LC Waikiki'nin sahibi kim?

prense_s

'küçüğüm..'
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
726
10
Lcw giyim markasını son 5 senedir özellikle duymayanınız kalmamıştır. Ülke genelinde neredeyse her hanede 1 lcw ürünü var. Fiyatları eskiden daha pahalı olan Waikiki, son 5 senedir çok ucuzlaştı ve son derece uygun bir durumda şu an. Herkes iyi giyinmeli sloganıyla hareket eden LC Waikiki kimin? Bunu merak ettiğinizi biliyorum. Pkk’lıların gibi bir söylenti kulaktan kulağa yayıldı gitti. Oysa LC Waikiki’nin Leyla Zana ile alakası yok.
Bu dedikodular her sene hortluyor. Her yıl LCW Zana’nın deniliyor. Lcw Leyla Zana ile bağlantılı bir giyim markası değil.

İşin aslı şu :
Kökeni Fransız olan firmanın adı ünlü Waikiki plajından esinlenerek ve Fransızca arkadaş anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden oluştu. 1988′de Malatyalı Küçük ailesinin sahibi olduğu Taha Tekstil, Waikiki’nin Türkiye’de üretimini yaptı. Taha Grubu 1991′de Tema Tekstil’i kurarak markanın Türkiye lisansını aldı. 1997′de ise, Waikiki’nin sahipleri markalarını Tema grubuna sattı.

Halen 47 ilde, 120 bin metrekare satış alanı ve 180 mağazası ile hizmet veren firmanın yönetiminde Safranbolu’lu Dizdar ile Malatya’lı Küçük ve Kısacık ile Fransız Amouyal aileleri bulunuyor. 1997′de LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını Tema Tekstil satın aldı ve yapılan anlaşma gereği, markanın ilk sahibi olan Fransız Amouyal
Ailesi’ne, yüzde 7 hisse verildi.alntıdır

çocuk giyimide birşey diyememde ..büyükler için olan kıyafetler ucuz ama kesimleri modelleri berbat :KK20:

lcw benim çok beğendiğim bir marka her bedene ve her yaşa uygun ürünleri var bilgilendirme için teşekkürler:KK55:

Evet fiyatları uygun ama bazı ürünler hiçte kaliteli değill :)
keten pant ve trençkotları falan güzel oluyoo

ama süper t shirtler var hamileler için arkdasm almş çok şeker hepsi ahh ben de olsam da alsamm:97:

hamile kaldıktan sonra baya aldım pantolonlar t shirtler hemde sürekli yıkıyorum ne soldu ne ağzı burnu kaydı hem uygunda memnunum valla :)
inşallah en kısa zamanda sende alırsın canım gönlüne göre versin :emir_bebek:

Son düzenleme:
aminnnnnnn cnmmmmmmm :KK3: aynen oyle bi iki pantolon bol tshirt yeter artar işte :)) evt ya yakaları renkleri modelleri süperr elbseleri de çok guzel

her gittigimde dogrur durust birsey bulamiyorum ama hepte kalabalik oluyor..beyaz gomlek,alt penye esofman almistim begenerek.bunlardan memnun kaldim.

pantolonlarını hiç tavsiye etmem insanda "aa kilo vermişim pantolon bollaşmış" hevesi yaratan ancak tartıya çıktığında hevesini kursağında bırakan pantolonlarından uzak durun çünkü hemen esniyo kaç tane pantolonum oyle bollaştı ve artık giyemiyorum.:KK47: Keşke kilo vermiş olsaydımda yüztanesi bollaşaydı:KK61:

pantolonlarını hiç tavsiye etmem insanda "aa kilo vermişim pantolon bollaşmış" hevesi yaratan ancak tartıya çıktığında hevesini kursağında bırakan pantolonlarından uzak durun çünkü hemen esniyo kaç tane pantolonum oyle bollaştı ve artık giyemiyorum.:KK47: Keşke kilo vermiş olsaydımda yüztanesi bollaşaydı:KK61:

Aynen pantolonları berbat!!!

Lw waikiki nin sahibi kim mi? Tabikide ben :):):KK1::KK1:şaka bir yana wakiki kinin malları güzel ben beğeniyorum açıkçası.

bundan on sene önce küçükken bana alınan bi tshirt ü 5 sene giydigim gibi benden sonrada kuzenlerim giymişti.şimdi aldığım her şeyin agzı yüzü yamuluyor deyim yerindeyse.
kesinlikle almıyorum artık. ucuz olabilir ama dogru düzgün kaliteli kıyafet bulamk imkansız

Türkiye'de lc waikiki üretimini yapan küçük ailesi bizim burda oturuyor bir çoğu. tanıdığım insanlar :) son yıllarda lc waikiki kalitesi baya düştü ama..

her gittiğimde bişey alırım .her kesime hitap ediyor.bundanmı düştü acaba kalitesi??

ALLAH ALLAH bende oğluma,eşime,kendime hep lcw den alırım ama hiç bişey olmadıı hele oğlumun bütün kıyafetleri çoraplarına kadar lcw nin hiç ne yamulma ,ne solma olmadıı hatta en son dün alışveriş yaptımm eşimde beğeniyoo

X