bursa acıbadem de tüp bebek fiyatları

love_honey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
729
10
merhaba arkadaşlar
biz 15 aydır bekliyoruz henüz gebelik elde edemedik.aşılama deneyip olmazsa tüp bebk istiyorum ya da direk tüp bebk de olabilir.buarada hiçbir sorun yok çok şükür.netten araştırdığım kadarıyla şahin beyden çok memnun kalınmış.benim bildiğim acıbademin sgk ile anlaşması yok.oyüzden ben yakın zamandaki fiyatları merak ediyorum.muayene ücretleri varsa aşılama yaptıran ve tüp bebek.lütfen cevaplarınızı bekliyorum kafam çok karışık.
bugün soranus ta serbülent beyle görüştüm muayene ücreti 200 tl aşılama 1000 tl civarı tüp bebek 5000 tl civarıymış.

merhaba arkadaşlar
biz 15 aydır bekliyoruz henüz gebelik elde edemedik.aşılama deneyip olmazsa tüp bebk istiyorum ya da direk tüp bebk de olabilir.buarada hiçbir sorun yok çok şükür.netten araştırdığım kadarıyla şahin beyden çok memnun kalınmış.benim bildiğim acıbademin sgk ile anlaşması yok.oyüzden ben yakın zamandaki fiyatları merak ediyorum.muayene ücretleri varsa aşılama yaptıran ve tüp bebek.lütfen cevaplarınızı bekliyorum kafam çok karışık.
bugün soranus ta serbülent beyle görüştüm muayene ücreti 200 tl aşılama 1000 tl civarı tüp bebek 5000 tl civarıymış.

merhaba love_honey bundan bir ay önce sormuştum acıbadem de 4250 tl dediler sadece tüp bebek için ilaçlar hariç soranus ta pahalıymış ben bursa tüp bebek merkezinde yaptırdım armağan beye merkezimden de doktorumdan da hemşirelerimden de çok memnun kaldım ilk denemem negatifti ama 3 ay sonra ki denemem pozitif şuan kalp atışları için gün sayıyorum rabbim sanada nasip eder inş. istersen git bi görüş derim

merhaba arkadaşlar

ben de bursada 4-5 merkezle görüştüm üç aşağı beş yukarı bu işin maliyeti 5000tl zaten daha ucuz diyen yerin kalitesinden şüphe ederim.. ben bursa art de prof.osman develioğlu nun hastasıyım gönül rahatlığıyla diyebilirim ki bursada daha iyisi daha ilgilisi yok ama biraz değişik bir tarzı var alışıncaya kadar sertmiş gibi gelebilir.. sayesinde bugün bir kızım olacağını öğrendim.. darısı başına.

X