LC Waikiki'nin sahibi kim?

ALLAH ALLAH bende oğluma,eşime,kendime hep lcw den alırım ama hiç bişey olmadıı hele oğlumun bütün kıyafetleri çoraplarına kadar lcw nin hiç ne yamulma ,ne solma olmadıı hatta en son dün alışveriş yaptımm eşimde beğeniyoo

evet canım solma falan hiçbişey olmuyoda.şimdi herkes lcw dan alışveriş yapıyor ya.(köyden gelenide kapalısıda) ondan kalitesi düştü diyolar..

evet canım solma falan hiçbişey olmuyoda.şimdi herkes lcw dan alışveriş yapıyor ya.(köyden gelenide kapalısıda) ondan kalitesi düştü diyolar..

canım şimdi köyden gelen filan diye söyleme aşağılamış gibi olur oda ayıp olurr..ben daha öncesini pek bilmem ama ben aldığımdan bu yana kalitesi aynıı yani 2 senedirr

insanlari neden kücümsüyorsunuz??????????????

.

ben küçümsemiyorum küçümseyenlere kızıyorum.herkes kalitesi düştü diyor bu nedir yaa.hep sosyetiklermi alışveriş yapacak yanlış anlamayın lütfen.köyden gelen falan konuşuluyo yani duyuyorum ben ondan dedim yoksa küçümsemem ben.köylü milletin efendisidir.:KK71:

Son düzenleme:
ben küçümsemiyorum küçümseyenlere kızıyorum.herkes kalitesi düştü diyor bu nedir yaa.hep sosyetiklermi alışveriş yapacak yanlış anlamayın lütfen.köyden gelen falan konuşuluyo yani duyuyorum ben ondan dedim yoksa küçümsemem ben.köylü milletin efendisidir.:KK71:

belki söyleme tarzınn yanlışş her kesimden insanlar dersen daha doru olur bence

iyi tamam köylü milletin efendisi ise

kapalisida ne demek oluyor o zaman

.

yani sinir oluyorum arkadaşlar haklı değilmiyim .belki yanlış ifade etmiş olabilirim özür dilerim.bende kapalıyım mağazalara girince bakıyolar.bzi adamdan saymıyorlar.hoş değil bu bunu dile getirmek istedir.yanlış söz ttiysem affola .affedin beni.

yani sinir oluyorum arkadaşlar haklı değilmiyim .belki yanlış ifade etmiş olabilirim özür dilerim.bende kapalıyım mağazalara girince bakıyolar.bzi adamdan saymıyorlar.hoş değil bu bunu dile getirmek istedir.yanlış söz ttiysem affola .affedin beni.

sinir olmaniza gerek yok

yanlis ifade ettiniz

daha dogru ifadeler kullanmaya özen gösterelim :KK34:

diğer arkadas daha tepki gösterdi ama ben yanlış bi kelime kullandığını düşündüğün için çok tepki vermedim ama hatalı bi konuşma yaptığını görmemi istedimm

sık sık uğradığım mağazalardan biri bazen güzel ve uygun ürünler denk gelebiliyor
kalite açısından henüz bi hüsrana uğramadım
küçüklüğümden beri vardır dolabımda çocuk kıyafetleri daha çok tercih ediliyor
ben beğeniyorum

fiyatları uygun kaliteli ürünleri de var kendine uygun model de bulduktan sonra daha ne olsun seviyorum lcw ürünlerini ben.

benim tercih ettiğim bir marka değil ama pkk ile bağlantısı olmamasına sevindim. çünkü pek çok insanın alışveriş yaptığı bir yer. pkk nın desteklenmesini istemem doğrusu

tercih etmiyorum
ürünleri berbat

hem
ucuz mal alıcak kadar zengin değilim maalesef.

Son düzenleme:
erol köse yine lcw'nin leyla zana'ya ait olduğu şeklinde bir tweet atmış. Kesinlikle yalan, benim eşim lcw de merkez binada firmanın asıl sahiplerini tanıyıp bilerek çalışıyor.
LCW tekstilde açık ara önde ve kıskanılan bir firma. rakipleri erol köseye para mı verdi ne yaptıysa artık...

LCW çalışanlarını mutlu eden hak hukuk gözeten bir firmadır ki ramazanda oruç tutup öğle yemeği yemeyenlere bile öğle yemeği parasını yatırır.
bunu yapan başka firma varmı?

X