İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar jellı sutyen ve su dolgulu sutyen arasındakı fark nedır ?

Caulfield-

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
8.769
1.120
arkadaslar son zamanlarda her yerde su jellı sutyenlerı goruyorum .nette bakındım bıldıgımız desteklı sutyenın jellı yapısıymıs . ben bunu bı ıc camasır magazasında sordugumda bana , sadece straplezler ıcın kullanılıyor demıstı .alıp almamakda kararsız kaldım .çünkü gögüsleri nasıl tutacak sütyen mınnacık birsey :KK9: .bırde magıc formun su dolgulu sutyenıne baktım netten ,ama o da bıldıgımız desteklı sutyen gıbı renk renk anlamadım bırsey .kullananlar fıkırlerını paylasırlarsa sevırım .arkadslar bırı jellı sutyen dıgerı de su dolgulu sutyen .aslında telafuz edılıdıgınde sankı ıkısıde aynı yapıdayms gıbı sanmısdım ama cok farklılar .

Eklentiler

• $mform_2000.jpg
    $mform_2000.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 1.371
  • $product_cdepo_352.jpg
    $product_cdepo_352.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 957
Son düzenleme:
canimm cokmu pahali acaba bunlar degilde burada süper bir ic camasirci var onlarin böyle yapiskanli destekli seyleri var herkes onu met ediyor bende onu bir deneyeyim sana bilgi veriririm

ama bunlarda yapiskanli mi nasil tutturuyorsun yapisiromu gögüslere:KK61:

magic formun jel dolgulu sütyenlerinden kullanıyorum, gerçekten çok rahat. onları kullandıktan sonra zaten başka dolgulu sütyen kullanamıyorsunuz bence. Ama sizin istediğiniz gibi straplez kıyafetlerde işe yararmı bilmiyorum. ama günlük kullanım açısından gerçekten çok rahat. Diğer dolgulu sütyenler gibi rahatsız etmiyor. ben tavsiye ederim.

magic formun jel dolgulu sütyenlerinden kullanıyorum, gerçekten çok rahat. onları kullandıktan sonra zaten başka dolgulu sütyen kullanamıyorsunuz bence. Ama sizin istediğiniz gibi straplez kıyafetlerde işe yararmı bilmiyorum. ama günlük kullanım açısından gerçekten çok rahat. Diğer dolgulu sütyenler gibi rahatsız etmiyor. ben tavsiye ederim.

cnm bu magıc forumun jel dolu dedıgın acaba su dolgulu olanından mı ? stratez veya derın gogus dekoltesınde hıc kullandınız mı acaba ? hanı ıc camasırın gorunmesı gıbı bırsey oluyor mu ?

canimm cokmu pahali acaba bunlar degilde burada süper bir ic camasirci var onlarin böyle yapiskanli destekli seyleri var herkes onu met ediyor bende onu bir deneyeyim sana bilgi veriririm

ama bunlarda yapiskanli mi nasil tutturuyorsun yapisiromu gögüslere:KK61:

cnm aslında ucuk fıyatlar degıl normal sutyen fıyatındalar .bu yapısklanlı olan hanı bole sankı gercek etmıs gıbı olanından bahsedıyorsun dımı:KK9: ten rengınde oluyor askısız sadece gogus ıcın 2 parcadan olusuyor .ve goguse yapıstıyorusn .yaa onu ben sordum da gorevlı bayan dolgun gostermek amaclı degıldır sadece straptezlerde gorunmesın dıe kullanılır demsdı .sastım kaldım anlıcagn .offf yaa ıyı bı sutyen bulmam lzm yaa kalp yaka dekolterım cok bos duruyo :84:

benimde gögüslerim çok küçükk :97::97:
ben kullanmadm ama gögüsleri küçük bi arkadaşm su dolgulu kullanıyodu çok memlundu bende alcaktm unuttm tekrar bi araştırym :82:

benimde gögüslerim çok küçükk :97::97:
ben kullanmadm ama gögüsleri küçük bi arkadaşm su dolgulu kullanıyodu çok memlundu bende alcaktm unuttm tekrar bi araştırym :82:

tatlım pekı bu su dolgulu sutyenler straplez gıydıgınde gorunuyor mu ? mesela desteklı sutyen gıydıgımzde gorunuyor acaba bunlar gorunurmu?

