Göz altı torbaları ameliyatı

22 yaşındayım ve göz altı torbalarımdan bıkmış durumdayım.ne kullandıysam geçmek bilmiyor.hem olduğumdan daha ileri yaşta hem hep yorgun,bitkin sanki gece boyu ağlamışım gibi gösteriyor beni.mezuniyet fotoğraflarımda bile berbat görünüyorum.aynaya ya da fotoğraflara baktığımda kendimi değilde göz altı torbalarımı görüyorum.ameliyattanda çok korkuyorum daha kötü olur ya da başka bir sorun çıkar diye.ameliyat olanlar lütfen yardımcı olabilir mi?nerede,hangi doktora,ne kadara yaptırdınız?süreç ne kadar zamanda tamamlandı?sonuçtan memnun musunuz?fotoğrafta koyabilirseniz çok iyi olur.yardım lütfen :KK43:

bana da yardımcı olur musunuz. ben de 29 yasındayım ve gözaltı torbalarımdan cok rahatsızım. doktor araştırıyorum manisada şimdi. ama aklımda tereddütlerim var iyileşme süresi ne kadar sürecek diye. siz bu operasyonu geçirmişsiniz bana fotoğraflarınızı gönderebilirseniz çok sevinirim. teşeküürler şimdiden

Merhaba oncelikle gec cevap verdigim icin uzgunum ancak gorebildim.. Ben suan ipadden baglaniyorum bu yuzden burdan fotograf yukleyemeyecegim ama pc oldugunda yuklerim.. Ben 22 ekimde ameliyat oldum suan yaklasik 1,5 ay oldu diyebilirim. Ben cok memnunun cunku bu gozalti torbalri yasam kalitemi iyice dusuruyordu ve genetik oldugu icinde yapilacak hic birsey yoktu. Ben 1,5 ay sonunda gayet iyiyim sadece gozaltinda yapilan kesilerden biraz izler var onlarda yavsca geciyor. Suan aynaya baktigimda okadar mutluyum ki anlatamam :):) ustelik ameliyattan sonra benim sag gozumde hemotom olusmustu ve gozumun ici disi kan doluydu buna ragmen bukadar zamanda cok iyilesti .. Umarim sende biran once kurtulursun :)

Sevgili gazolinn öncelikle ameliyatının başarılı geçmesine ve mutlu olmana çok sevindim:) umut oluyosun bu probleme sahip olanlara. bende karar verdim bu ameliyatı kesin olucam ama doktor konusunda kararsızım. sen nerede yaptırdın doktorun kimdi? bunları çok merak ediyorum ve fotoğraflarınıda tabiki:==))

Merhaba oncelikle gec cevap verdigim icin uzgunum ancak gorebildim.. Ben suan ipadden baglaniyorum bu yuzden burdan fotograf yukleyemeyecegim ama pc oldugunda yuklerim.. Ben 22 ekimde ameliyat oldum suan yaklasik 1,5 ay oldu diyebilirim. Ben cok memnunun cunku bu gozalti torbalri yasam kalitemi iyice dusuruyordu ve genetik oldugu icinde yapilacak hic birsey yoktu. Ben 1,5 ay sonunda gayet iyiyim sadece gozaltinda yapilan kesilerden biraz izler var onlarda yavsca geciyor. Suan aynaya baktigimda okadar mutluyum ki anlatamam :):) ustelik ameliyattan sonra benim sag gozumde hemotom olusmustu ve gozumun ici disi kan doluydu buna ragmen bukadar zamanda cok iyilesti .. Umarim sende biran once kurtulursun :)

gazolin geçmiş olsun, memnun kalmış olmana sevindim. darısı başımıza.. hangi teknikle oldun, doktorun kim ve paylaşırsan resim bekliyorum senden...

