyor :(kesinlikle tavsiye etmiyorum
    ''Neyzenden bir Nefes, Neyde bin sesle karşılık bulur..Olsaydı Kavuşmak aceleyle, Ney; neye inlerdi ki o vakit...İyiki Ayrılıklar var...Ve iyiki Umud-u vuslat ...Aşk ile ''(...)

9. Konu Sahibi : ayseu #9
    Giriş tarihi
    Sep 2012
    kesinlikle avent i tavsiye ederim, bebek emiyor gibi, hiç sorunsuz...

10. Konu Sahibi : ayseu #10
    ben kraftı kullandım süt sağma makinası çok memnunum herhangi bir problem yaşamadım, öncesinde bir marka denemiştim ama adını unuttum göğsümü cok acıttığı için kullanamadım,

Sayfa: 1/2 12 SonSon