Aşktan yana şansım yok :(

mavigece07

Ruh eşini arıyor
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
1.225
170
söze nerden başlayacağımı bilmiyorum...birileriyle dertleşmeye ihtiyacım var..fikirlerinizi dinlemek istiyorum.. sorun şu..

şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı..bu bi problemmi bilmiyorum..85 doğumluyum 26 yaşına giricem...ama hala adam akıllı flört diyebileceğimiz bi ilişki yaşamadım...son 5 yıldır görücü usulü görüştüğüm kişiler oldu...ama onlarlada elektriğim hiç tutmadı..okul yıllarında beğendiğim hoşlandığım kişiler çok oldu..ama onlara gidip açılmadım hiç bi bayan olarak...174 boyunda beyaz tenli güzel bi bayan olduğumu düşünüyorum ama çekingen bi insanım bu konularda..

eros bana ok atmıyomu nedir bilmiyorum..bugün yine görücü usulü birisiyle tanıştırıldım..ama tanıştırıldığım kişilerin % 90 ı hep kız arkadaş konusunda deneyimsiz içine kapanık olan tipler...bende biraz konuşkan karşısındakini tanımaya çalışan içime sinecek hoşuma gidicek birisini arıyorum...hep niyeti ciddi birisi oldum..gezim tozim nolcaksa olsun diyen biri değilim...

sorun bendemi?..bağnaz mı davrandım yıllarca ?sorun nerde bilmiyorumki :KK43:

söze nerden başlayacağımı bilmiyorum...birileriyle dertleşmeye ihtiyacım var..fikirlerinizi dinlemek istiyorum.. sorun şu..

şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı..bu bi problemmi bilmiyorum..85 doğumluyum 26 yaşına giricem...ama hala adam akıllı flört diyebileceğimiz bi ilişki yaşamadım...son 5 yıldır görücü usulü görüştüğüm kişiler oldu...ama onlarlada elektriğim hiç tutmadı..okul yıllarında beğendiğim hoşlandığım kişiler çok oldu..ama onlara gidip açılmadım hiç bi bayan olarak...174 boyunda beyaz tenli güzel bi bayan olduğumu düşünüyorum ama çekingen bi insanım bu konularda..

eros bana ok atmıyomu nedir bilmiyorum..bugün yine görücü usulü birisiyle tanıştırıldım..ama tanıştırıldığım kişilerin % 90 ı hep kız arkadaş konusunda deneyimsiz içine kapanık olan tipler...bende biraz konuşkan karşısındakini tanımaya çalışan içime sinecek hoşuma gidicek birisini arıyorum...hep niyeti ciddi birisi oldum..gezim tozim nolcaksa olsun diyen biri değilim...

sorun bendemi?..bağnaz mı davrandım yıllarca ?sorun nerde bilmiyorumki :KK43:

canım okuyomusun çalışıyo musun

Canım bi yandan sevinmelisin, ne güzel aşk acısı çekmemişsin kimse sana ihanet etmemiş ve güvensizlik gibi bi sorununda yok. Hani bu tür şeylerin olumlu yönlerini düşünüp mutlu olmaya calısmak gerek. Tabiki aşk çok güzel birşey ve emin olki herkes bi gün yaşıyo.. Sende yaşıcaksın, inanıyorm. Ama bence ilişki arıyım, biryle görüşeyim, evleniyim diye çabalama, arama.. İnan öle ya karşına kmse ckmıyo yada doğru kişiler ckmıyo. Akışına bırak. Aşk zaten hiç ummadığın anda seni buluyo :KK16:

canım okuyomusun çalışıyo musun

bilgisayar programcılığından mezun oldum 2005 te..2006-2010 arası bilgisayar öğretmenliği yaptım..bi yandanda açık öğretim işletmeyi bitirdim 2009 da da ondan mezun oldum...geçen sene kpss ye çalışıcam diye eve kapandım 1 yıl..şu an çalışmıyorum.. kpss sonuçları bekliyorum 70 i geçersem maliye nin açağı gelir uzmanlığı sınavına girmek istiyorum...

ama aile baskısı var biraz evlenmemi istiyolar..birazda ondan dolayı çok bunaldım..bi de böyle görüşmeler olumsuz geçince....umutlarım tükendi :KK59:

Canım bi yandan sevinmelisin, ne güzel aşk acısı çekmemişsin kimse sana ihanet etmemiş ve güvensizlik gibi bi sorununda yok. Hani bu tür şeylerin olumlu yönlerini düşünüp mutlu olmaya calısmak gerek. Tabiki aşk çok güzel birşey ve emin olki herkes bi gün yaşıyo.. Sende yaşıcaksın, inanıyorm. Ama bence ilişki arıyım, biryle görüşeyim, evleniyim diye çabalama, arama.. İnan öle ya karşına kmse ckmıyo yada doğru kişiler ckmıyo. Akışına bırak. Aşk zaten hiç ummadığın anda seni buluyo :KK16:

inşallah öyle olur :KK59:

eros durmadan ok fırlatıp dursaydı size:)aşık olup olup üzülseniz daha mı iyi olurdu ki:KK34:
demek ki eros bir güzellik yapacak size durup durup en sonunda:KK70:
olumlu olun...daha gençsiniz nihayetinde..yaşınızda da bişey yok...

