Kraft Süt Sağma Makinasını Kullananlar Var mı?

ayseu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
2
0
Arkadaşlar merhaba,
Ekimde dogum yapacağım,
Bir çok arkadaşım dogumdan önce süt sagma makinasını al diyor, emziremezsem yada bir sorun olur sa faydalı oluyormuş
Ama ben markaya karar veremedim
Medela hakkında çok iyi yorumlar var ama pahalı 170 TL şuan
Ben Kraft marka almak istiyorum_ 100 TL
Lütfen Kraft marka kullananlar yada yakınları tecrübelerini paylaşabilirmi?
İyi mi kötü mü?

Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,
Ekimde dogum yapacağım,
Bir çok arkadaşım dogumdan önce süt sagma makinasını al diyor, emziremezsem yada bir sorun olur sa faydalı oluyormuş
Ama ben markaya karar veremedim
Medela hakkında çok iyi yorumlar var ama pahalı 170 TL şuan
Ben Kraft marka almak istiyorum_ 100 TL
Lütfen Kraft marka kullananlar yada yakınları tecrübelerini paylaşabilirmi?
İyi mi kötü mü?

Teşekkürler

bnde araştırıyorum ama %90 medela kullanıyor...bazı sitelerde 135, 137 falan var..yani 35-40 tl DAHA FAZLA Ver bilindik bişey al derimm...
arzustore.com - .............. bi bu sitelere bak istersennn...

merhaba, işe başlayacağım diye almıştım. kraft marka, elektrikli 100 TL.ye iki kere kullandım, biraz hassasım galiba canım yandı.zaten bebişimde biberondan almıyordu. bıraktım ben de. zaten ek gıda veriyordum, öğlearası eve gelip emzirme şansım da olduğu için üstüne düşmedim.

merhaba bencede en akıllıcassı doğumdan önce o makineyi alman çünkü ben almadığıma çok pişman oldum sütümde çok geç geldi belki o makineyi kullanmış olsam bebeğime şuan mama vermezdim. bende makine aldım. ama lansiloh diye bir makine hiç canını acıtmıyor. hemde masaj başlığı ile çok rahatlatıyor. zaten göğüslerinde yara olursa o markanın kremi de var . ben ikisinide kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim.

slm arkadaşlar bende medela siwing pompası çok iyi çalışmaya devam edeceğim diye ama çalışmatan vazgeçtiğim için 1 haftalık kuullandığım pompayı satıyorum 2 yıl garantisi var ilgilenen varsa mesaj atabilir

merhaba aranıza yeni katıldım ve bu sitede yazılanlar çok yararlandım. Artık aklıma birşey düşütüğünde
ilk burada aratmak geliyor. İnşallah eylülde anne olacağım bebeğimi kucağıma alacağım. Çok güzel bir
dönem. Sadece keşke biraz az yorulsam daha çok yere baksam daha çok koştursam.
bu konu başlığında pek yorum yapılmamış sanırım çok kullananda yok. Ama ben ürünü şekil olarak beğendim
kullanışlı görünüyor o yüzden tekrar güncellemek istedim. Kullananlar varsa yorum yazabilirler mi ?

İlk kızımdan bu yana medela kullanıyorum hatta bendeki medela ile ikinc kızım dahil 4 çocuk doydu ancak dün bozulunca ve hiç bir yerde medela bulamayınca kraft aldık ve benim canımı çok acıtıyor :KK43:kesinlikle tavsiye etmiyorum

kesinlikle avent i tavsiye ederim, bebek emiyor gibi, hiç sorunsuz...

ben kraftı kullandım süt sağma makinası çok memnunum herhangi bir problem yaşamadım, öncesinde bir marka denemiştim ama adını unuttum göğsümü cok acıttığı için kullanamadım,

kraftı 1 hafta kullandım memnun kalmadım.Tam bosaltamıyor gögusleri. İkinci kez pompa aldım.şimdi ameda kullanıyorum cok memnunum

bende kraft kullanıyorum
canımı biraz yakıyo
diğer markaları bilemiyorum belki onlarda can yakıyolardır
bebeğin emmesi gibi olmaz bence hiçbiri
ama alınması gereken bi ürün
bebek ilk günler memeyi boşaltamıyo gögüste şişlikler oluşuyo boşaltmazsanız mastit olur
tabi mememyi bırakırkende boşaltmak gerekir........

X