Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emziren Annelerde Gebelik Belirtileri

1. Konu Sahibi : sadem #1

Emziren Annelerde Gebelik Belirtileri

arkadaslar emzıren annelerde gebelık belırtılerı neler bılen var mı?daha 2 aylık bebegım var ve adetde olmadım gerı cekme yontemıyle korunuyoruz sımdılık ve korkuyorumda acaba belırtıler nedır

2. Konu Sahibi : sadem #2
    Aynı soruyu ben de sorucaktım, biz de aynı şekilde korunuyoruz, bebeğim 3,5 aylık ben de daha adet olmadım, dr'um düzenli emzirdiğimden 6 aya kadar adet düzensizliği olabilceğini söylüyor ama yine de korkmuyor değilim

3. Konu Sahibi : sadem #3
    adet görme kişiden kişiye değişir ama genelde emziren annelerde 6_12 ay içinde adet olunur.kızım 8 aylıkken adet oldum sonra hiç olmadım taki 12. aya kadar.yani endişelenmeyin çok yeni doğum yapmışsınız hemen adet olmayı beklemeyin.bence hamilede değilsiniz içinizi rahat tutun hanımlar.allah bebeklerinizi bağışlasın

4. Konu Sahibi : sadem #4
    Giriş tarihi
    May 2011
    Alıntı sadem kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaslar emzıren annelerde gebelık belırtılerı neler bılen var mı?daha 2 aylık bebegım var ve adetde olmadım gerı cekme yontemıyle korunuyoruz sımdılık ve korkuyorumda acaba belırtıler nedır
    geri çekme hiç güvenilir bi yöntem değil.ayrıca çiftlerin psikolojisi açısından da tedirginlik verici. bence bi kadın doğum uzmanına gidip uygun güvenilir bi yönteme karar verin. ben düzenli sadece anne sütüyle emzirdiğim halde 3. ayda adet oldum. emzirmede koruyucu bi yöntem değil. emzirmeye güvenip hamile kalan çok oluyor...

5. Konu Sahibi : sadem #5
    Aynı dert bende de var birkaç gün sonra 3. ay'a gireceğiz oğluşumla.ben emzirmiyrm sağıyorum sürekli.Ama adet olmadım korkuyorum.Artık tek çare gebelik testi alıp belli aralıklarla bakıcam.

6. Konu Sahibi : sadem #6
    Bizde aynı;üstelik bir haftadır midem çok kötü.test almaya da korkuyorum.yorgunluktan yeterince önem veremedim bu konuya.hepimiz için aynıdır sanırım.kızıma doymak istiyorum bikaç sene;Allah olmayan arkadaşlara nasip eder inşallaah.

7. Konu Sahibi : sadem #7
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Emzirirken adet gecikmesi normal, hatta doğumdan sonra 1 yıla kadar regli gecikmesi oluyor. Bende olmaya başlayınca ilk bi aç ay düzensiz oldum yavaş yavaş düzene girdi

8. Konu Sahibi : sadem #8
    ben de korkuyorum...4. ayımda kanama görrdüm ama 2 gün sürdü o da az az...korunuyoruz esasında ama bu neydi ki şimdi??adet düzensizliği mi yoksa lekelenme de hamilelik belirtisi mi??

9. Konu Sahibi : sadem #9
    ben de korkuyorum...4. ayımda kanama görrdüm ama 2 gün sürdü o da az az...korunuyoruz esasında ama bu neydi ki şimdi??adet düzensizliği mi yoksa lekelenme de hamilelik belirtisi mi??

10. Konu Sahibi : sadem #10
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    merhaba 3 ay önce doğum yaptım nerdeyse kızım 3 aylıkken adet oldum yani ağustosun 2sinde ama bu ay daha olmadım korunuyoruz hem kondom hemde geri çekme ama ben korkuyorum adet belirtiside yok hamile kalmmış olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum :(

Sayfa: 1/2 12 SonSon