Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları İkea Bebek Karyolası (resimli)

gocuksuzzeskimoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
127
0
ikea da gördüğüm Hensvik model karyolayı almayı düşünüyorum. Üzerinede bir cibinlik.. Kullanan ve memnun kalan var mı aranızda ?

$PE185759.jpg

bizde bunu düşünüyoruz eşimle.bende merak ediyorum kullanan varmıdır acaba ? ama kayınvalidem sallanan bi beşik almalısın diyor.sallamak gereklimi bebeği kararsızım

kesinlikle sallananlardan kullanın...

bence de kesinlikle sallananlardan almayın...
birincisi bebekleri sallayarak uyutmaya alıştırmak iyi bi şey deil..he tabi hepimiz büyütürken zorlandık,çarşafta bile haldır haldır salladık ayrı...ama mümkün mertebe alışmamış bebeği alıştırmayın bence.
ikincisi sallanan beşikler daha çabuk bozuluyor.biz kendimiz tasarlayıp,özel yaptırdık gayet kaliteliydi ama yine de sallandığı için civataları nede olsa çabuk açılıyor.bizim ki sallandığında korkulukları gevşedi.
bende bu modelleri gayet sade buluyorum.bebeğinin cinsiyetine göre nevresim takımı ve cibindirikle şık olacaktır.

bizim beşiğimizde ikeadan bu fotograftakı, genel olarak uygun fiyatlı oldugu için tercih etmıstık bırde sade diye ama bilginiz olsun ikeanın tum yatak ürünleri inanılmaz gıcırdıyor.. bızım kendı yatak odamızda ıkeadan ve gorsenız sankı 50 yıllık yatak odası takımı gıbı gıcır gıcır ses devamlı. ve sak gıbı ama bu fotograftakı besık bıle gıcırdamaya basladı ve oglum daha 15 aylık ve sadece 10 kılo :) yanı ıkeanın urunlerı ucuz ve yalın ama tabı boyle bır eksisinin oldugunu fark ettık. belkı besık ıcın cok sorun olmaz zaten en fazla 2 sene kullanıcaksınız ve bence sallanması gerekmıyor bır besıgın. ben oglumu hıc sallamadım mesela, yatagına koyardım kendı uyurdu. nasıl alıstırısanız oyle gıder.

Bizim beşiğimizde bu beşiğin aynısı..ben henüz olumsuz bir yanını görmedim..şu an için gayet sade ve şık içinide süsledim içime çok sindi tavsiye ederim..

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak; beşikte ki yatağı ilerleyen aylarda aşağı indirebiliyor muyuz? Yoksa hep böyle orta yükseklikte mi kalıyor?

merhaba arkadaslar benımde bu yatak cok hosuma gıdıyor dolabını komıdınını raflarını alıp takım yapmayı dusunuyorum ıkea dan kullanan arkadaşlar besıklerınızın fotolarını eklermısınız nasıl susledınız merak edıyorum bızlerede bır fıkır olur mesala bı arkadas ıcınıde susledım demıs bırbırımıze yardımcı olalım En Büyük KKEn Büyük KK

merhaba arkadaslar benımde bu yatak cok hosuma gıdıyor dolabını komıdınını raflarını alıp takım yapmayı dusunuyorum ıkea dan kullanan arkadaşlar besıklerınızın fotolarını eklermısınız nasıl susledınız merak edıyorum bızlerede bır fıkır olur mesala bı arkadas ıcınıde susledım demıs bırbırımıze yardımcı olalım En Büyük KKEn Büyük KK

çok iyi olurdu aslında ama kullanan pek yok sanırım..

Ben de bu beşikten almayı düşünüyorum, ama keşke alttan birkaç çekmecesi olsaydı daha kullanışlı olurdu mecbur komidin tarzı bir şey almak da gerekiyor malum bebeklerin ıvır zıvırı çok fazla oluyor, kullanan arkadaşlar memnun musunuz?

Ben istedigim gibi bi model bulamadim..

Bu yüzden bende suan ikea'yı düsünüyorum ilk..
2 model arasinda kararsizim..
Kullanıpta memnun olmayan var mı?

PE282088.jpg

PE288944.jpg

Aslinda tam olarak istedigim model buydu (70x140) ama bulamadım:

718333-po-111310.jpg

bende ikeadan almayı düşünüyorum bir korkuluğunu çıkarıp kendi yatağımla birlestirmek istiyorum bu imkanı var mı acaba?? kullanan arkadaslar bilgi verebilir mi?
PE288944.jpg

Bende bu beşikten almayı planlıyorum ama endişelerim vardı kullanan kimseyi tanımıyorum sizlerin yorumlarını okumak çok iyi geldi içim rahatladı sanki gönül rahatlığıyla alabilirim artık.Teşekkürler olumlu ve olumsuz tavsiyeler için arkadaşlar.

İkea ürünlerinin dizaynlarını dışında hiç bir özelliği yok bence. Malzemelerinin kaliteli olmadığını düşünüyorum.. beşik için bir fikrim yok ama ahşap malzemeleri öyle çünkü.

X