Göz altı torbaları ameliyatı

nedensude

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
533
219
Kızlar ben göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum,çok feciler yaşım da 24...Ne kullansam geçmiyor bunlar,deri altındaki yağ fazlalığı öyle bitkilerle kremlerle filan geçmezmiş...Bu ameliyatı olup da memnun kalan var mı...Detayları verebilir misiniz lütfen..Sadece göz altı torbalarının alınmasıyla alakalı operasyonları soruyorum dolgu,göz kapağı vs değil...umarım yardımcı olan çıkar :KK43:(

Ben de forumu bu konuda takip ediyorum, bir sonuca ulaşamadım, size destek amaçlı yazıyorum

Aynen..ameliyat olmuş kişileri buldum ama geri dönüş yapmıyorlar,foruma pek girmiyorlar sanırım

Yok canım görmeyi neden etkilesin bir sürü ameliyat olan ünlü var..deniz baykal devamlı aldırıyormus mesela sonra oya aydogan sonra şu kasımpaşalı ünlü bi şarkıcı abimiz vs vs..sadece iyi doktor bulmak önemli işte

sosyolog 001 aynı dert bende de var ve ben önümüzdeki 1 ay içinde bu amelıyatı olmak ıstıyorum.hedefimde coskun levent tascı var ama bılemıyorum da :KK43:kımseden ses cıkmıyor ya en azından bu amelıyatı olanlar bılgılerını paylassalar bıze yol gosterır.ben amelıyatı oldgumda burdan sana mesaj atarım merak etme canım.ınsallah hepımız sorunusuz bı gözaltına kavusuruz en yakın zmanda..

sosyolog 001 aynı dert bende de var ve ben önümüzdeki 1 ay içinde bu amelıyatı olmak ıstıyorum.hedefimde coskun levent tascı var ama bılemıyorum da :KK43:kımseden ses cıkmıyor ya en azından bu amelıyatı olanlar bılgılerını paylassalar bıze yol gosterır.ben amelıyatı oldgumda burdan sana mesaj atarım merak etme canım.ınsallah hepımız sorunusuz bı gözaltına kavusuruz en yakın zmanda..

ben de bayağı doktor araştırdım ama internetten hepsi kendisi hakkında reklam yapıyor haliyle..şu çok meşhur olan doktorlara bi görünmek istiyorum ama parası da çok fazla geliyor :KK43:( gerçi bana ameliyat sonrası görüntümü gösterseler şöyle olacak yeni hali diye,istedikleri kadar para veririm..çok muzdaribim ben de :KK43:( sen nasıl karar verdin canım levent beye..muayene mi oldun..ben de allah izin verirse 2012 yazında olmak istiyorum ameliyatı ama eğer iyileşme süreci çabuk sürüyorsa 15 tatilde bile olurum..çok merak ederim ben,ameliyat olursan eğer beni bilgilendir ne olur lütfen lütfeeeen :))

canım olmayı düşünüyorum ama tabiki maddi -manevi şartların da uygun oldugu bı zamanı beklıyorum insallah bı sorun cıkmazsa en yakın zamnda olmak ıstıyorum olursam merak etme bılgı verırım mutlaka sana da.yanı foruma yazarım herseyı:) coskun levent tascıyı ınternetten arastrdım bı de tv programlarından takıp ettım ama muayene olmadım.o kaadar cok vıdeosunu ızledımkı ıcıme sındı gıbı ama tabı gorusmeden bı karar veremem.ınsallah bı cozum olur ya.bu arada canım aılem dızısındekı funda vardı ya o da aldırmıs gozaltı torbalrını cok da yakısmıs.darısı basımıza canım :)

arkadaşlar ben ameliyat oldum ayın 19 unda. olmadan yaklaşık 6 ay boyunca araştırma yaptım. yaşım 30 ve 23 yaşından beri gözaltı torbalarıyla yaşıyordum. gün gün fotoğraflarımı çektim. size her konuda bilgi veririm.ist bursa ankda tüm bu konuda iyi doktorları tanıyorum. ünlü doktorlarda dahil olmak üzere ameliyat öncesi tam 7 doktorla görüştüm. onun dışında araştırmlara yaptım sağa sola sordum. ve bu billerin hepsini sizlerle paylaşmak isterim sorularınız varsa sorabilirsiniz. selamlar

kızlar bazı devlet hastaneleinde plastik cerrah var, yaptıkları ameliyatları da yazmışlar, göz kapağı ameliyatı da yazıyor bu hastanede ama nasıl ameliyat olur bilmiyorum, devlet ne de olsa, hasta çok olduğu için ilgi az olabilir. gerçi özel hastanelerde de para için ilgisi olmayan şeyleri de araştırıyorlar.

ameliyat olan arkadasim biraz daha bilgi verirmisin..hangi doktora oldun istanbulda kimi onerirsin memnun musun kac para tuttu..lutfn biraz daha detay,yeni uyeler msj filan atamiyokii bekle yuz msj dolsun diye..boyle durumlardada insanlar nedense ozelden konusalm diyo..umarim sen anlatrsn sureci lutfen

Bende göz altı torbalarımdan şikayetçiyim Küçüklüğümden beri hep varlar.Beni hep yorgun bitkin gösteriyolar. kendimi dinç hissettiğimde bile yorgunmusun uykusuzmusun ağladın mı denmesinden bıktım tabiki insanlar daha büyük sorunlarla uğraşıyorlar gördüğüme şükür ediyorum ama torbasızda yapabilirim:)20yaşımdan beri denemediğim ilaç krem kalmadı hiç bir faydası yok.Bir senedir ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok KORKUYORUM acaba görmeye filan zararı olurmu,iyi doktor bulmak sorun vs vs bir sürü soru var kafamda napacağımı bilemeiyorum ameliyat olan arkadaş biraz daha bilgi verebilirse sevinirim lütfennn....

ben oldum kızlar ama 9. günümdeyim gözümün biri lüçük diğeri büyük umarım geçer torbalı halimi bile özledim:KK43:

arkadaşlar ben ameliyat oldum ayın 19 unda. olmadan yaklaşık 6 ay boyunca araştırma yaptım. yaşım 30 ve 23 yaşından beri gözaltı torbalarıyla yaşıyordum. gün gün fotoğraflarımı çektim. size her konuda bilgi veririm.ist bursa ankda tüm bu konuda iyi doktorları tanıyorum. ünlü doktorlarda dahil olmak üzere ameliyat öncesi tam 7 doktorla görüştüm. onun dışında araştırmlara yaptım sağa sola sordum. ve bu billerin hepsini sizlerle paylaşmak isterim sorularınız varsa sorabilirsiniz. selamlar

bana yardım edermisin sen hangi doktora ameliyat oldun????

devlet hastanesi mi ??? devlet karsılıyor mu ki bu ameliyatı..anlayamadım..ayrıca korkulacak bi ameliyat mı ne kadar sürede iyileştin doktor hastane bilgisi verebilir misin lütfeen..neden yardımcı olmuyor ameliyat olanlar paylasım cok mu zor anlamıyorum ki..

X