Şampuan ve Saç Kremleri Bıoblas saç dökülmesine karşı yağlı saçlar için olan şamPuanı kullanan var mı ??

sumosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
656
1
arkadaslar forumu uzun süredir takip eden biriyimm üye olalı az bi zaman oluyor. saçlarım kalın telli ve yağlı pantene aqua lıght kullanmstm iyi gbi geldi. ama yınede çabuk yağlanıyor denemediğim şampuan kalmadı :KK43: saçlarıma sinamekili maskeyi yapıyorum uzamasını istyorum.. saçlarım dökülüyor acaba bıoblas hem yağlı saçıma hem de dökülen saçıma ıyı gelirmiii .. yorumlarnzı beklıyorum canlarm .. şimdiden teşekkürler ( cok uzun yazdm sankı :) )

cnm benim de saçım yağlı ve ince telli ama maalesef saçı yağlanmasına da dökülmesine de bir faydası olmadı:KK59:
zaten şu yağlı saça iyi gelen şampuanı bir bulsam koliyle alıcam :KK61:

ya denemediğim şampuan krem losyon maske kozmetik ya da bitkisel hiçbişey kalmadı en son bıoblas demstm onda da iş yok sanırsammm :KK43:

yaklaşk bir buçuk yıldr bioblas kullanyrm ve öncedn çok yağlıydı ama artk o kadr değil ve saçlarmda gözle görlr şeklde çoğalmlar oldu..

sinemakiyi bende yapmıstım ama keşke yapmasaydım feci şekilde saçlarımı döktü avuç avuç saçlarım dökülüyordu. bioblas kullanyrm 1 aydır yağlı saçlar için olanını gerçekten dökülmeyı % 70 azalttı diyebilirim. zaten 3 aylık kullanım sonucu tam anlamıyla dökülmeyi kesiyormuş ben çok memnunum.

sinemakiyi bende yapmıstım ama keşke yapmasaydım feci şekilde saçlarımı döktü avuç avuç saçlarım dökülüyordu. bioblas kullanyrm 1 aydır yağlı saçlar için olanını gerçekten dökülmeyı % 70 azalttı diyebilirim. zaten 3 aylık kullanım sonucu tam anlamıyla dökülmeyi kesiyormuş ben çok memnunum.

bnde sınamekı yaptım canım hala yapıyorum ya coğu dıyor gereksiz saçları atıyormus uzattğı için ben uzamasnı ıstdğm içn yapmaya devam edicem hem bakım da yapmıs oluyorum :) şimdi bıoblas 3 ay da mı etkisini gösterdi sende canım ??

ne zamandır kullanıyor canım...
ben ve esim kullandik ama hi. memun kalmadik onun yer'ne aktarda satilan fiyto diye bir sampuan var hamileligimden beri kullaniyorum herhangibir yan etkisi olmadigini soylediler.sarimsaklisi var birde isirgan otlusu var ben isirgan otlusunu kullandim tavsiye ederim

ben ve esim kullandik ama hi. memun kalmadik onun yer'ne aktarda satilan fiyto diye bir sampuan var hamileligimden beri kullaniyorum herhangibir yan etkisi olmadigini soylediler.sarimsaklisi var birde isirgan otlusu var ben isirgan otlusunu kullandim tavsiye ederim

bende bitkisel bi şampuan istiyorum rutin saç yıkamam için tavsıyen ıcın cok tesekkr ederm canım fıytonun sarımsaklı sampuanını bıldğm kadaryla saç çıkarmak,gürleştrmek ve uzatmak ıcın kullanıyorlar. ben ısırgan özlüsünü kullanmak ısterm. canm senın saçlarn kaç günde yağlanıyor fıytoyu kullandğndan beri ve ne kadar a aldın canım??

Son düzenleme:
bugün saçlarımı bıoblas la yıkıyorum o zaman cok tesekkürler ınsallah ıyı gelır :))

bende bitkisel bi şampuan istiyorum rutin saç yıkamam için tavsıyen ıcın cok tesekkr ederm canım fıytonun sarımsaklı sampuanını bıldğm kadaryla saç çıkarmak,gürleştrmek ve uzatmak ıcın kullanıyorlar. ben ısırgan özlüsünü kullanmak ısterm. canm senın saçlarn kaç günde yağlanıyor fıytoyu kullandğndan beri ve ne kadar a aldın canım??
cok yaglanmaz benim saclarim ama haftada 2_3 kez kullanilabiliyormus oyle yaziyor uzerinde izmirde 8 tlye aliyorum agrida gorev yapiyordum orda 12 tl idi degisiyor yani fityatlar ama tavsiye ediyorum kesinlikle iyi gunlerde kullanin bol saclar

X