Göz altı torbaları ameliyatı

Devlet hastanesinde 350 TL ye oldum ben. plastik cerraha gidip görüşebilirsiniz valla ben çok memnunum. Tavsiye ederim. İlk başta sorun var gibiydi ama şişler inince mükemmel:KK12:

devlet hastanesi mi ??? devlet karsılıyor mu ki bu ameliyatı..anlayamadım..ayrıca korkulacak bi ameliyat mı ne kadar sürede iyileştin doktor hastane bilgisi verebilir misin lütfeen..neden yardımcı olmuyor ameliyat olanlar paylasım cok mu zor anlamıyorum ki..
Merhaba , bakın yukarıdaki mesajda arkadaş bu operasyonun devlet hastanesinde yapıldığını yazmış .Çok da güzel yazmış demek ki estetik operasyonlar için binlerce lira vermeye gerek yok.Devlet hastanelerini kesinlikle tavsiye ederim.Çok daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz.Ayrıca üniversite hastaneleri ve Gata bu konuda çok iyi .
Diğer sorularına gelince korkulacak bir opersayon değil , lokal anestesi yani bayıltmadan yapılıyor .İyileşme süresi uzun , çünkü şişler 15 günde ancak azalıyor, morluklarda öyle .Bu operasyonu düşünüyorsan kesinlikle gizli dikişte ısrar et.Yoksa muhakkak iz kalır.İz kalmaz derler inanma gizli dikiş çok çok önemeli hatta bu ameliyatta en önemli ayrıntı .Güzel yapılırsa sonuç mükemmel oluyor ve ömür boyu gidiyor.

Ben size Fc Eyeceutical öneriyorum. Ameliyat olmadan önce mutlaka deneyin, gerek kalmayacak.
Geri dönüşümsüz torbalarınızı ve şişliklerinizi gideriyor. Erkekler ve kadınlar üzerinde etkisi kanıtlanmış. Buradan inceleyebilirsiniz [xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben ameliyat oldum ayın 19 unda. olmadan yaklaşık 6 ay boyunca araştırma yaptım. yaşım 30 ve 23 yaşından beri gözaltı torbalarıyla yaşıyordum. gün gün fotoğraflarımı çektim. size her konuda bilgi veririm.ist bursa ankda tüm bu konuda iyi doktorları tanıyorum. ünlü doktorlarda dahil olmak üzere ameliyat öncesi tam 7 doktorla görüştüm. onun dışında araştırmlara yaptım sağa sola sordum. ve bu billerin hepsini sizlerle paylaşmak isterim sorularınız varsa sorabilirsiniz. selamlar

bende 28 yasimdayim ve genetik olarak annemde de gozalti torbasi oldugundan bende ona benzedigimden benimde gozalti torbasi sikayetim var
ameliyat oldugunuzu soylediniz,hangi doktora oldunuz acaba,sonuctan memnun musunuz?
cevabiniz icin simdiden tesekkurler

bende 28 yasimdayim ve genetik olarak annemde de gozalti torbasi oldugundan bende ona benzedigimden benimde gozalti torbasi sikayetim var
ameliyat oldugunuzu soylediniz,hangi doktora oldunuz acaba,sonuctan memnun musunuz?
cevabiniz icin simdiden tesekkurler

merhaba bende eskişehir de doktor ismi rica ediyorum.

ıstanbuldan ısım verebılır mısın acaba amelıyat olan arkadasım lutfeen

bu sayfayı takip ediyorum ben de. istanbulda ameliyat olan biri, kime olmuş ne kadara olmuş memnun mu bunları merak ediyodum ben de iyi sormuşsun olurda özelden yazışırsanız bizi de aydınlatırsanız sevinirim

sosyolog 001 aynı dert bende de var ve ben önümüzdeki 1 ay içinde bu amelıyatı olmak ıstıyorum.hedefimde coskun levent tascı var ama bılemıyorum da :KK43:kımseden ses cıkmıyor ya en azından bu amelıyatı olanlar bılgılerını paylassalar bıze yol gosterır.ben amelıyatı oldgumda burdan sana mesaj atarım merak etme canım.ınsallah hepımız sorunusuz bı gözaltına kavusuruz en yakın zmanda..

