Süper Anneler - 2011

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
48
isimler
yas
cocuk sayisi
sat
iliski günleri
deneme sayisi
bat
sonuc
hkubra03
33
1 kiz
20 Mayis
31 Mayis gece 01.00 tek iliski
1.deneme
...
hamile:nazar::emir_bebek::KK52:cinsiyet :kiz
denizkao
30
1 kiz
30 Agustos
8 Eylül ve 11 ya da 12 Eylül
5.deneme
...
hamile:nazar::emir_bebek::KK52:
zeynep_sevin
...
...
...
18 ve 20 Eylül
6.deneme
...
beklemede:18:
yELiiizz
...
1 kiz
...
14.gün tek iliski
1 yildan fazla
...
guluzarela
27
1 kiz
4 Ekim
17 Ekim aksam ve 18 Ekim 17:00
2.deneme
1 Kasim
SchahSultan
35
2 kiz
6 Ekim
19 Ekim sabah 09 :00 ve 17 :00
7.deneme
2 ya da 3 Kasim
senaserra
...
...
2 Ekim
...
...
...
...
yalel
...
...
3 Ekim
...
...
3 Kasim
...
reyyaneha
...
1 kiz
11 Ekim
...
...
...
...
apranxx
34
2 kiz
15 kasim
...
12 aralik
eylülüngülü
30
1 kiz
4 Ekim
20 Ekim
...
3 Kasim
beklemede :18:
lenarin
...
...
...
...
...
...
Kasim´da denemeye baslayacak
dorti
37
1 oglan 1 kiz
...
...
...
...
...
pozitifimmm
...
...
...
iki iliski
...
...
kernek
...
...
...
...
...
...
Ocak´ta denemeye baslayacak
sibelderin
...
1 kiz
...
...
...
...
3 ay sonra denemeye baslayacak
hdg_34
...
1 oglan
...
...
...
...
3 ay sonra denemeye baslayacak

37
1 kiz
15.kasim
2 yildir
12 aralik
yxliz
37
Bebek yok :KK43:
16.ekim
31 ekim tek iliski
1 yil
14 kasim
ikiz hamile:nazar::nazar::emir_bebek::KK52:
BAYANLARIN UYGULAYACAGI KÜRLER

Kolay Hamile kalmak için Soğan

Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak ekleyerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurta sayısını arttırmak için Kuru İncir Kürü açıkladı. Hamile kalmak için yumurta sayısı nasıl arttırabilir. Bayanlarda yumurta sayısını arttırabilmek için doğal incir kürü tedavisi nasıl yapılır ve faydaları nelerdir açıklanıyor.
KURU İNCİR KÜRÜ YAPILIŞI:8-9 adet kuru inciri soğuk su ile iyice yıkadıktan sonra yarım litre suda 8-9 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.
HAZIRLANIŞI:
Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Kolaylık olsun diye fazla miktarda hazırlayamayın.
UYGULANIŞI:
Bu kür 20-25 gün uygulanmalıdır.
Bu kürü uygulamadan önce etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde kuru soğanı ince ince kıyıp üzerine 2-3 çay kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.
..................................................

CÖREKOTU BAL TARCIN

KOLAY HAMILE KALMAK ICIN
adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yeniyor

100 g kestane balına 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu ve 1 tatlı kaşığı toz tarçın eklenir
her sabah aç karna ve yatmadan önce birer çay kaşığı yenir
..............................................

maydonoz kürleri ve deneyenler hamile kalanlar

yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.ben bir kaç uygulamadan sonra
hamile kalmıştım ilk kızımda .ikinci kızımda 1 ay kadar uygulamıştım..iki arkadaşım daha bu yolla hamile kalmışlardı.birisi iki yıl diğeri 1 yıllık evlilik hayatından sonra bunu deneyerek bir iki ay gibi bir sürede.elbette bu yöntem yumurtlama,hormonal vb gibi durumlarda değil daha çok tüplarinde tıkanıklık yaşayanlara iyi gelecektir.deneyin derim sevgiler
.................................................. .......
canım benım tesekkur ederım dıleklerın ıcın ben adetın 5.gunu basladım buyuk bır tencerenın ıcıne su doldurdum 2 demet maydanoz bır avuc karabıber koydum ve maydonozlar bıraz porsuyene kadar kaynattım daha sonra dayanabılecegım kadar sıcaklık olunca belıme buyuk bır battanıye sardım ve bacaklarımın arasına koydum suyu bu ıslemı gunde 3 defa 3 gun boyunca yapıyorsun ve bana sey demıslerdı her aksam ılıskıye gır fakat banyo sakın yapma cunku hıc usutmemen lazım 4. gun banyo yap allah bılıyor ne ıcın yaptıgımızı allahım benı affet dedım yanlız bunu yaparken bırının sana yardım etmesı gerekır suyu ısıtıp getırecek cunku sadece tuvalete kalkıyorsun usutmemek lazım umarım ısınıze yarar ben sadece 2 gun yaptım ve obur ay hamıle kaldıgımı ogrendım allah yardımcınız olsun
.................................................. ...
KIZLAR benim bildiğim adetin 4.5. ve 6. günü yapılıyor.3 gün üst üste fakat iyice terleniyr.sonra üstünü değiştirp yatağa giriysun yataktada terlersen tekrar kıyafetini değiştirysn ve 3 gün boyuca eşinle birlikte olmuyorsun.3 gün bittiktan sonra birlikte oluyosun bu sürede banyo yapmıyosun 3 gün boyunca.allah yardımcımız olsun.hepimiz duydugumuzu aktarıyrz işte ...

