Süper Anneler - 2011

genel olarak hep erkek bebek için yorumlr yazılar paylaşımlar var bende kız istiyorum ama nedense heryerde erkeği açıklıyorlar.:KK5:
ilk bastakı gibi birde kız için olanları yazsanız çok çok mutlu oluruz ALLAH herkesin gönlüne göre versin inş. amın

kiz isteyen arkadaslar ahhhh sanki yazinca olucakkmii keskee olsa
ben kendimden baslayayim
bol balik ve marullu salata bol yogurt peynir abur cubur tukkettim o donemde
ama cook ta zayiftim laksatif bitkiler kullaniyodum oda vucudu aasidiklestiriyor
kremsi akintimin oldugu gun iliski oldu oda 17. gunumdu 28 29 gundur sikluslarim coook duzenliydi o donem
yum takibi falan bisey yapmamistim
ve bahar mevsiminde kaldim bilmem bi etkisi var mi
cok sik iliski olurdu korunmalida olsa sadece o gun korunmasiz tek iliski oldu

vajinal duşu karbonatlı su hazırlayıp,bu büyük şırıngalar var,uçları da geniş onlara koyarak yaptım.son iki gün karbonatı vaj.yerleştirerek yaptım.yumurtlamayı hiç beklemiyodum.iyiki de yapmışım bi kaç gün...

bu arada çatlama iğnesini erkek bebek için garanti bulmuyorum ben kesinlikle....aslında bu bir teedavi yöntemi ve biz etraftaki erkek bebeği olanları iliyoruz da eminim bi o kadar da kız bebeği olanlar vardır.hani şu o+12 olayı var ya olay orda bitiyo sanırım....

kiz isteyen arkadaslar ahhhh sanki yazinca olucakkmii keskee olsa
ben kendimden baslayayim
bol balik ve marullu salata bol yogurt peynir abur cubur tukkettim o donemde
ama cook ta zayiftim laksatif bitkiler kullaniyodum oda vucudu aasidiklestiriyor
kremsi akintimin oldugu gun iliski oldu oda 17. gunumdu 28 29 gundur sikluslarim coook duzenliydi o donem
yum takibi falan bisey yapmamistim
ve bahar mevsiminde kaldim bilmem bi etkisi var mi
cok sik iliski olurdu korunmalida olsa sadece o gun korunmasiz tek iliski oldu

yazdıklarını okurken aklıma okuduğum bişiy geldi.kadınlar genelde geç yumurtaladıkları aylarda kız,erkekn yumurtaladıkları aylarda erkek bebek sahibi oluyorlarmış...

kizimin birincisi sik iliski ile
ikincisi tek iliski ile yumurt gunume 1-2-gun kala oldu
her ikisiNE havalar sicakken hamile kaldim
sirri bumu acaba bir de ilk kizimda tursu cok tukettim
ikincide tatli cok tukettim bilmem yardimci olurmu bunlar

yazdıklarını okurken aklıma okuduğum bişiy geldi.kadınlar genelde geç yumurtaladıkları aylarda kız,erkekn yumurtaladıkları aylarda erkek bebek sahibi oluyorlarmış...

evettt o ay gec yumurtlamisimm yoksa nerde 17. gun nerde hamilelik tek bi iliski ustelik
hayir desemki yaniliyorum bu sitede hamileyimm diye yazdigim aciikladigim notlar varrr
aslinda ben reglden hemen sonrada yumurtladim bizzat gozlemledim bunu ama her defasinda acaba iki kez yumurtluyomuym diye hepp en son gunu bekledimm

kizimin birincisi sik iliski ile
ikincisi tek iliski ile yumurt gunume 1-2-gun kala oldu
her ikisiNE havalar sicakken hamile kaldim
sirri bumu acaba bir de ilk kizimda tursu cok tukettim
ikincide tatli cok tukettim bilmem yardimci olurmu bunlar

neden 1 2 gun kala erkek istiyomuydun rastgelemi
genelde yum gunu ve ertesi gunude iliskiye girenler amacina ulasiyoda oncesii hep yaniltiyo
tabii ne yaparsak yapalim kaderden nasipten ote yol gitmiyo

eğer şimdi kullandığımız hesaplamalarla yaşımıza bakarsak benim kızım tutmuyor.ama zaten çin takvimine bakmadan önce ay hesabına göre yaşınızı mutlaka hesaplamalısınız.o zaman kızım tutuyor.
şu linkten yaşını hesaplarsın:
Lunar Age | Gender Calculator

