Tanışma yıldönümü...

Sizinleyse, sizi seviyorsa,size değer veriyorsa ve hissettirebiliyorsa hediyenin bir önemi yok bence... Kuru bir msj bile dünyalara bedel olabilir.

nişanlımla 1 sene önce bugün sevgili olduk... genel olarak duygusal ve düşünceli biridir nişanlım. şimdi çok uzakta zor bir görevde ama imkanları çok da kısıtlı sayılmaz.gece güzel bir mesajla günümüzü kutladı. normalde küsüp barıştığımızda bile eve çiçekler gönderen bu adam bugün kuru bir mesajla geçiştirdi beni. kırıldım... bilmiyorum haksız mıyım ama zoruma gitti bu durum... kendisine birşey söylemedim henüz ama ağzımın içi laf dolu

benim eşim de çok duygusaldır ama ilk tanışma yıldönümümüzde sudan bir sebeple tartışmıştı benimle.
akşamına da bir mesaj.
sonraki yıl parmağımdaki pırlantayı almıştı sevdiğim çikolatalarla ve onlarca gülle.
çok takılma, vardır bir sıkıntısı
konuşmaya çalış,
şöyle olmasını hayal etmiştim bir sıkıntın mı var nedne böye kuru kuruya geçiştirdin tatlım deyiver
sana kendini nasıl hissettirdiğine odaklansan yeter aslında,
kimi dünyaları serer önüne ama sana aşık olmadığı gözünden bellidir.
seni sevsin gözünün içi gülsün seni görünce de bi mesaj atıversin....

Gereksiz bir kırgınlık olmuş.Msj atmş ve zor bir yerde görev yapıyormuş eğer olmasaydı sanırım çiçek yollardı da bugünleri kutlamak gereksiz ya.evlilik yıldönümü ve doğumgünlerinde kırılsanız kesin haklısınız ama tanışma günü gereksiz geldi bana.

Benimde eşim hiç atlamazdı bende sinir olurdum, evlendik hala tanışma yıldönümü kutluyoduk yani.Ama herşeye kırılmayın hayat zor, daha kırılacaklarınız geride.. Tabi yinede yaşamamanız dileğimle ...

Sen ona hediye aldın mı hayır çünkü kargo yok
Ama onun sana almasını bekliyorsun çünkü internetten sipariş verebilir
O zaman elini cebine at da sen de internetten alıver
Bunlar karşılıklı arkadaşım sen bekliyorsan belki o da bekliyor
Takıntı yaptın,ağzın laf dolu;çünkü manevi mesaj var maddiyat yok ...

ooo benim doğum günümde eşim hem hatırlamadı yetmedi istersen annene git dedi.ne bir :KK71: ne bir :KK54: offf offff

Hatırlamıs ya daha ne bekliyorsun arkadasım?
Ve madem öyle sen gönderseydin birseyler. Karsılıklı yani erkek diye hep tek taraflı mı yapacaktı!
:KK74:

X