Erkek icin uygulanan kürler

Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 67 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.

3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken eyinize icirin.

Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı esinize icirin. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız
............................................

Erkeklerde Cinsel Performansı Artırıcı Kuvvet Macunu Tarif
1 kilo kaliteli bal

*2 çorba kaşığı kişniş

*3 çorba kaşığı toz zencefil

*4 tatlı kaşığı arı poleni

*3 çorba kaşığı kırmızı ginseng( dövülmüş halde)

*2 çorba kaşığı kakule

*4 tatlı kaşığı türk kahvesi

*100 gr. dövülmüş çam fıstığı

tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp macun kıvamına gelen kuvvet macununu (tahta kaşıkla karıştırın) yiyin.

Son düzenleme:
matematik arkadaştan alıntı
Arkadaşlar çok zaman bunları özel msj olarak da attım,buraya da yazdım ama şimdi toplama olarak aklıma gelenleri yazayım.
ilk önce bebek cinsiyetini lehimize çevirmek için sadece diet yetmez ama çok önemli bi kısmı diet ve takviye haplar....

dietiniz deki ana gıdalar; et ,patates,domates,muz ve herşeyin suyu olmalı...herşeyin derken vücudumuza aldığımız kaliteli besinler çok önemli ..biarkadaşa kız bebek için yazmıştım:fakir bi insan gibi beslenip,zayıflamalı vücudunu strese sokmalısın die...şimdi erkek bebek te ise her anlamda vücudunuzu rahatlatmalısınız.kaliteli gıdalardan ,kaliteli beslenip,güçlenmeli 2-3 kilo almalısınız...

her gün beslenme programınızda et olmalı,günde 2 defa...(eğer ph ölçümleriniz bir türlü istediğiniz seviyeye gelmiyorsa ,fazla etten kaynaklanabilir,eti azaltmalısınız.Et aslında asidik bir gıdadır ama testeron bakımından çokiidir.)
patates ve muz potasyum bakımından çok zengin ,çok ça tüketmelisiniz...ben ayrıca neler yediğimide yazmaya çalışırım.
bunların dışında tavsiye edilen ve benimde dietimde çok yer verdiğim hem de ucuz şekilde elde edebileceğiniz çeşit çeşit meyve suları...elma,şeftali,kayısı,portakal bunlar çok iyi ph açısından.Aromanın %100 doğal suları vardı,şokta ben ordan alıyodum...ekonomiktide...
eşinizde bol bol içmeli meyve suyu..
potasyumdan zengin fıstık ezmesi de çok tüketim ben.bide ağırlık kaldırdığım için hem protein ihtiyacını da karşılıyor,hem potasyum...hemde çok iyi bir atıştırmalık..
kurabiye yapıyordum fıstık ezmeli,kuru incirlive hurma yada kayısılı..hepsini toptan almış oluyordum....bu saydığım kuru yemişler deyenmeli hergün çoooook önemli...
hergün limonatanızı bol bol için.karbonatlı su hazırlayıp ,bunuda içmelisiniz...
her şeye bolbol tuz atın..biraz pahalı ama deniztuzualsanızdaha iii...maliyetli olur derseniz ,iyolu tuzda olur...
3 çay kaşığını geçmemeli sodyum bi karbonatınız.(kabartma tozu değil,karbonat).Fazlası ülsere sebebiyet verebilir.
süt ve süt ürünleri,kalsiyum ve magnezyumdan zengin gıdalar yasak...en zoruda buydu bence..yani sabah kahvaltısında peynir olmaması...
domates sodyumda içerdiği ve ph ı yükselttiği için çok iyiy bir tercih,%100 domates suyu vardı A101 de hem de ucuz...