Yalnız şu var
- shettless methodu
Bına göre % 95 tutuğu söyleniyor, yum günü yada sonrası yani yum çatladıktan sonra ilişkilerden erkek olma olasılığı çok fazlaymış, eğer yum çatlamadan önce olursada tam tersi kız olma şansı çok yüksekmiş.
-Erkekteki sperm sayısı bence çok önemli, ne kadar çok olursa o kadar içinde Y kromozomu fazla olur ve şans artar. Bunun içind eerkeğin beslenmesi takviye vitaminler alması, en önemlisi keçiboynuzu pekmezi veya kürü
-Yum takibi çok önemli, en azından ne zaman çatladığını yada çatlayacağını bilmek
-İlişki öncesi erkeğin sadece o bölgesine soğuk duş uygulaması ( sperm hareketliliğini ve canlılığını artırmak için)
-Erkeğin dinlenmiş ve dinç olması ( çok öenmli buda sperm hareketliliği için)
-Erkeğin Sert bir nescafe içmesi
- kadınlar için ne önemlisi Vajinal bir bakteri nefeksiyon mantar olmaması, bunun için muhakkak doktora gidip kontrol ettirirn, ve mantar için hap, vajinal fitil,genel spektrumlu antibiyotik için (vücuttaki mantarı bakteriyi enfeksiyonu yok etmesi için)
-Erkeğin en az 3-4 günlük cinsel perhiz uygulaması ( Y lerin çoğalması için)
-Vajinal duşa ben sıcak bakmıyorum hatta hem hamile kalma şansını azaltıyor hemde PH dengesini bozuyor
-en önemli şeylerden bir taneside Namaz kılın ve dua edin Allahtan isteyin kalpten isteyin O herşeye sahip olan ve verendir.
- Birde en az 2-3 ay önceden bir beslenme prpgramı, bol bol kırmızı et, muz, yumurta ,yani protein,potasyum ağırlıklı beslenin, patates, mısır kayısı hurma yiyin
- ve ister eğnece için ister inanın takvimler var, bence içinizd ekalmasın onlarada bakın deneyin ama sadece onlarla yola çıkmayın

benim tavsiye edebileceğim şeyler bunlar şimdilik aklıma gelirse yazarım muhakkak.Sağlıcakla kalın ,

slm kızlar nasılsınız?

eski yazdıklarımdan bir alıntı yapıp ekledim üst tarafa bir faydası olur inşallahhh

mimozacım nerelerdesin msnde de yoksun hiççççççççç,

arkadaşlar, çatlatma iğnesinden 36-38 saat sonra yapan ve başarıya ulaşan ulaşmayan aklınızdakileri yazar mısınız?

benim iğneden 36 saat sonra oldu canım ilk ilişki, ben sana özelden mesaj attım detayları biraz karışık benimki:))

herkese selam ben de geldim arkadaşlar. Yukarıda yazılanları okudum yalnız bu kas yapma olayı falan çok abartı değil mi sizce. ph yükselttikten sonra çatlatma iğnesi veya testler ile yumurtlama zamanı tek ilişki ile başarı olacağına inanıyorum.

ben kilo verdim hamile kalmadan önce ramazandı çünkü ,arkadaşım ilkimde zaten zayıf kızdı oda kas mas yapmadan hamiş kaldık yani bencede kas ile olayın pek alakası yok

teravetcim geçen sene hasankeyf isimli bi arkadaşın iğneden 36 saat sonrakidenemeden kızı olduğunu hatırlıyorum.ama onun iki yumoşu vardı.büyük yum 19dayken iğne olmuş 36 saat sonra olmuştu.ve kızı oldu....aklımda kalan sadece o var.ama güyhas ymurtaların en küçüğü 19mmken ğne +36da dayken olmuştu hatırladığım, oğlu var.
tombilubu 19mmken iğne oldu 36 saat sonra oldu onunda oğluşu var....
eydina vardı oda iğneden 48 saat secansın vardı oda 36 saat sonra oldu onlarında oğulları var.bu arkadaşlar diyet yapmadı....

kız valla süpersin nasıl hatırlıyorsun herkesinkini tek tek, kıyamam inşallahh seninde gönlündekini veriri hayırlısı ile rabbim

ezelce umut bernur feyza kızlar sizleride bekliyoruz..................
karabiber gülyhas tombilubu serda samira matematik momof hadi kızlar ses verin:KK76::KK76:

evdeki ses evdeki ses bombaaaaa:))

