Yeni başlayanlar için Dukan Diyeti

Ben 5 kilo vermek istiyorum .

Atak evresinde "5 kilodan az hedefi olanlar için 1 gün" diye yazılmış. 1 gün mü sürecek atak yani ?

Seyir evresini hiçççççççç anlamadım ,bilen lütfen yazsın :KK43:

Güçlendirme için "10 kg verdiyseniz 10*10=100 gün güçlendirme yapacaksınız." yani 5 kilo verdiysem 50 gün mü güçlendirme yapacağım.

merhaba ben yeni başladım diyete kitabı okuyarak başlamanız en doğrusu, seyir evresi için kitapta ve bazı sitelerde çok geniş anlatımlar var. 5 kilo vermek istiyorsan (ki çok şanslısın :) ) 2/0 yöntemini uygulayabilirsin hedeflediğin kiloya düşene kadar burada da var anlatımı:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende başladım bende..pazartesi günü başladım henüz tartılmadım ve yoğun çalıştığımdan öğlenleri biraz kaçırdım galiba ama sabah ve akşamları diyete devam haftasonu olduğundan bu 2 gün tam bir şekilde uygulayabileceğim bakalım bu hafta nasıl geçecek???::)))))

arkadaşlar

biraz desteğe ihtiyacım var bizim evde herkes istediği gibi tıkınıyor bu da motivasyonumu düşürüyor bana yardımcı olurmusunuz::

Son düzenleme:
benimde ilk günüm biraz zorluk çekicem et ve ürünlerini tavugu ve yumurtayı hiç sevmiyorum mecburen katlanacagım hayırlısı inşallah

çalıştığım için öğlenleri pek menüyü uyduramıyorum sabah ve akşamları bir hafta dikkat ettim ama şunu söyleyim rahat geçti ve kilo verdiğimi hissedebiliyorum çünkü pantolonumda bollaşma var düşüyor.bakalım bu şekilde belki uzun sürede verilecek kilo ama yapacakta bişey yok

peki arkadaslar diyet listesi olarak sabah öğlen ve aksam yenılecekler dıye ayırabılıyormuyuz mesela sabahları hangı besınlerden tüketmelıyız

bugun ikinci günüm atak evresinde acıkcası tamamen uymaya calısıyorum ve zor geciyor cocuklugunda bile süt icmemis ben zorla süt iciyorum 7 gün sürücek atak evrem nasıl gecicek bilmiyorum.

ben 3 gün atak evresini uyguladım,fakat çok mide bulantısı çektim ve bıraktım.sonra diyetisyene gittim,verdiği diyet bana çok uygun,hedefimiz ayda 4 kilo ama,dukanda daha hızlı veriliyor galiba kilolar,o yüzden biraz tereddütte kaldım arkadaşlar.ne önerirsiniz,ayrıca 89 kiloyum,doğum sonrası ki,lolar bunlar,6 yaşında oğlum var. :KK43:

bugun ikinci günüm atak evresinde acıkcası tamamen uymaya calısıyorum ve zor geciyor cocuklugunda bile süt icmemis ben zorla süt iciyorum 7 gün sürücek atak evrem nasıl gecicek bilmiyorum.

Canım kaç kilo vermek istiyorsun?Atak evresi kaç gün sürecek.Benim kilo fazlam çok.İlk olarak 75 e düşmek istiyorum.Yani 13 kilo vermem gerek.Acaba ara verilip tekrar başlanırlı mı ilk hedeften sonra

bende yapmak istiyorum ama 4 gun sonra tr ye gidiyorum 2 ay ordayim.simdi ozledegim seylerden yemek isteyecegim,sonra annem ve yakin akrabalar ben geldim diye bir suru sey yapacaklar.hele teyzemle anneannem kilo almamak icin yemedigim zaman benimle bildigin kavga ediyorlar.bir kereden bisey olmaz diye..halbuki o bir kereler insanin duraklamasina hatta kilo almasina sebep olduklari icin cok zararlilar bilmiorlar.bide yaz mevsimi meyvesiz zor dayanirim.donmeyi bekleyecegim.
bu diyeti yapmak icin cok kararli olmak lazim.protein sevene cok kolay.aslinda hic kolay degil..kulturumuzde en cok yer alan un seker pirinc vs yok.hersyi yulaf kepegiyle yapip nefsimizi oldurmeye calisacagiz..asla kacamak yapilmamali duraklamalr olmamasi icin.cevreden psikoljik saldiri cok olacagi icin cok slkl bi rsekilde hazirlamak lazim beyni.oyle baslamak lazim.ne olursa olsun vazgecmeyecegim diyerek.biz kararliligimizi etrafimiza da yansitirsak 3. den sonra israr etmez kabullenirler.

Bugün bütün gün bu diyeti araştırdım bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum ama nasıl yapıcağım konusunda bi fikrim yok :44:

Bugün bütün gün bu diyeti araştırdım bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum ama nasıl yapıcağım konusunda bi fikrim yok :44:

kitabi almak lazim face sayfasindaki butun basaranlarin ortak soyledigi bu.mutlaka kitap edinilmeli basucunda durmali diyorlar.

Bide benim seyir evrem 152 gün sürecekmiş hesaplattırdığıma göre oha ya ben nasıl dayanırım o kadar gün meyve yemeden :KK43:

ben başladım diyete şimdilik güzel gidiyor. daha önceden de yapmıştım.
kitabı 3. bölüme kadar okumuştum.
tekrardan başlama kararı aldım. bu sefer sonuna kadar gideceğim inşallah

ben başladım diyete şimdilik güzel gidiyor. daha önceden de yapmıştım.
kitabı 3. bölüme kadar okumuştum.
tekrardan başlama kararı aldım. bu sefer sonuna kadar gideceğim inşallah

selam arkadaşlar. ben başlayalı on gün oldu ,bir buçuk kilo verebildim. evet pek de başarılı değilim. aslında bariz kaçamaklar yapmadım ama hatamın nerde olduğunu biliyor gibiyim; tuz. şöyle ki peyniri bol tüketiyorum ve tuzsuz olmasına özen gösteremiyorum. e tam yağsız da olamıyor bazen, sanırım bundan. sizin tuz kullanımıyla aranız nasıl

bir de kafama şu takıldı ki, burda dahi her yerde tek tip beslenerek diyet yapmanın ay ne kadar feci olduğu yazıp duruyor. dukan diyeti de tek tip olmuyormu

bu sayfa geride kalmış bende bu gün başladım dukan diyetine bakalım devam ettirebilecekmiyim?? başlamak isteyen varsa beraber yapabilirz ben testi yaptım 6 gün atak 200 günde seyir yapmam gerekiyor şu anda çok kuvvetliyim ama bakalım..

X