Saç Rengi ve Saç Boyama palette deluxe 7-77 yoğun bakır yeni saç rengim(resimli)

enigma_33

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
707
23
evet bu boyayı bende aldım ve boyadım fikir edinmek isteyenler için resimli olarak sizlere sunuyorum...

benim dün ki saç rengim saçlarım normalde siyah 6 aydır koleston 12 çok açık sarı rengine boyuyordum böylece bal köpüğü rengini elde ediyordum ama boyaya boyaya artık saçlarım sararmaya başlamıştı en son 3 hafta önce sea colorun hürrem karameline boyamıştım ilk 2-3 gün güzeldi sonra hepsi akıp gitti geri sarımsı renge döndü işte dünki saçım

ve dün iki kutu palette deluxe 7-77 bakır aldım önce bir kutuyla diplerini iyice boyadık(ablam boyadı dip boyayı) ilk kutudan arttı tabiiki onları da önlere yedirdim.10 dakika bekledim ikinci kutuyu hazırladım ve böylece ilk oluşum sürem 15 dakika oldu.geri kalan kutuyu da homojen bir şekilde kendim boyadım ve yine artanıda taradıktan sonra iyice karıştıraram bitirdim çok az bir şey de kaşlarıma sürdüm ve 35 dakika bekledikten sonra soğuğa yakın ilik su ile önce karışıtırıp yedirdim sonra yıkadım bayağı akıyor o yüzden son kısımlara doğru suyun ısısını biraz yükslettim.ve kutu içerisinde çıkan kremle sadece kremleyi 2-3 dakika bekledim şampuan kullanmadım. işte sonuç...
ben çok beğendim ve rengi de tam tutturdum güneşte daha açık bir renk alıyor bildiğiniz turuncumsu bir bakır tavsiye ediyorum arkadaşlar...

Son düzenleme:
çoook güzel olmuş çok da yakışmış sana canım... açık renk saçlılar için hayat ne kadar kolay ben de istiyorum kızıla boyamak ama saçlarım siyah :KK50:

kuaförde boyanmış gibi olmuş çok iyi tutmuş:) beğendim ben:KK34:

cok teşekkür ederim...

çok güzel olmuş canım güle güle kullan=D

teşekkürler :O)

çoook güzel olmuş çok da yakışmış sana canım... açık renk saçlılar için hayat ne kadar kolay ben de istiyorum kızıla boyamak ama saçlarım siyah :KK50:

canım ana saçım siyah yukarıda yazdığım gibi uzun bir yolculuk oldu...teşekkür ederim...

Kapaktaki renge çok yakın olmuş çok beğendim canım ya kaç dakika beklettin :KK34:

yukarıda ayrıntılı olarak yaptığım herşeyi yazdım canım...

bend e açıcımı aldım palettenin . bir de yoğun bakırını aldım bayrama yapılmayı bekliyor .. yıkadıkça daha açık bir renk alıyor daha hoş oluyor :KK52:

çok güzel olmuş canım tam tutmuş rengi..bende aldım bu rengi ama daha boyamadım :KK31: saçım tarçın bakır şuan umarım benimkide böyle güzel olur :KK16:

kızlar, bu renk akmış sonbahar kızılının üzerine tutar mı? bir de diplerim geldi hangisini önce boyamam gerekir?

kızlar saçımı bakır dore ve sonbahar kzılına boyamıştım bayağı aktı..şuan oyuncak bebeklerin saçı gibi rengi:KK1:bu renk tutarmı??

$2.JPG $IMGA0190.JPG $IMGA0188.JPG

Kızlar saçlarım kumral dore ve kumral dore küllü karışımıydı... üstüne 7-77 yoğun bakır 1 kutu ve yarım kutu da kumral dore küllü karışımını uyguladım. bu renk oldu... tabi ışıktaki rengi bu loş ortamda kahve bakır gibi duruyor... ben daha açık olur diye düşünmüştüm ama bu da fena olmadı... bilginiz olsun diye resim ekledim...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 252610 Eki Görüntüle 252611 Eki Görüntüle 252612

Kızlar saçlarım kumral dore ve kumral dore küllü karışımıydı... üstüne 7-77 yoğun bakır 1 kutu ve yarım kutu da kumral dore küllü karışımını uyguladım. bu renk oldu... tabi ışıktaki rengi bu loş ortamda kahve bakır gibi duruyor... ben daha açık olur diye düşünmüştüm ama bu da fena olmadı... bilginiz olsun diye resim ekledim...

canım bence harika olmuş...
ben de geçen hafta 2.kez boyadım 7-77 palette deluxle e ve biraz daha koyusu oldu ikinci boyama resimlerini eklerim birzdan...

$7-77 2.JPG

bu da ikinci boyam yine iki kutu palette deluxe 7-77 yoğun bakır...
turuncusu biraz güneşlte belli oluyor sanki biraz koyulaşmış gibi geldi bana bu arada gerçekten de çok akıyor bilginiz olsun...​

canım yaa senin saç rengine bayıldım çok hevesledim yoğun bakır boyamaya ama esmerim cesaret edemiyorum sende esmer gibi geldin bana nasıl esmerlere yakışlabilcek bir tonmu fotodan çok fazla yorum yapamıyorum çünkü

X