Saç Rengi ve Saç Boyama bakır karamel mi, değilse bu saç ne renk??

Ecisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
378
62
Selam kızlar;

ben saçımı bu renge boyatmak istiyorum, tam bu renk. Bayıldııııımm... Eylül'de de düğünüm var öncesinde şimdilerde denemek istiyorum bu yüzden, sonra da yine düğünden hemen önce bi tazelerim diyorum ama bu rengi hangi boya ile nasıl tuttururum tam rengi nedir bilemedim.. Fikirlerinize ihtiyacım var... Acil...

Eki Görüntüle 233895

bakır karamel bence ama sanki boyamadan önce saçta sanki röfle gibi ışıltılar varmış gibi geldi bana... :26:

tatlım bana sorarsan bu renk aşağıda ekleyeceğim boyalar ile elde edilmiş ama dersen ki bu renkler çok kızıl o zaman boyanın içine yarım tip kumral katarsın ve daha istediğin gibi olur

$LOREAL.jpg bunların markası loreal

$voila.jpg ve bu da voila

ama bence bu renk bakır karamel değil çünkü bakır karamelde bakırlık değil karamellik ön plandadır ki bu resimdeki renkde bakırlık var bence
bak bakır karamel deyince genelde şöyle bir renk oluyor

$44804766.jpg

bakır karamel bence ama sanki boyamadan önce saçta sanki röfle gibi ışıltılar varmış gibi geldi bana... :26:

eğer öyleyse benim içinde süper olur çünkü benimde 1,2 boya altta röfle var şuanda da saçım bu tonlara yakın zaten :))) sadece tam bu renk olsun istiyorum :))

tatlım bana sorarsan bu renk aşağıda ekleyeceğim boyalar ile elde edilmiş ama dersen ki bu renkler çok kızıl o zaman boyanın içine yarım tip kumral katarsın ve daha istediğin gibi olur

Eki Görüntüle 233904 bunların markası loreal

Eki Görüntüle 233905 ve bu da voila

ama bence bu renk bakır karamel değil çünkü bakır karamelde bakırlık değil karamellik ön plandadır ki bu resimdeki renkde bakırlık var bence
bak bakır karamel deyince genelde şöyle bir renk oluyor

Eki Görüntüle 233906

Ayy canıım sağol, hiç üşenmemişsin ne güzel resimlerle tarif etmişsin çok sağol, dediğin doğru bence de bakır karamel de aynen senin resimdeki gibi karamel ön planda olur ve ben onu istemiyorum, benimki resimde gibi bakırlık ön planda olsun istiyorum ama eklediğin boyalardan hangisiyel hangisini karıştırmam iyi olur ve evet çok kızıl dersem kumral hangi boyadan yani renk olarak da hangi kumraldan katmalıyım??? her marka kafasına göre kumral dedinmi bin çeşit çıkarrdığı içinn... :KK52::26:

ilk foto tarçın bakır bence cunku kızıllık da var karamele gore koyu :KK1:

sağol tatlım fikir için. evet bende artık anladım karamele göre koyu olduğunu ama sanki tarçın bakırda çookk açık bir kızıl oluyor buna göre daha cavcavlı, bi önceki arkadaşın dediği gibi heralde bakır ama içine kumral filanmı karıştırmam uygun olacak nedir?? hafif o koyuluğu da yakalamak için??

tatlım yaa bu renk kataloğunun resmini nereden buldun, netten filansa bana da söylermisin oradan bende inceleyeyim iyice bi, numaraları filan görünmüyor çünkü burada???:KK50:

tatlım yaa bu renk kataloğunun resmini nereden buldun, netten filansa bana da söylermisin oradan bende inceleyeyim iyice bi, numaraları filan görünmüyor çünkü burada???:KK50:

söylerim tabi ki canımda sakın link vermek yasak olmasın :KK50: hiç bilmiyorum ki :26: evet netten araştırdım google la gir loreal renk kataloğu yaz ve büyük resimleri görüntüle de :KK1: ta taaam :KK1: resim ve site orada :KK34:

Ayy canıım sağol, hiç üşenmemişsin ne güzel resimlerle tarif etmişsin çok sağol, dediğin doğru bence de bakır karamel de aynen senin resimdeki gibi karamel ön planda olur ve ben onu istemiyorum, benimki resimde gibi bakırlık ön planda olsun istiyorum ama eklediğin boyalardan hangisiyel hangisini karıştırmam iyi olur ve evet çok kızıl dersem kumral hangi boyadan yani renk olarak da hangi kumraldan katmalıyım??? her marka kafasına göre kumral dedinmi bin çeşit çıkarrdığı içinn... :KK52::26:

ne demek canım görevimiz :KK42: bence bir kutu şu boyadan al

$B645bakirkahve.jpg bunun hepsini bir kaba boşalt sonrada şu boyadan al

$Loreal Recital Preference - 6 Kapri Koyu Kumral - Saç Boyası.jpg bununda yarısını karışıma ekle :KK1: elbette aynısı çıkmaz ama yakın olacağını düşünüyorum ben ... hem tabi birde yanılmıyorsam düğünden önce bir kez daha boyamak istiyorum demişsin ... çıkan sonuca göre bir dahakine oranları değiştirirsin :KK34:

ne demek canım görevimiz :KK42: bence bir kutu şu boyadan al

Eki Görüntüle 234459 bunun hepsini bir kaba boşalt sonrada şu boyadan al

Eki Görüntüle 234460 bununda yarısını karışıma ekle :KK1: elbette aynısı çıkmaz ama yakın olacağını düşünüyorum ben ... hem tabi birde yanılmıyorsam düğünden önce bir kez daha boyamak istiyorum demişsin ... çıkan sonuca göre bir dahakine oranları değiştirirsin :KK34:

sağol canım beniim:)) evet tatlım şuan düğünüme tam bir buçuk ay var işte düğüne 1 hafta kala gibi yine birkez daha boyarım diyorum, öyle olur. Peki bişey daha sorucam, snin bana ilk yazdığında gönderdiğin bakır kızıl saç renkleri vardıı ya lorealin yazmışsın hani yanlarına da bak aşağıda bende ekliyorum yine

Eki Görüntüle 234479

ben burdaki ilk üçsıradaki ile böyle bir kumral karıştırsam süper olur gibi düşündüm sence?? hemde hepsi loreal olmuş olur hani daha iyi yaa kalite olarada o açıdan?? sence ilk 3ten hangisi??