TAKVİYELER:
kadın için....
yeşil çay hapı/green tea extract:vajinal sıvıyı arttırır.ayrıca siyah çay içemeyeceğiniz için%100 organik yeşil çayı var çaykurun 2-3 kupa için günde..
E vitamini :günde 400 ünite
balık yağı:vj.sıvıyı artttırır,üremeye faydası vardır....ama a ve d vitamini olmasın içinde...
folik asit:20 mg yadafazla...erkek bebek dietinde çok fazla tuz alımı olduğundan ,bu düşük olasılığını arttırır.Lütfen folic asid almayı ihmal etmeyin...
flaxseed oil:keten tohumu yağı hapı,vj sıvıyı arttırır.Vimjo da var alabilirsinz...
L-arginine:testesteronu ve ph yiarttırır,kesin kullanmalısınız.
B-12 :150mcg
zinc:50 mg
arı sütü kullanabilirsinz.
erkek için:
L-arginine:testesteronu ve ph yiarttırır,kesin kullanmalısınız.
B-12 :150mcg
zinc:50 mg
ginseng:500mg testesteronu arttırır.
E vitamini :günde 400 ünite
balık yağı:vj.sıvıyı artttırır,üremeye faydası vardır....ama a ve d vitamini olmasın içinde...

evet diet ve takviyede aklıma gelenler bunlar,aklıma geldikçe yazmayaçalışacağım...
bunları yazmak 1 saat zamanımı aldı,tektek...diğer sorularınızı peyder pey yazacağım...

ben doktor değilim,lütfen bunları kullanmadan önce bir rahatsızlığınız olsun olmasın,doktorunuza danışın....

Bio-ritiminizle bebeğinizin cinsiyetini önceden hesaplayın
Arkadaşlar bio-ritim denilen şey fiziksel,duygusal,entellektüel(akıl) enerjilerinizi içeriyor.

Biorhythm Chart Form

BU linki iki defa açıyosunuz ,birine kendi doğum tarihinizi(doğru olmak zorunda,yaklaşık doğum tarihi olmaz),diğerine eşinizinkini girin.

Alt boşluğa hamile kaldığınız (geçmişe dönük bakmak için) yada planladığınız tarihi girin.

En alta bulunduğunuz zaman dilimini mutlaka doğru girin.Google a yazdığızda zaten hemen çıkıyor.

sonra tıladığınızda enerji grafiğiniz çıkacak.....şimdi bu grafiği nasıl yorumlayacağız:

*Kız = + Duygusal çizgi (+ yatay eksenin üstünde demek) ve - Fizksel çizgi (- yatay eksenin altında demek)

*Kıza yatkın = Hem duygusal hem fizksel enerji çizgisinin yatay eksenin altıda olması demek

* Erkek = + Fiziksel ve - Duygusal

*Erkeğe Yatkın=Hem Fiziksel hemDuygusal çizginin ytay eksenin üstünde olması demektir.

* Nötr= Fiziksel ve Duygusal çizginin kesiştiği günler nötr sayılıyor....

*En ideali hem erkek hem kadın için ikisininde erkek gününde ,kız bebek içinde ikisininde kız gününde olmasıdır.

Grafiğinizde ayın halleride çıkıyor.
ERKEK BEBEK için dolunaya yakın günler,ayın son çeyreğinden sonra
KIZ EBEK için yeni ay girdikten sonraki günler ionlardan dolayı şansımızı arttırır.
buda matematikten alıntıdır:KK34:

arkadaşlar hepinize merhaba...pek msj yazmaya zamanım olmuyor...bende bildiklerimi şöyle yazayım...yazılmayan farklı şeyler yazmaya çalışayım..........

erkekbebek için:

arkadaşlar şunu bilin yurt dışında cinsiyet belirleme ile ilgili bir labratuara gitseniz yapacakları ilk şey vajinal ph nizi ölçmek...bu yüzden dietiniz çok önemli..daima vucudunuz rahatta olduğunu,yemeğin kesintisiz geleceğini hissetmeli,genelde vucudunuz dinlenmiş olmalı,stres kesinlikle olmamalısağlık probleminizin olmaması gerekiyor....dietiniz sırasında 3-4 kilo almalısınız.fazlasına gerek yok..süt ürünlerini kesmmelisiniz fakat kesinlikle sağlıksız ve gereksiz yerlerden kalori almayın...tuzlu fıstık,tabiki et,baklagillerin bazıları size gerekli kaliteli proteini sağlar...b12 tabletide alacaksınız zaten..anlayacağınız üzere protein çok önemli..

