Saç Rengi ve Saç Boyama palette deluxe 7-77 yoğun bakır yeni saç rengim(resimli)

canım yaa senin saç rengine bayıldım çok hevesledim yoğun bakır boyamaya ama esmerim cesaret edemiyorum sende esmer gibi geldin bana nasıl esmerlere yakışlabilcek bir tonmu fotodan çok fazla yorum yapamıyorum çünkü

canım evet esmerim ama çok akıyor benden söylemesi ayda bir boyamak gerek.birde ana saçım siyah olduğu için 3.boyamamda sanırım koyu bir bakır elde edeceğim o yüzden bende sarı ve bakırı karıştırmayı düşünüyorum.
bu üstteki resim ikinci boyamam ve benim saçlarım ilk resimdeki gibi boz bir sarıydı uzun zamandır sarıya boyadığım için renk iyi tuttu direk siyah saça boyarsan tutmaz haberin olsun...

mrhb. saçımı 2 gün önce palette 7.77 yoğun bakıra boyadım.Saçım bal köpüğü rengiydi ama ben hürrem rengi istiyorum.Ve bunu 1 hafta için de yapmam lazımdüğün war :KK1: bilen arkadaş warmı acaba kapalı olduğum için de güneşe maruz kalıp açılmasını bekleme gibi bir lüksüm yok.Kızlar acilen hürrem saç rengine dönmem lazım acil yardım lütfen:84:

mrhb. saçımı 2 gün önce palette 7.77 yoğun bakıra boyadım.Saçım bal köpüğü rengiydi ama ben hürrem rengi istiyorum.Ve bunu 1 hafta için de yapmam lazımdüğün war :KK1: bilen arkadaş warmı acaba kapalı olduğum için de güneşe maruz kalıp açılmasını bekleme gibi bir lüksüm yok.Kızlar acilen hürrem saç rengine dönmem lazım acil yardım lütfen:84:

Keşke palette tarçın bakıra boyasaydınız.
Hürremin rengi o .

renk gerçekten harika olmuş,çok beğendim ve tam istediğim renk.ben de ilk kez evde boyattım tabi bu rengin ne olduğunu bilemedim acemi olduğumdan,palette kahve bakır 6.70 aldım,saçım koyu kumraldı güzel oldu ama ben bu rengi istiyorum :2: kahve bakırın üstüne yoğun bakır nasıl olur arkadaşlar?

renk gerçekten harika olmuş,çok beğendim ve tam istediğim renk.ben de ilk kez evde boyattım tabi bu rengin ne olduğunu bilemedim acemi olduğumdan,palette kahve bakır 6.70 aldım,saçım koyu kumraldı güzel oldu ama ben bu rengi istiyorum :2: kahve bakırın üstüne yoğun bakır nasıl olur arkadaşlar?

gidip kuaföre boyat bence 2 kere üst üste kendin boyama.hem düğününde varmış istediğin gibi olmazsa için içini yer :78:

çoook güzel olmuş çok da yakışmış sana canım... açık renk saçlılar için hayat ne kadar kolay ben de istiyorum kızıla boyamak ama saçlarım siyah :KK50:

Katılıyorum sanaa saç rengi koyu olunca zor oluyo maalesef bende karamel kahve rengine boyamak istiyorum.. Benim saçlar koyu kahve siyaha yakın bunun için saç rengimi açmam gerekiyor ama saçlarım yıpranır diye çok korkuyorum cesaret edemiyorum.. :KK50:

Eki Görüntüle 255755

bu da ikinci boyam yine iki kutu palette deluxe 7-77 yoğun bakır...
turuncusu biraz güneşlte belli oluyor sanki biraz koyulaşmış gibi geldi bana bu arada gerçekten de çok akıyor bilginiz olsun...​

yoğun bakır hangi rengin üzerine uygulandı? benim de saçlarım palette altın karamel şuan açıldı baya ama. 7.77 yoğun bakıra boyayacağım. koyumu olur nasıl olur acaba? genelde sarının üzerine boyadıklarında kutunun üzerindeki renk ortaya çıktığını okudum hep. ona göre renk karışımımı yapsam bilemedim?:KK36:

Kızlar ben bu renk ile koleston açık kumralı aldım. Karıştırmayı düşünüyorum. Daha açık bir ton elde etmek için. Sizce nasıl olur.:KK3:

Ben bu renkle syoss'un kızıl kahvesini alıp kuaföre boyattım.Ben beğendim.Bir dahaki sefere sadece yoğun bakırla boyasam nasıl olur acaba?

Kızlar ben bu renk ile koleston açık kumralı aldım. Karıştırmayı düşünüyorum. Daha açık bir ton elde etmek için. Sizce nasıl olur.:KK3:

karıştırıp boyadınızmı merak ettim nasıl oldu acaba bende kumral dorenin içine çok az karıştırmayı düşünüyorum birazda bakırdore yansımalı kumral olsun diye bu şekilde karıştırarak deneyen oldumu acaba :KK34: aslında kumral bakır hazır boyalar var ama renkleri biraz koyu geldi umarım bilen arkadaşlar vardır:KK16:

evet bu boyayı bende aldım ve boyadım fikir edinmek isteyenler için resimli olarak sizlere sunuyorum...