Son düzenleme:
Ben de göz altı torbalarımdan çok şikayetçiyim,hiçbir çözümü de yok,hiçbir makyaj hilesi kapatmıyor renksel bir sorun olmadığı için.Ameliyat olmayı çok istiyorum,kurtulup eskisi gibi enerjik bakışlı genç bir yüzüm olsun istiyorum.

kızlar merhaba..ben gözaltı torbalarımdan çok şikayetciyim.ankarada oturuyorum gazi üniversitesi tıp fakultesinde muayne oldum ve ocak 23 için gün aldım..sizden ricam iyileşme süreci hakkınıda bilgi vermeniz? ben ögrenciyim ve şubat tatilind e ( 18 gün ) iyileşebilirimiyim? şişliklermorluklar ne kadar sürüyor? birde gizli dikiş olmuyor dediler dogrumu? nolur cevap rica ediyorum :KK43:

arkadaşlar ben ameliyat oldum ayın 19 unda. olmadan yaklaşık 6 ay boyunca araştırma yaptım. yaşım 30 ve 23 yaşından beri gözaltı torbalarıyla yaşıyordum. gün gün fotoğraflarımı çektim. size her konuda bilgi veririm.ist bursa ankda tüm bu konuda iyi doktorları tanıyorum. ünlü doktorlarda dahil olmak üzere ameliyat öncesi tam 7 doktorla görüştüm. onun dışında araştırmlara yaptım sağa sola sordum. ve bu billerin hepsini sizlerle paylaşmak isterim sorularınız varsa sorabilirsiniz. selamlar

merhaba gazi üniversitesinde amelyat olucam ocak ayında ..bir bilginiz varmı acaba? şu anda durumunuz nedir.şişlilkler kaç günde geçiyor. gizli dikiş olmuyormu ?

ne kadar süreli dısarı çıkamadınız ben izin konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşündüğümden dolayı erteledim biraz. ama biran öncede gerçekleşmesini istiyorum ameliyatın.ama sizin fotoğraflarınızı da cok merak ediyorum

Devlet hastanesinde 350 TL ye oldum ben. plastik cerraha gidip görüşebilirsiniz valla ben çok memnunum. Tavsiye ederim. İlk başta sorun var gibiydi ama şişler inince mükemmel:KK12:

merhabalar..bende 12 gün önce ameliyat oldum..fakat gözaltımda hala torba şeklinde şişlikler var..ne zaman geçicek acaba? gerçi eskiye göre çok çok iyi ama.dikişler ilk alındıgında daha iyiydi yok gibiydi şimdi gene şiş gözlerimin altı.onun haricinde herşey iyi.

bende en yakın zamanda estetık doktoruma gıdıp gozlatı torbası ıcın goruscem fıyatınıda ogrenıp sorarım bu arada ben daha once karın germe amelıyatı oldum devlet hastanesınde..doktorunuz ılgılıyse devlet hastanesı bence ozelden daha rahat cunku uzun sure kalabılıyorsunuz ama ozel hastanede fazla kalamıyor ınsan bence en buyuk avatntaj bu devletın ozelden

ne kadar süreli dısarı çıkamadınız ben izin konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşündüğümden dolayı erteledim biraz. ama biran öncede gerçekleşmesini istiyorum ameliyatın.ama sizin fotoğraflarınızı da cok merak ediyorum

ben yaklasık 1 hafta cıkmadım sağ gozumde hemotom olusmustu ama daha sonra gozluk takarak cıktım yanı cok kafaya takmadım 1 ay sonunda cok az kapatıcıyla kapatabılecegım kadar morluklar kaldı okadar.. bence bunu hıc takıntı yapmayın o gozaltlarıyla yıllardır gezdık bır ay o sekılde olmak hıc bıse degıl bence

ben yaklasık 1 hafta cıkmadım sağ gozumde hemotom olusmustu ama daha sonra gozluk takarak cıktım yanı cok kafaya takmadım 1 ay sonunda cok az kapatıcıyla kapatabılecegım kadar morluklar kaldı okadar.. bence bunu hıc takıntı yapmayın o gozaltlarıyla yıllardır gezdık bır ay o sekılde olmak hıc bıse degıl bence

