Saç Rengi ve Saç Boyama bakır karamel mi, değilse bu saç ne renk??

işte canım ben siteye baktım ama 6.45 göremedim ama 7.45 vardı ve bence ikisi birbirlerine oldukça yakın bak site bu Loreal Majirouge Sa Boyas

eğer dşyorsan 7.45 biraz daha açık gibi o zaman kumralın tonunu düşürebiliriz ki dediğim gibi bence yarım şişe o yarım şişe o değil ....

bakırı bir tüp kumralı yarım tüp kullanmalısın bence :KK34:

canım linke tıkla da birde siteyi sen incele istersen :KK34:

evet canım 7.45 de yakın ama sadece biraz daha orta açıklıkta zaten o renk kartelasının altında da yazıyor 6.45 aynısının koyusu işte yaa ondan o daha iyi olur kumrallada karıştırınca diye düşündüm. Bakırı bir kumralı yarım tüp kullanırsam bundan çok açık b,r bakır kafa olmayayım bide???:97:

dur birde siteyi inceleyim bende şimdi, arada koşuşturmacadan giremiyorum bide diye önce hemen cevap yazayım dedim:) yinee yazarım bi bakıyıım..

evet canım 7.45 de yakın ama sadece biraz daha orta açıklıkta zaten o renk kartelasının altında da yazıyor 6.45 aynısının koyusu işte yaa ondan o daha iyi olur kumrallada karıştırınca diye düşündüm. Bakırı bir kumralı yarım tüp kullanırsam bundan çok açık b,r bakır kafa olmayayım bide???:97:

dur birde siteyi inceleyim bende şimdi, arada koşuşturmacadan giremiyorum bide diye önce hemen cevap yazayım dedim:) yinee yazarım bi bakıyıım..

evet bir de çok açık bakır bir kafa olman gibi bir ihtimal var :KK52:
ama sanmıyorum tatlım ya :KK34:

X