benim dün ki saç rengim saçlarım normalde siyah 6 aydır koleston 12 çok açık sarı rengine boyuyordum böylece bal köpüğü rengini elde ediyordum ama boyaya boyaya artık saçlarım sararmaya başlamıştı en son 3 hafta önce sea colorun hürrem karameline boyamıştım ilk 2-3 gün güzeldi sonra hepsi akıp gitti geri sarımsı renge döndü işte dünki saçım

ve dün iki kutu palette deluxe 7-77 bakır aldım önce bir kutuyla diplerini iyice boyadık(ablam boyadı dip boyayı) ilk kutudan arttı tabiiki onları da önlere yedirdim.10 dakika bekledim ikinci kutuyu hazırladım ve böylece ilk oluşum sürem 15 dakika oldu.geri kalan kutuyu da homojen bir şekilde kendim boyadım ve yine artanıda taradıktan sonra iyice karıştıraram bitirdim çok az bir şey de kaşlarıma sürdüm ve 35 dakika bekledikten sonra soğuğa yakın ilik su ile önce karışıtırıp yedirdim sonra yıkadım bayağı akıyor o yüzden son kısımlara doğru suyun ısısını biraz yükslettim.ve kutu içerisinde çıkan kremle sadece kremleyi 2-3 dakika bekledim şampuan kullanmadım. işte sonuç...
ben çok beğendim ve rengi de tam tutturdum güneşte daha açık bir renk alıyor bildiğiniz turuncumsu bir bakır tavsiye ediyorum arkadaşlar...

çok güzel olmuş aslında ben kumralla karıştırmayı düşünüyordum ama sizin gerçekten mükemmel gözüküyor süperrrrrrrr:KK16:

kumral doreyle bu boyayı karıştırmayı düşünüyordum önce ama sonra palette bal köpüğüne boyadım(aklımda kalmasın):KK3: baktım bakır yansımalı bir boyaymış resimlerde güzel çıkıyor ama saçım öyle durmuyordu:44: resimlerde sanki yoğun bakır gibiydi bende ertesi gün yoğun bakıra boyadım ve sonucu çok beyendim:KK9: şimdi saçlarım resimlerdekiyle aynı aslında bu rengi açık renk saçlara yada boyasız saçlara uygularsanız kesin hürrem saçı gibi bişey olur:KK34: çünkü benim dip saçlarım önce öyle oldu ben dipleri sonradan evde loreal 9.1 küllü boya vardı onunla uçlara uydurdum :KK9:çok memnunum:KK16: doğal bir bakır gibi oldu ay saçımada yüzümede renk geldi:KK9: kumralın o donuk renginden nihayet kurtuldum aslında daha da yoğunduda ben bakırın akmış o turuncu karamelimsi rengiini sevdiğim için bol bol yıkadım ışıltısı kaldı daha yoğun isteyenler ilk birkaç gün yıkamazsa daha da iyi tutar muhakkak:KK34: umarım merak edenlere fikir olur :KK16:ay herkes istediği renge kavuşsun inşallah aminnnnnnnnn:KK16:
her türlü ışıkta içerde dışarda yakın uzak haliyle :nazar:
$16042012878c.jpg

Eki Görüntüle 255755

bu da ikinci boyam yine iki kutu palette deluxe 7-77 yoğun bakır...
turuncusu biraz güneşlte belli oluyor sanki biraz koyulaşmış gibi geldi bana bu arada gerçekten de çok akıyor bilginiz olsun...​

Eki Görüntüle 252610 Eki Görüntüle 252611 Eki Görüntüle 252612

Kızlar saçlarım kumral dore ve kumral dore küllü karışımıydı... üstüne 7-77 yoğun bakır 1 kutu ve yarım kutu da kumral dore küllü karışımını uyguladım. bu renk oldu... tabi ışıktaki rengi bu loş ortamda kahve bakır gibi duruyor... ben daha açık olur diye düşünmüştüm ama bu da fena olmadı... bilginiz olsun diye resim ekledim...

Muhteşem ya :nazar: kastane saça bu rengi uygulasak olur mu ki :KK50:

8914080C-415D-488A-BF15-216EBD596B83.jpeg
6561386B-D545-4D48-9486-525AF4373BC5.jpeg
6F6C9891-606F-4168-A9E7-A4F7D7CC77C2.jpeg
D6D3124F-0F33-47A4-8F36-E55A9AA63241.jpeg
Kızlar merhaba uzun zamandır bu rengi kendimde denemeyi çok istiyordum çok araştırdım burdan ordan başka yerlerden.. ama kafayı takmıstım yapacaktım bu rengi. Saçlarım boyasız küt bir haldeydi ilk fotoda ki gibi. Baktım araştırdım baya istediğim rengi elde edebilmek için saç rengimi açmam gerektiğini öğrendim paletteninkini bulamadım sea colorun açıcısını aldım ve açtım ikinci fotoda ki gibi ardından iki kutu palette 7-77 ile boyadım saçım kısa olmasına rağmen anca yetti. Sonuç çok güzel oldu fakat istediğim tonda olmadı fazla turuncu oldu ben biraz daha kızıllı bir ton istiyordum dün oldu bu işlemler , bugün bi kere daha 7-77 alıp boyasam daha koyu bi ton elde edebilir miyim yoksa saçım zarar görür mü bilmiyorum ama gene de fena değil diyeceğim o ki bu ton isteyen varsa kesin saçını açsın bu kadar istemeyenler de saçını çok bekletmesin açıcı ile ben sanırım 40 dk felan beklettim ama yine de güzel havuç kafa olmayı sevdim :))

X