merhaba arkadaşım..yani şu andaki şişlikler normalmi? resmen torba var gözlerimin altında.doktora soruyorum torba değil ödem onlar incek ediyor ama kafaya takmadanda yapamıyorum..morluk yok bende hiç olmadı hatta.izlerimde mükemmel kapandı.ameliyat olalı 17 gün oldu herşey iyi ama ilk dikişler alındıktan sonra şişmeye başladı.buda takıntı yaptı sanırım bende:KK43:

merhaba.. sırf senın bu yardım cıglıgın ıcın sıteye kayıt oldum =) ben 22 ekım pazartesı gozaltı torbalrımı aldırdım canım.. aldırmadan once arastırma yaparken senın actıgın konuyu gorunce aklıma geldı sanada yardımcı olmak ıcın girip yazmak ıstedım.. anladıgım kadarıyla kımse tam anlmaıyla sana yardımcı olacak bır cevap verememiş.. =) ne anlatmamı ıstersen sana herseyı anlatayım fotograflarımıda gonderebılırım ...

ben senin mesajını daha önce nasıl farketmedim acaba..ben de aynı durumdayım bana da yardımcı olur musun lütfeen..kime oldun,kaç yaşındasın,gözünde şekilsel olarak değişiklik oldu mu..bilgilendirebilirsen cok cok memnun olurum

Bende göz altı torbalarımdan şikayetçiyim Küçüklüğümden beri hep varlar.Beni hep yorgun bitkin gösteriyolar. kendimi dinç hissettiğimde bile yorgunmusun uykusuzmusun ağladın mı denmesinden bıktım tabiki insanlar daha büyük sorunlarla uğraşıyorlar gördüğüme şükür ediyorum ama torbasızda yapabilirim:)20yaşımdan beri denemediğim ilaç krem kalmadı hiç bir faydası yok.Bir senedir ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok KORKUYORUM acaba görmeye filan zararı olurmu,iyi doktor bulmak sorun vs vs bir sürü soru var kafamda napacağımı bilemeiyorum ameliyat olan arkadaş biraz daha bilgi verebilirse sevinirim lütfennn....

Bende aynı durumdayım buradaki forumlarda dr Tayfun Türkaslan ı tavsiye ettiler nedersınız. Kullanmadığım kozmetik ve gözkapağı lzeri kalmadı.

Aynı durum bende de var. sigarayı bırakınca hafifledi ama yıllatın şişleri hafif inince pörsük pörsük bi görüntü daha ekleniyor torbalara. Etrafta yaptıran görmedim ama epilasyoncum kayınvalidesinin gözleri görmediği için gazi uni ye gittiğini doktorun da teyze kapakların sarkmış ondan diyip ameliyat ettiğini ve bu sırada torbalarınıda aldığını biliyorum. Filiz ablanın dedğinine göre 1 hafta yeni doğmuş buzağı gibi gözlerini açamıyomuş kadın ama bir ay sonra 10 yaş gençleşmiş. Gazi uni ye yaptırılabilir. Aslında dünya göz hastaneside başlamış bu işe orada düşünülebilir. Estetikçilerde şöyle bir sorun var: uzmanlık alanları yok. Hepsi her işi yapıyor. Yağ alan burunda yapıyo göz de meme de... Sürekli meme yapan memede başarılıdır denilebilir. Ama 500 ameliyat yapmış 5 kerede meme yapmış birine güvenilemez bence. Pek güvenemiyoruz ilgisizler falan diyoruz ama uni hastanelerindeki doktorlar(hocalar) seri bi şekilde aynı türden ameliyatlar yapıyorlar. Önemli olanda bu diilmi zaten.

Sana büyük ölçüde katılıyorum kuzeyorhan,önemli olan ilgi değil ki işinde ustalık.Çok ilgili olup,canım cicim deyip de sonrasında yaptığı hatalarla herşeyi mahvedip zeytinyağı gibi üste çıkanları çok gördük...Öylesindense ilgisiz olup ameliyatını adam akıllı yapmasını tercih ederim bir doktorun.

X