Tanışma yıldönümü...

truewoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
35
1
nişanlımla 1 sene önce bugün sevgili olduk... genel olarak duygusal ve düşünceli biridir nişanlım. şimdi çok uzakta zor bir görevde ama imkanları çok da kısıtlı sayılmaz.gece güzel bir mesajla günümüzü kutladı. normalde küsüp barıştığımızda bile eve çiçekler gönderen bu adam bugün kuru bir mesajla geçiştirdi beni. kırıldım... bilmiyorum haksız mıyım ama zoruma gitti bu durum... kendisine birşey söylemedim henüz ama ağzımın içi laf dolu

kendin diyorsun kargo vs yok diye. e adam nasıl yollasın pes yani. ağzının içi laf doluysa kus hepsini bitsin. bu kadar şeye de laf etmeyin allah aşkınıza. bu mu sorun yani.

sonuçta daha önce de kargo yoktu ama internetten sipariş veriyordu.bizim ilişkimizin boyutu bu sorunum da bu.daha önce olandan farklı olması sorun . size küçük gelebilir

beyefendi sevgisini ancak hediye ile mi gösterebiliyor? belki şartlar olumsuzdu belki parası yoktu... böyle yaparak hem kendinizi hem nişanlınızı üzersiniz.

bak bir ilişkide karşılaştrıma yapmak ama önce böyleydi şimdi niye böyle demek çok yanlış. o an öyle olmuştur yapmıştı. şimdi yapamamıştır. bunları sorun yapmayın.insanız her anımız aynı olamaz ki. yani bunun için laf yapmaya değmez bence.hiç yapmasa anlıycam ama gene yapıyormuş , çiçek vs yolluyormuş. bunu dert etme bence.

bunu kendine niye bu kadar sorun ettin anlamadım canım. ilişkiler fedakarlık gerektirir. sadece bugün için değil ilerisi için de bu böyle. eğer seviyorsan sevgilini aranızda böyle bişeyin lafının yapılması bile uygunsuz bence

doğru maddi sıkıntısı da olabilir. ama bence çok çok özel bir gün bir şeyler hazırlayabilirdi.video, şiir falan

doğru maddi sıkıntısı da olabilir. ama bence çok çok özel bir gün bir şeyler hazırlayabilirdi.video, şiir falan

bir erkekten öyle şeyler beklemek bence hata olur. geçenlerde bu türlü şeyler istediğimi kendisine açtım. ancak eşim anlamadı ya da anlamak istemedi. velhasıl erkekler böyle şeylere önem vermiyorlar. bizim kadar romantik olamıyorlar. o yüzden kendini üzme derim.

bir erkekten öyle şeyler beklemek bence hata olur. geçenlerde bu türlü şeyler istediğimi kendisine açtım. ancak eşim anlamadı ya da anlamak istemedi. velhasıl erkekler böyle şeylere önem vermiyorlar. bizim kadar romantik olamıyorlar. o yüzden kendini üzme derim.

haklısın galiba boş yere kürek çekmek de istemiyorum... şimdi söylesem belki yarın birşeyler yapacak ama benim sözümle yapılmış işten birşey anlamam ben

Allah askininiza oturun halinize sükredin. Durduk yere de sorun aramayin kendinize. Insan kendine ettigini dünya birlesse edemezmis misali, siz de kuruntu yapmayin.
Adam mesaj atmis iste gece.

sürpriz,kutlamak demek sadece hediye göndermekten ibaret değilki:)) oyyyy oyyyyy şimdiden bu dert olduysa evlendikten sonrasını düşünemiyorum :))
Erkekler bizler kadar romantik olamıyor evet ama bizlerde biraz fazla beklenti içinde oluyoruz bazen....

İki buçuk yıllık ilişkim var özel günlerin birini bile yanyana geçiremedik.Hep bir aksilik hali.Kimi zaman denk getiremedik kimi zaman hastalık oldu.Tek hayalimiz bir özel günde yanyana olabilmek.Hediye iyi güzel herkes ister ancak bu durumu hiç yaşamamış olsanız?Halinize şükredin.Beterin beteri var.​

Tanışma yıldönümü vay anasını:KK53:

evlendiğinizdede;

Tanışma yıldönümü,sözlenme yıldönümü,
nişan yıldönümü,ceyiz yıldönümü,
nikah yıldönümü,kına yıl dönümü,düğün yıldönüm.

Bu dönümleri hatırlamazda, kutlamaz özel birşeyler yapmazsa eğer

vay duman eşinin başına...

Bu kadar kaprise ne gerek var ki Allah aşkına:KK53:

daha neler .....bence msj yeterli ....böyle bi durumda ağzın laf doluyosa evlenince küçük bi sorun olsa ozman naparsın??

evlenınce tanısma yıldonumunu ılk sne kutladık sonra unuttu gıttı bende artık hıc caktırmıyorum evlılık yıldonumu hatırlasın yeter:KK34:

Bende diger arkadaslara katiliyorum. Nisanliniz güzel bir mesajla sizi düsündügünü ve bu günü unutmadigini ve o günün bir önemi oldugundu belirtmis zaten. Evlenince bugünü kutlamayacaksiniz bile emin olun. Okadar cok özel gün varki ona bakarsaniz. Gene siz iyisiniz küsüp baristiginizda cicek yolluyormus nisanliniz. Benim esim sevgililer gününün disinda ve insallah evlilik yildönümümüz disinda bana cicek falan almaz. Ama bazen hic ummadigim bir anda sabah okula diye kalktigimda aynaya bir not yapistirmis olur. Bu beni coook mutlu etmeye yeterde artar bile, illaki parayla alinan birseye gerek yok.

"Bazi seyler paha bicilmezdir.......geri kalan hersey icin mastercard" diye soguk espiri yapasim geldi bir anda :KK60:

vay be; tanışma yıldönümü hiç kutlamadık biz. yani tarihini de hatırlamıyorum ki herüfe trip yapayım:)
benim doğum günümü 2 yıldır unutan (nişanlıyken de sevgiliyken de) bir eşe sahibim. bozuluyorum evet, ama 1 gün sürüyor.. ne yapalım; o da öyle bir tip işte:)

sana gelince; üzme kendini... zor bir görevdeymiş... belki anlatamadığı sıkıntıları vardır.

X