sen sen ol sankın ama sakın aşık olma boswer böle kal asık olupta acımı cekcen kız :KK70: biz oldukta noldu ilk baslarda güsel gidiodu yAWS yaws prblemler ckmaya basladı boswerr :KK70:

sen sen ol sankın ama sakın aşık olma boswer böle kal asık olupta acımı cekcen kız :KK70: biz oldukta noldu ilk baslarda güsel gidiodu yAWS yaws prblemler ckmaya basladı boswerr :KK70:

hayata karşı geç kalmak istemiyorum ne bilim..rahibe teresa gibi hissediyorum kendimi :KK37:

Rahibe terasa derken?:KK53:
Bişiyleri yaşamak için illa çırpınıp hadi aşk bana gel demek olmaz.:KK20:
Herşeyin yeri ve zamanı vardır.

İllet oluyorum varya böyle evliliği bayram kınası sananlara !!!!:95::95:
Evlen evlen 3 gün sonra görürsün o pembe gözlükler çıkınca...
Ey ALLAHım çok komiksiniz yaaa ....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aşk bu ne zaman nerede karşına çıkacağı belli olmaz :KK34:

o eros denen çıplak velet varya bundan 3 yıl önce bi çaktı o oku bana, hala kendime gelemedim ama neyseki aşık olduğum kişiyle nişanlıyım :KK69:

ok popomda geziyorum hala :KK1:

zamana bırak.. sen doğru olanı yapıosun şu anda. seçici olmak iyidir. :KK76:

İnsanın düzgün bir ilişkisi olması da evlilik için yetmiyor maalesef. 3 senedir güzel giden ve ilk günden beri evlilik istediğimiz bir ilişkim var ve şartlarımız buna elvermiyor ve bekliyoruz. İş güç sorunumuzu aşıcaz ki evlenelim. hayat maalesef istendildiği ve planlandığı gibi gitmiyor.

bence bi hocaya falan okut kendini. bende senin gibiyim. düşünüyorum yani hocaya gitmeyi :p

hakkaten gitsekmi acaba ya...bi uğursuzlukmu var nedir bilmiyorum..içime sincek birisi olsa tanımaya başlasam artık...

"evlende gör gününü" diyen arkadaşlar her evlilik mutsuzluklamı sonuçlanıyo..mutsuz olmamak için hep böyle yalnızmı takılalım?

bende anne olmak istiyorum..evimizin önünde park var..genç annelerin kucağındaki bebekleri kıskanıyorum.... bence sahip olduklarınızın kıymetini bilin :KK43:

Bende sendenim canım :) ama ben takmıyorum kafaya bişeyi... benimde şu yaşıma kadar karşıma doğru düzgün biri çıkmadı.. hep kısa süreli ilişkiler yaşadım..
Allahım hayırlısını versin her şeyden önce.... önemli olan bu :KK66:

kaderdaşlarım :KK43: tek olmadığıma mı sevineyim bu halimize mi üzüleyim bilemedim bir an :KK50::KK53: elbet bizede güler ya kader.. güler dimi kızlar ?:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

Son düzenleme:
Çekingen olduğunu ifade etmişsin. Asla ilgisi yok onunla önce bunu söylemek isterim. Herkes dengini bir şekilde buluyor çünkü. Ne akıl önemli ne girişken ya da çekingenlik meselesi... Tamamıyla kısmet işidir bu. Demek ki daha zamanı gelmemiş.

bence de kısmet işi..inşallah hayırlı bir insan çıkar karşınıza ve ilk aşık olduğunuz kişiyle güzel bir evlilik yaparsınız..herşeyin ilkini evlilikte yaşarsınız çok da güzel olur..bir arkadaşımın eltisi eşiyle asansörde karşılaşmış ilk defa..yani neyin nerden çıkacağı belli olmuyor..hakkınızda hayırlısıı:):KK34:

hayata karşı geç kalmak istemiyorum ne bilim..rahibe teresa gibi hissediyorum kendimi :KK37:

yahu hayata niye geç kalasın, illa ki evlenince mi hayat anlamlı olacak..kendini yetiştir, kariyer yap , para kazan...
yani demem o ki evliliğe fazla ümit bağlama; çünkü kızlar belli yaşa kadar kocaya kaçmak; belli bi yaştan sonra kocadan kaçmak için uğraşır dururlar..

banada hocaya git kısmetinmi kapalı diyolar. yaş 27 bende geç kalmış hissediyorum kendimi ama sevmediğim biriylede evlenememki.çokfazla ilişkim olmadı kısa süreli görüşmelr ilerletemiyomuyum benden kaçıyolar yada hepmi olumsuzlar bana denk geliyo.olmadık dallara tutunuyorum ortada kalan ben oluyorum.

X