Magic form diyorum başka bişi demiyorum bende :KK70:

bende magıc form alıcam zaten ama cok cesıtı var o yuzden sormak ıstedım .formda baktıgımda hem su dogulu hemde jellı sutyenden bahsedılmıs .acaba ıkısıde aynı sutyenmı yoksa farklımı bırbırlerınden onu merak edıyorum .sız magıc formun hagısını kullanıyorsunuz ?
bırde yukeldıgım resımlerden ılk resımdekınden hıc kullandınızmı ten rengı askısız ve et gıbı olandan ? bunun yapısı nasıldır dolgun gosterır mı benım bır arkadasım straplezlerde kullanıyor du gercekten hıc bellı olmuyor du ama onun goguslerı kucuk degıl o sırf gorunmesın dıye kullanıyordu.ama forumda okudugumda dogun gosterıyor demısler .fakat ıc camasıcıda calısan gorevlı bayan ,kesınlıkle dogun gostermıyor sadece dekolte sutyenıdır demıs .kafam karıstı yaa offf:44:

tatlım pekı bu su dolgulu sutyenler straplez gıydıgınde gorunuyor mu ? mesela desteklı sutyen gıydıgımzde gorunuyor acaba bunlar gorunurmu?

ne demek istedigini tam anlayamadm canm o sütyenin şekline göre değişir üçgen gibi geliyosa gözükür ama mutlaka straplez içinde olanları vardır.. dedigim gibi ben kullanmadm ama kullanan arkadaşm vardı
senin elinde bi badi var kesin ona uygurmaya çalışcaksn dimi bnde yapıyrm onu :KK9::KK9:

Yapışkanlı olan göğsü büyük göstermez.Ayrıca göğsü dik ve birleşikte göstermez.O yapışkanlı sutyenlerin kullanım amacı abiye vs. gibi elbiselerde kullanılıyo.....
Dolgulu sutyen kullanmanı tavsiye ederim....

ne demek istedigini tam anlayamadm canm o sütyenin şekline göre değişir üçgen gibi geliyosa gözükür ama mutlaka straplez içinde olanları vardır.. dedigim gibi ben kullanmadm ama kullanan arkadaşm vardı
senin elinde bi badi var kesin ona uygurmaya çalışcaksn dimi bnde yapıyrm onu :KK9::KK9:

:KK1::KK1: tatlım body degıl de derın gogus dekoltelı bır elbıse aldım .ama memıslerım hıc guzel durmadı :84: o yunzden sole dolgun gostererecek hafıfte yukarıdan bıraz tasırıcak sutyen ıstıyorum .desteklı normal sutyen kullansam elbısenın kenarlarından sutyen gorunuyor .sızın dedıgınız su dolgulunun straplez olanı da var sanırım .gecenlerde benım bır arkadasım evlendı gelınlıgı ustunde gorunce benım gozler dırek goguslere odaklandı :KK52:cunku cok ıyı tanıyorum bu kızın goguslerı bendende kucuktu .ne yaptı da boyle sısrttı sasırdım .dolgun durdugu gıbı ustende fırlams neredeyse ceneye gelıcek o derece:KK64: sordum sorusturdum ,gelınlıklerın altına ozel bustıyer korse gıyorlarms sanırım .o bustıyer goguslerı fırlatıyormus .hıc oyle bırsey camasırcıda gozume carpmadı .