Doktor coskun levent tasciya ameliyat oldunuz mu acaba? Veya gozalti torbasi ameliyati oldunuz mu olduysaniz kime oldunuz?
Cok tesekkurler

canım olmayı düşünüyorum ama tabiki maddi -manevi şartların da uygun oldugu bı zamanı beklıyorum insallah bı sorun cıkmazsa en yakın zamnda olmak ıstıyorum olursam merak etme bılgı verırım mutlaka sana da.yanı foruma yazarım herseyı:) coskun levent tascıyı ınternetten arastrdım bı de tv programlarından takıp ettım ama muayene olmadım.o kaadar cok vıdeosunu ızledımkı ıcıme sındı gıbı ama tabı gorusmeden bı karar veremem.ınsallah bı cozum olur ya.bu arada canım aılem dızısındekı funda vardı ya o da aldırmıs gozaltı torbalrını cok da yakısmıs.darısı basımıza canım :)

Hangi doktora ameliyat oldunuz acaba lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

devlet hastanesinde 350tl ye bu ameliyatı olabilmek müthiş bir şey.yalnız bu ameliyatı el becerisi iyi olan biri lazımmış.üzt kapaktan daha zormuş çünkü.fakültede de mi 350tldir acaba.sonuçta bunun öğretildi yerlerden.

sosyolog 001 aynı dert bende de var ve ben önümüzdeki 1 ay içinde bu amelıyatı olmak ıstıyorum.hedefimde coskun levent tascı var ama bılemıyorum da :KK43:kımseden ses cıkmıyor ya en azından bu amelıyatı olanlar bılgılerını paylassalar bıze yol gosterır.ben amelıyatı oldgumda burdan sana mesaj atarım merak etme canım.ınsallah hepımız sorunusuz bı gözaltına kavusuruz en yakın zmanda..

merhaba göz altı cukurlukları için ne yapmam gerekiyor bunun için ameliyat yaptıran var mı

benim bi akrabam olmuştu sskta valla daha feci oldu doktorunuz iyi seçin derim ben

arkadaslar söylemekten dilimde tüy bitti ama lütfen anlayın bizi de.bu durumdan muzdarıbız kı burayı takıp edıyoruz..amelıyat oldum ıyıydı kotuydu gıbı yorumlar yazmıssınız da kıme oldunugunuzu nerede oldugunuzu da soylesenız olmuyor mu,anlamıyorum ki..off :KK43:((

bende annem için dr araştırıyorum lütfen ameliyat olanlar bize bir fikir versinler yorumlarınız çok önemli

ameliyat oldun mu acaba

Bu ameliyatı olmak isteyen kimse yok mu :/

Bakar mısınız değişime .

milagros.jpg

Kızlar ben göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum,çok feciler yaşım da 24...Ne kullansam geçmiyor bunlar,deri altındaki yağ fazlalığı öyle bitkilerle kremlerle filan geçmezmiş...Bu ameliyatı olup da memnun kalan var mı...Detayları verebilir misiniz lütfen..Sadece göz altı torbalarının alınmasıyla alakalı operasyonları soruyorum dolgu,göz kapağı vs değil...umarım yardımcı olan çıkar :KK43:(

merhaba.. sırf senın bu yardım cıglıgın ıcın sıteye kayıt oldum =) ben 22 ekım pazartesı gozaltı torbalrımı aldırdım canım.. aldırmadan once arastırma yaparken senın actıgın konuyu gorunce aklıma geldı sanada yardımcı olmak ıcın girip yazmak ıstedım.. anladıgım kadarıyla kımse tam anlmaıyla sana yardımcı olacak bır cevap verememiş.. =) ne anlatmamı ıstersen sana herseyı anlatayım fotograflarımıda gonderebılırım ...

merhaba.. sırf senın bu yardım cıglıgın ıcın sıteye kayıt oldum =) ben 22 ekım pazartesı gozaltı torbalrımı aldırdım canım.. aldırmadan once arastırma yaparken senın actıgın konuyu gorunce aklıma geldı sanada yardımcı olmak ıcın girip yazmak ıstedım.. anladıgım kadarıyla kımse tam anlmaıyla sana yardımcı olacak bır cevap verememiş.. =) ne anlatmamı ıstersen sana herseyı anlatayım fotograflarımıda gonderebılırım ...

bana da yardımcı olur musunuz. ben de 29 yasındayım ve gözaltı torbalarımdan cok rahatsızım. doktor araştırıyorum manisada şimdi. ama aklımda tereddütlerim var iyileşme süresi ne kadar sürecek diye. siz bu operasyonu geçirmişsiniz bana fotoğraflarınızı gönderebilirseniz çok sevinirim. teşeküürler şimdiden

X