Silvart'cım bu arada ben araştırmalara devam ediyorum da bana gönderdiğin bu resimi yakında açtım ve orada numaralarını da boyanın ismini de görebildim, en baştaki kumralla karıştırılarak bana uyar gibi geldi ama nette bu rengi bulamıyorum loreal'e ait olarak zaten çıkmıyor, hiç bişekilde ne ismiyle ne de numarasıyla bulamadım, lorealin başka bi renkleri çıkıyor. Bunu nereden bulabilirim ve loreal olduğu kesin mi tatlım, heyecanla cevabını bekliyorum kaybedecek zamanım hiç yoook:))

Silvart'cım bu arada ben araştırmalara devam ediyorum da bana gönderdiğin bu resimi yakında açtım ve orada numaralarını da boyanın ismini de görebildim, en baştaki kumralla karıştırılarak bana uyar gibi geldi ama nette bu rengi bulamıyorum loreal'e ait olarak zaten çıkmıyor, hiç bişekilde ne ismiyle ne de numarasıyla bulamadım, lorealin başka bi renkleri çıkıyor. Bunu nereden bulabilirim ve loreal olduğu kesin mi tatlım, heyecanla cevabını bekliyorum kaybedecek zamanım hiç yoook:))

tatlım üstte ne güzel demişsin ikiside loreal olsun ... buna bende katılıyorum ama bende tıpkı senin gibi araştırdım ve lorealin satılan o rengini bulamadım. üstte ki katalog kesinlikle loreal ve numaralarıda doğru tek sorun o kataloğun kuaförler için özel olarak yapılmış olması ... hani piyasaya sunulmayan sadece kuaförlere gönderilen boyalardan :KK50: malesef öyle ... bende o yüzden satılan boyalardan araştırdım ve garnier da işte istediğin kızıla yakın rengi bulabildim ... lorealin kumralı içine sindi sanırım, bence de güzel ... bakır konusunda ne yapmak gerek bilmiyorum garnier içine sinmedi sanırsam :26:

tatlım ben şu 7.45 ikinci sırada olan rengi internette satışta buldum(loreal kataloğundaki). kuaförlükle ilgili bir site kuaförlere boya satıyormuş ve bu rengide satıyor ama yanlış anlamasın kimse beni ben burada reklam amaçlı üye değilim ve tabiki o siteden hiç alışveriş yapmadım güvenilir mi bilmiyorum yani :KK50: istersen bi araştır :26:

tatlım ben şu 7.45 ikinci sırada olan rengi internette satışta buldum(loreal kataloğundaki). kuaförlükle ilgili bir site kuaförlere boya satıyormuş ve bu rengide satıyor ama yanlış anlamasın kimse beni ben burada reklam amaçlı üye değilim ve tabiki o siteden hiç alışveriş yapmadım güvenilir mi bilmiyorum yani :KK50: istersen bi araştır :26:

yok canım o belli sağol ayrıca yardımarın için, ee o zaman kuaförlere satış yapan biryerse ve ikinci sıradaki 7.45 varsa benim beğendiğim 6.45 de var olbilir?? site adı nedir?? sen ona baktınmı o yokmuydu göremedinmi canım??

lorealin alttaki tonuyla bir kahveyi %50 %50 karıştırabilirsin. bence içinde karamellik yok, kızıl kahve ton, kızıllığı fazla olsun istersen kızılın oranını biraz daha arttırırsın
L OREAL RECITAL PREFERENCE 6.64 BAKIR KOR KIZIL

öncelikle sağol canım ilg.için. evet aynen bencede kızıl kahve bu ton aynen ve bende onu çook beğendim zaten baktıkca bende oyle oldugunu çıkardımve daha da hosuma gitti. kızıllığı bundan da fazla olsunda isteme zaten yaaa bu tam, senin verdiğin tona bir bakıcam, teşekkürler..:))

karamelden ziyade kızıllığı bakırlığı göze çarpıyor.. bu tona googlede arama yaptığımda çok rastlıyordum.. çok güzel renk,umarım elde edersin.. :KK34:

yok canım o belli sağol ayrıca yardımarın için, ee o zaman kuaförlere satış yapan biryerse ve ikinci sıradaki 7.45 varsa benim beğendiğim 6.45 de var olbilir?? site adı nedir?? sen ona baktınmı o yokmuydu göremedinmi canım??

işte canım ben siteye baktım ama 6.45 göremedim ama 7.45 vardı ve bence ikisi birbirlerine oldukça yakın bak site bu Loreal Majirouge Sa Boyas

eğer dşyorsan 7.45 biraz daha açık gibi o zaman kumralın tonunu düşürebiliriz ki dediğim gibi bence yarım şişe o yarım şişe o değil ....

bakırı bir tüp kumralı yarım tüp kullanmalısın bence :KK34:

canım linke tıkla da birde siteyi sen incele istersen :KK34:

X