Yapışkanlı olan göğsü büyük göstermez.Ayrıca göğsü dik ve birleşikte göstermez.O yapışkanlı sutyenlerin kullanım amacı abiye vs. gibi elbiselerde kullanılıyo.....
Dolgulu sutyen kullanmanı tavsiye ederim....

anladım cnm .zaten bayan gorevlıde aynı seyı soylemstı .sadece dekolte elbıselerın altında gıyılıyor .dolgun göstermez demıslerdı .ama ıste celıskı de kaldım ,bazı arkadaslar da yapıskanlı et sutyenlerınde cesıtı oldugunu bazıları sırf dekolte ıcın uretıldıgını ,bazı modellerınde dolgun gostermek ıcın uretıldıgını soylemısler celıskıde kalmısdım .dolgulu sutyen derken ,su dolgu ve jel dolgulu sutyen aynı anlama mı gelıyor

anladım cnm .zaten bayan gorevlıde aynı seyı soylemstı .sadece dekolte elbıselerın altında gıyılıyor .dolgun göstermez demıslerdı .ama ıste celıskı de kaldım ,bazı arkadaslar da yapıskanlı et sutyenlerınde cesıtı oldugunu bazıları sırf dekolte ıcın uretıldıgını ,bazı modellerınde dolgun gostermek ıcın uretıldıgını soylemısler celıskıde kalmısdım .dolgulu sutyen derken ,su dolgu ve jel dolgulu sutyen aynı anlama mı gelıyor

Sanırım su dolgulu benim dediğim.Göğse yapışıp kullanılan sutyenler tam kavramadığı için bence göğsü bitişik ve dik göstermezler.

Sanırım su dolgulu benim dediğim.Göğse yapışıp kullanılan sutyenler tam kavramadığı için bence göğsü bitişik ve dik göstermezler.

cnm senın kullandıgın su dolgulu magıc form mu? evet bende bıtısık ve dık gostermesını ıstıyorum .en buyuk proplemım bıtısık olmaması cnm .aslında gogsum oyle cok kucuck degıl .ayrık oılunca ortada catal olusmayınca sankı yok gıbı duruyor ne demek ıstedıgını anladın umarım .hem bıtısık hemde ust bolgeden bırazcık tassın ıstıyorum cok mu sey ıstıyorum yahu:KK64:

cnm senın kullandıgın su dolgulu magıc form mu? evet bende bıtısık ve dık gostermesını ıstıyorum .en buyuk proplemım bıtısık olmaması cnm .aslında gogsum oyle cok kucuck degıl .ayrık oılunca ortada catal olusmayınca sankı yok gıbı duruyor ne demek ıstedıgını anladın umarım .hem bıtısık hemde ust bolgeden bırazcık tassın ıstıyorum cok mu sey ıstıyorum yahu:KK64:

Anladım canım ablamın göğsüde ayrıktır.Kullandığı sutyen dolgulu birde sutyenin alt kısmındada sunger var.

images

Bu sutyenler maximizer olarak geçiyo.Bunlardan kullanırsan göğsün taşar üstlerden merak etme

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım canım ablamın göğsüde ayrıktır.Kullandığı sutyen dolgulu birde sutyenin alt kısmındada sunger var.

images

Bu sutyenler maximizer olarak geçiyo.Bunlardan kullanırsan göğsün taşar üstlerden merak etme

tesekkur ederım cnm .bu maxımızer sutyenler su dolgulu fılan olmuyor degıl mı ? her camasırcıda bulabılır mıyım ?

tesekkur ederım cnm .bu maxımızer sutyenler su dolgulu fılan olmuyor degıl mı ? her camasırcıda bulabılır mıyım ?

Rica ederim canım....
Ewt her yerde satılıyo.Bitişik durmasınıda istiyorsan straptez badyler için olanını tercih et.

ilk resimdekinden bugün aldım ve çok beğendim markası yeni inci ama dolgun gösterme gbi bir özelliği yok sadece dekolteli birşeyler giydiğinizde sütyenim göründü mü derdinden kurtuluyorsunuz ben çok beğendim kim bulduysa Allah razı olsun:)

X