Arkadaşlar yardımmmm!!! elim ayağım uyuşuyo, uyku haram oldu

shequre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
180
1
Arkadaslar 33.haftayı devirdigim şu günlerde ayagım ve limin uyuşmasından şikayetciyim. Doktor normal diyo ama ben çok rahatsızım bu durumdan. Uyuyamıyorum bi turlu. Sanki elim ayağım boşalıyo. yok mu bi çaresi. bilen, bulan var mı

bende 34 haftalık gebeyim, sana diyebileceğim tek şey sakin ol başka şeylerle oyalan, tahminimce doğumun yaklaşması veya kişisel sorunlar tetikliyor olabilir. bende de sıcak basması ve nefes kesilmesi oluyor, panik yapmadan atlatmaya çalışıyorum, eşinden yardım iste ,onunla endişelerini konuş belki bu seni rahatlatır.

Arkadaslar 33.haftayı devirdigim şu günlerde ayagım ve limin uyuşmasından şikayetciyim. Doktor normal diyo ama ben çok rahatsızım bu durumdan. Uyuyamıyorum bi turlu. Sanki elim ayağım boşalıyo. yok mu bi çaresi. bilen, bulan var mı

geçmiş olsunn :KK50:
senin şikayetlerine benzer problem bende de var özellikle bacaklarımda. ayaklarım uyuşuyor dizlerime kadar bacaklarım kopacakmışcasına ağrıyor özellikle akşamları. ve aynı şekilde doktorumda bana normal yapılacak birşey yok dedi.
ben son 1 hafta-10 gündür lavantalı spa ile yatmadan soğuğa yakın ılık dışta önce yaklaşık bi 15 dk ovuyorum,masaj yapıyorum ayaklarıma bacaklarıma inanılmaz rahatlıyorum ve iyi uyumaya başladım. belki psikolojik ama ben faydasını gördüm. lavanta insanı gerçekten rahatlatıyor tüm vücuda kullanıldığında belki rahime falanda olumsuz etkisi olur bilmiyorum ama sadece ağrıyan uyuşan bölgeler için tavsiye ederim.

magnezyum kullanmayı ihmal etme,çok faydası oluyo.hergün düzenli kullan.doğumda da faydası oluyomuş doktorum öyle söyledi...

el ayak uyuşmaları için maden suyunun iyi geldiğini duymuştum ama hamileler için zararı var mıdır bilemiyorum doktorunuza danışarak tüketebilirsiniz..

Doktoruna şikayetlerini bildirirsen muhakkak magnezyum verecektir canım.Magnezyum eksikliğinden oluyormuş bendede oluyordu.

doktoruma ölüyorum demediğim sürece ekstra bişey asla yazmıyor. reflü problemim ilk hamile kaldığım günden beri var. dedim artık dayanamıyorum anca şurup yazdı. şükürler olusun. bacak ağrılarımla ilgili de dayanamaz duruma gelirsen yarım minoset iç dedi.

magnezyum için siz ne kullanıyorsunuz arkadaşlar?

doktoruma ölüyorum demediğim sürece ekstra bişey asla yazmıyor. reflü problemim ilk hamile kaldığım günden beri var. dedim artık dayanamıyorum anca şurup yazdı. şükürler olusun. bacak ağrılarımla ilgili de dayanamaz duruma gelirsen yarım minoset iç dedi.

magnezyum için siz ne kullanıyorsunuz arkadaşlar?

magvital kullanıyorum ben

Bende önceleri magvital kullanıyordum onun tadı bana göre berbattttttttt:))Doktorum Magnorm kullan dedi.Şimdi onu kullanıyorum sabah akşam.Çok faydasını gördüm.

Bende önceleri magvital kullanıyordum onun tadı bana göre berbattttttttt:))Doktorum Magnorm kullan dedi.Şimdi onu kullanıyorum sabah akşam.Çok faydasını gördüm.

ayh banada uyku haram ayaklarım bacaklarıma kadar uyusuyo sankı butun damarlarımı tek tek cekıyolar...
doktor hamılelık ılerledıkce sıkayetlerınızde cogalacak normal dedı.:KK43:
arkadaslar allah yarıdmcımız olsun .
magnezyum baya rahatlatıyo bu arada..

ilk gebeliğimde son aylarımda sürekli uyuşurdum elim ayagım karıncalanırdı.insanı fena halde rahatszı ediyor geceleri uykudan kalkardım uyuşmanın geçmesini beklerdim.az kaldı az daha sabır inş hepsi bitecek bebegine sağlıkla kavuşcaksın inş.bu agrı sızı akla bile gelmior.benim doktorumda normal demişti

evet sabredicem artık. Ama magnezyum tavsiye eden arkdaslar: magnezyum kasılma ve kramplara ii geliyo diye biliyrum, uyusmaya da mı faydası var?:97:

Evet canım kesinlikle var.Benim özellikle sol kolum aşırı karıncalanıp uyuşuyordu ve sizde de var mı bilmiyorum sol gözümde sürekli seyiriyordu.Öyleki tikli gibi olmuştum:KK1:(hala az az devam ediyor)felç iniyor sandım vallahi:97:hepsi magnezyum eksikliğindenmiş.Şuan şikayetlerim epey azaldı.

kızlar hamilelikde el ayak uyuşması olur.bunun fazla artarsa kts(karpal tünel sendromu) deniliyor.eldeki parmaklardaki uyuşma ve ağrılar için el ateli yanibir nevi bileklik veriliyor.çok faydası oluyor.bende hamileliliğimin 3 . ayında başladı.doğum yaptığım ğün geçti.çok zor llah hepinizin yardımcısı olsun.

bende sadece benim böyle oluyor sanıyordum.. benimde ellerim özellikle sağ elim çok uyuşuyor. hatta artık hep uyuşuk hiç geçmiyor. çok rahatsız edici gerçekten. kremle biraz masaj yapınca rahatlatıyor gibi. allah hepimize kolaylık versin

X