Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Evlendim, Nasıl Korunmalıyım?

1. Konu Sahibi : sezer06 #11
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Malesef her türlü pis şey bizde

Yok doğumu
    Yok regL
    yok korunması
    yok kontrolü

Erkekler rahatlarına fazla düşkün prezarvatif sevmiyolar ee sevmekle alakalı olmamalı bisde hiç birini severek yapmıyoruz kii
    Severek hap kullanmıyorum şahsen hormon bozukluğu yan etkisi çok
    Biz meraklımılıyız spiral vs taktırıp oramızı buramızı karıştırtmaya böle olunca sinirleniyom ben
    Zevklerinede ne düşkünler yaa

2. Konu Sahibi : sezer06 #12
    Giriş tarihi
    Oct 2010
    evet hertürlü sourmluluk kadınlarda valla.ben 2,3 sene çocuk düşünmüyorum çünkü sınavlarım var mali müşavirlik sınavım şuan staj yapıyorum.okadar korunduktan sonrada çocuğum olmassa die korkuyorum yani beni en az zarara uğratan bi yöntem seçmem lasım.bu aylık iğneler de adet gecikmesi felan yapıyomuş.off kafayı yiycem. sanırım en mantıklısı ilaç kullanmak

3. Konu Sahibi : sezer06 #13
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    ben evlenır evlenmez dogum kontrol hapı kullandım 2 seneye yakın bıraktıktan 1 ay sonra hamıle kaldım cok şükür ama sımdı hap kullanamıyorum emzırdıgım ıcın 3 aylık ıgneyle korunuyorum esım krounmadıgı ıcın mecbur kaldım sımdı gene cocuk ıstıyor ıgneyı bırakıcam mecburen

4. Konu Sahibi : sezer06 #14
    ya kadınların korundugu bı yontem daha war spıralle mi ne yenı evlısınız sızde olurmıu bılmıyoryum bende yenı evliyim hiç korunmadık suan 6 aylık hamıleyim bence sız bı saglık krumundakı ebe ye danısşın.. hapta içinde dikkat et allah korusun cocuk olmama ıhtımalı felan olur tehlıkeye atma derim

5. Konu Sahibi : sezer06 #15
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Alıntı arcak81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben evlenır evlenmez dogum kontrol hapı kullandım 2 seneye yakın bıraktıktan 1 ay sonra hamıle kaldım cok şükür ama sımdı hap kullanamıyorum emzırdıgım ıcın 3 aylık ıgneyle korunuyorum esım krounmadıgı ıcın mecbur kaldım sımdı gene cocuk ıstıyor ıgneyı bırakıcam mecburen
    Ben bişi sorcam iğnenin yan etkisi var mı? koruma olayı iğnenin memnunmusunuz kesin koruyor dimi kararsızım hapla korunuyorum ama iğneyide denemek istiyorum hap hergün almak zor gelio unuturum diye korkuyorum

6. Konu Sahibi : sezer06 #16
    Giriş tarihi
    Jan 2010
    Ben doğum yapmadım 3.5 yıldır da doğum kontrol hapı kullanıyorum...
    Hiç doğum yapmamışlar kullanamaz diye birşey yok, uydurma bunlar...
    Yeter ki dr kontrolünde kullan ve 6 ayda bir testlerini yaptır...

7. Konu Sahibi : sezer06 #17
    Giriş tarihi
    Jan 2010
    Alıntı tr_lelli kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben bişi sorcam iğnenin yan etkisi var mı? koruma olayı iğnenin memnunmusunuz kesin koruyor dimi kararsızım hapla korunuyorum ama iğneyide denemek istiyorum hap hergün almak zor gelio unuturum diye korkuyorum
    Doğum konrol hapının ve iğneninyan etkileri aynı canım...

8. Konu Sahibi : sezer06 #18
    Giriş tarihi
    Oct 2010
    slm kızlar en sonunda gittim doktora.en az zararlısı hap oldunu söledi.aylık veya 3 aylık ilaçlar adet düzensizliği yapıyomuş.ilaçta karar kıldık gittim ve yasmin aldım şuan bş sorun yok iyi gidiyo bakalım ilerde ne olcak...

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12