ağırlık çalışmalısınız her gün kas kütlenizi attırmalısınız.3-4 kiloyla yada hangisi rahat geliyosa onla başlayın,sonra arttırın..aldıığınız kiloyu kasa çevirirseniz müthiş olur...ne kadarkas o kadar testesteron...(vucut çalşanlar gibi olmazsınız merak etmeyin,ben hamile kalmadan 1 yıldır ağırlık çalışıyorum,anca kaslarım belirginleşti)...
her gün et yemelisiniz mutlaka bu çok önemli,hatta 2 öğünde yemelisiniz.et temel besin..
diğerbesinleri arkadaşlarım zaten yazmış tekrar etmiyorum.eğer aranızdan diete başlayan olursa soru sorabilir..
bunun dışında kaliteli beslenmenin gereği olarak 9 porsiyon meyve sebze yemelisiniz.
limonataya kabartma tozu katarak her gün en az 2 koca bardak için.elma ve şeftalisuları aynışekilde.
jelibonların içindeki yenilebilir sığır jelatini testesteronu arttırmada çok etkili.yemeniz tavsiye ediliyor.ben yemedim,sağlıksız şeyleri yemiyorum...ama 2 ay sabredilebilir tabi...
ilişki esnasına dolunay olması önemli,jonas yöntemiyle yumurtlama gününüzü bebeğinizin olası cinsiyeti hesaplayabilirsinz.tabiki benim hit yöntemim BIORİTİM...bunuda esgeçmeyin.
benim eşim kanda vermişti.(bebek kanıkimin taze ise onun cinsiyetinden olurmuş;bilimsel yönü ispatlanmışmı bilmiyorum...
ayrıca koluma bi dolu altınbilezik takmıştım ben...uzun kolluların altına saklardım..
aklıma gelenler bunlar geldiçe yazarım...sizlerde sorun,hemen olmasada cevap veririrm....

aa cok iyi olmus mimozam eline saglik canim
insallahh eskilerr gorurde gelirr
birtek eskiler degil
yeni arkadaslarimizida bekliyoruzzzzzz:KK64:

kızlar baklavadan haber alan varmı.erkeğe benziyor dediyse erkektir inşallah...
teravetcim glyhas klomen ve iğne kullandı.iğneden 36 saat sonra deneme yaptı veoğluşu oldu....

önemli olan 6 haftalık maksimum diyetle vucudun phını yükselterek yum gününü ister dr kontrolünde isterseniz ovulasyon testeriye tespit ederek tek ilişki...bu kadar.diğer uygulanması gereken eğer inanıyorsan bio ritim çin takvimlerinide denk getir.inanmıyorsan sadece yukardakiler yeterli...
tabiki en önemlisi dua..inanmak allahtan istemek.sağlıklısını ve hayırlısını tabiki......

önemli olan 6 haftalık maksimum diyetle vucudun phını yükselterek yum gününü ister dr kontrolünde isterseniz ovulasyon testeriye tespit ederek tek ilişki...bu kadar.diğer uygulanması gereken eğer inanıyorsan bio ritim çin takvimlerinide denk getir.inanmıyorsan sadece yukardakiler yeterli...
tabiki en önemlisi dua..inanmak allahtan istemek.sağlıklısını ve hayırlısını tabiki......

ben başlıyım o zaman...ben 6-7 hafta kadar diet yaptım.matematik i takip ediyodum bende.
yumurtlama testleriye ,ateş ölçerek yumurtlama zamanımı buldum.
takviyelerden bi kaçını kullandım.
bioritme göre eşimin erekek benim kıza yatkındı.sonuç erkek oluyo inşallah...namaz kıldık,dua ettik.karbonatlı duş yaptım bide...sanırım bu kadar.10 haftalık hamileyim 6 -7 hafat sonra erkek olduğu haberini veririm inşallah bu süper sayfadan.
herkese Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre versin inşallah.şu mübarek günlerde dua edelim...

herkese selam ben de geldim arkadaşlar. Yukarıda yazılanları okudum yalnız bu kas yapma olayı falan çok abartı değil mi sizce. ph yükselttikten sonra çatlatma iğnesi veya testler ile yumurtlama zamanı tek ilişki ile başarı olacağına inanıyorum.

arkadaşlar, çatlatma iğnesinden 36-38 saat sonra yapan ve başarıya ulaşan ulaşmayan aklınızdakileri yazar mısınız?