Feyzada buradaydi Genelde dileklerine kizlar kavustu

canım benim allah sanada en güzelinden sağlıklıaındN HAyırlıaından verecek inşallahhhh en kısa sürede , öpüyorummmm kocamannn

bu arada alem nerelerde cidden hiç bir yerde göremiyorum

gulyhasım bitanem bebeiiim hoşgeldin.kızlara tecrubeerinden faydalandır.sende çok araştırma yapmıştın.....
msne faza giremiyorum.girersem muhakkak yazışalım:KK76:

eydina 48 saat sonra mı yaptı? ben 48 değil diye biliyorum.
teravetcim bende 48 diye hatırlıyorum hatta eminim...
gurbetcim sen hatırlarsın .....

selam arkadaşlar. İstanbul'da bir doktor bana erkek bebek isteyen 151 kadını takibe aldığını ve 138 tanesinde başarıya ulaştığını yazmıştı. zamanlama için çatlatma iğnesi kullanmış. diyet önermiş. cinsel perhiz yaptırmamış. vajinal duş yaptırmamış. sadece mantar olanlarda vajinal duş öneriyorum demişti bana.

süpersin teravetcim.bu çok önemli bi bilgi.......
yum takibi en garanti yol gibi...diyetide ikinci aşama olarak görebiliriz.belki tutturamayan kadınlarda vucudun asidik ortamı yüksekti ve erkek bebeği taşıyan spermer dayanamadı...ve kız oldu...151de 138 çok yüksek bir rakam bence

benim de bir oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum benim doğum tarihim 26.01.1978
eşim 21.04.1979.kız bebek için ne yapmalıyım.yardımcı olan olursa çok sevinirim.

canım kız bebel içinde yapılacakları bi ara toparlıycam.
diyet için süt ve süt ürünleri ağırlıklı beslenme yum gününden 2 gün öncesine kadar sık ilişki...
ama detayları dediğim gibi musait bir zamanda toparlarım sen bu arada süt ve süt ürünleri ağırlıklı beslen.erkek bebek diyetinde yazılanlardan biraz uzak dur ve reglden sonra 3-4 gün sık ilişki.ama yum gününü bulma lazım.reglin düzenlimi.yum gününü buluncada yum dan 2 gün öncesine ilişki kesilecek...
bioritim grafiğinede bi ara bakarım inşallah.....

eğer şimdi kullandığımız hesaplamalarla yaşımıza bakarsak benim kızım tutmuyor.ama zaten çin takvimine bakmadan önce ay hesabına göre yaşınızı mutlaka hesaplamalısınız.o zaman kızım tutuyor.
şu linkten yaşını hesaplarsın:
Lunar Age | Gender Calculator

çin takvimini ay takvimine göre yapmışlar.o sebepten ay takvimine göre yaşa bakmak lazım.ama ben şahsen çin takvimine pek inanmıyorum...ama illa oda tutsun istiyorsanız denk getirmeye çalışın.verdiğin likte zaten ay yılına göre yaş hesabı yapılıyor doğru yani......

konuyu takip ediyorum....
ben hiç olmadık bir anda hamile kaldım
diyet yaptım ama zayıflamak amaçlı...
kaliteli beslendim...

canım kız bebel içinde yapılacakları bi ara toparlıycam.
diyet için süt ve süt ürünleri ağırlıklı beslenme yum gününden 2 gün öncesine kadar sık ilişki...
ama detayları dediğim gibi musait bir zamanda toparlarım sen bu arada süt ve süt ürünleri ağırlıklı beslen.erkek bebek diyetinde yazılanlardan biraz uzak dur ve reglden sonra 3-4 gün sık ilişki.ama yum gününü bulma lazım.reglin düzenlimi.yum gününü buluncada yum dan 2 gün öncesine ilişki kesilecek...
bioritim grafiğinede bi ara bakarım inşallah.....

çok teşekkürler... çin takvimindense bu dediklerin daha mantıklı. bioritm grafiğine bir ara bakarsan çok sevinirimim. reglim bitmek üzere çünkü. ben bir türlü beceremedim bakmayı... 4 ağustos son adet tarihim. 27 günde bir adet oluyorum. şimdiden teşekkürler.

X