ben başlıyım o zaman...ben 6-7 hafta kadar diet yaptım.matematik i takip ediyodum bende.
bioritme göre eşimin erekek benim kıza yatkındı.sonuç erkek oluyo inşallah...namaz kıldık,dua ettik.karbonatlı duş yaptım bide...sanırım bu kadar.10 haftalık hamileyim 6 -7 hafat sonra erkek olduğu haberini veririm inşallah bu süper sayfadan.
herkese Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre versin inşallah.şu mübarek günlerde dua edelim...

himm pardon ccnm orayi atlamissim karbonatla yaapmisin dusunu kesede bebek hangi tarafta duruyor
hangi takviyeleri kullandin

evet canım süperin işte ilk süper anne adayımız gedi.....
inşallah alah gönlündekini vermiştir...bizlerde aynını yapıcaz.allah dualarımızı kabu etsin inşallah...
daha fazla detay aklına gelirse yazmuhakkak.

herkese selam ben de geldim arkadaşlar. Yukarıda yazılanları okudum yalnız bu kas yapma olayı falan çok abartı değil mi sizce. ph yükselttikten sonra çatlatma iğnesi veya testler ile yumurtlama zamanı tek ilişki ile başarı olacağına inanıyorum.

hoşgeldin teravetcim......
ben kas yapma taraftarı değilim zaten uzun zaman alır kas yapmak.phı yükseltip dediğin gibi yapmak en mantıklısı.ama eğer kas yapmak isteyen olursada yapabilir.benim için biraz zor.
çatlatma iğnesinide her dr uygulamıyor.onu ayarlamak lazım.....
ama clerbunun gülenyüzlü testlerinden alırsanız ilk değil ikinci gün yum.günümüz.bu şekildede ayarlama yapabiliriz....

arkadaşlar, çatlatma iğnesinden 36-38 saat sonra yapan ve başarıya ulaşan ulaşmayan aklınızdakileri yazar mısınız?

teravetcim geçen sene hasankeyf isimli bi arkadaşın iğneden 36 saat sonrakidenemeden kızı olduğunu hatırlıyorum.ama onun iki yumoşu vardı.büyük yum 19dayken iğne olmuş 36 saat sonra olmuştu.ve kızı oldu....aklımda kalan sadece o var.ama güyhas ymurtaların en küçüğü 19mmken ğne +36da dayken olmuştu hatırladığım, oğlu var.
tombilubu 19mmken iğne oldu 36 saat sonra oldu onunda oğluşu var....
eydina vardı oda iğneden 48 saat secansın vardı oda 36 saat sonra oldu onlarında oğulları var.bu arkadaşlar diyet yapmadı....

ezelce umut bernur feyza kızlar sizleride bekliyoruz..................
karabiber gülyhas tombilubu serda samira matematik momof hadi kızlar ses verin:KK76::KK76:

Merhaba!:nazar:Oncelikle hayirli ugurlu olsun bu topigimiz.Hatirlarsaniz bende bir zamanlar takvimimle hesaplama yapardim kimine dogru cikardi kiminde yanlis.Ama ogrenmek istedigim bu takvimin dogru olup olmamasi idi.Nihayetde 2009 mayis ayinda doktora gittim ve doktoruma hesaplama dogrumudur, tutarmi diye sorunca hemen takvimi cikardi baktim ki aynen benim takvimden ve esimle benim dogum tarihlerimizi sordu.Esimin dogum tarihinin uzerine 4 benimkine 3 geldi.Ne yapti etti senin bi tek 2009 -un haziran ayinda hamile kalirsan oglun olur dedi.Ve ya 2010-da agustosa kadar hamile kal dedi.Bir de bir muayene etti beni ve antibiotik yazdi, esim icin kuvvetlendirici bir ilac yazdi, bir de vitamin, folik asid falan.Neyse ben pek inanmadim doktoruma ama yinede denerim dedim dediklerini.Bir tek esim ilac kullanmadi almadi bile neme lazim gerek yok deyip.Haziranda kalamadim ama temmuzda hamile kaldim.Ve 2010-da nisanda kizim oldu.Simdi 1.4 aylik.Buyuk kizim da 4 yas 6 aylik artik.Ama yasim geciyor artik erkek bebek olucaksa da olsun diyorum cunku omurboyu bebek bakicak da degilim ya.Genc yasta sabirliyken, saglamken bakmak kolay.Sonra insan da akilmi kalir.
Ne kadar yazdim okurken yordum sizi biliyorum ama ben de boyleyim basladimmi bitiremem.Once Allahin sonra da doktorlarin, bilenlerin, deneyenlerin,haberdar olanlarin yardimiyla ins bu topigimiz capcanli olur ve hoshaberlerle dolar ins.
Opuyorum hepinizi

X