Eşim Beni Aldatıyor Ama neyi nasıl yapmalıyım?

Valla aldattan kocayı kazanmaya çalışmak,çocuk yapıp bağlamaya çalışmak son derecede yanlış şeyler bence...Başkasına aşık olan için de savaşmak gereksiz..Gitsin aşık olduğuyla ne hali varsa görsün..Başkasına aşık olmuş adamla aynı yatağa girilir mi,sevilir mi ??
Ben yapamam şahsen.....Boşanırım...Her onurlu kadın gibi.....

Son düzenleme:
Niye bana hakaretler eden biri icin savasayım?
Ve ne icin savasıcam? Adam gününü gün ediyor elalemin kadınlarıyla?
Zaten bunu düsünmek bile, beni kendisinden sogutmaya yeter!
Ben bu adama kocam diyemem ki bir daha!
Yüzüne her baktıgımda, yaptıgı igrencilikler aklıma gelir..
Öyle bir evlilikten gelecek hayırda muamma zaten.. :KK55:

tabiki bahane değil ama belki eşiniz daha bakımlı olmanızı istiyordur...
Anladığım kadarıyla siz boşanma taraftarı değilsiniz, ki bence boşanmalısınız!!

ama böyle bir düşünceniz yok ise o zaman kendinize biraz bakın, bakımlı olun, eşiniz ne sever onları yapın..

ama yinede bence boşanmalısınız..

Valla aldattan kocayı kazanmaya çalışmak,çocuk yapıp bağlamaya çalışmak son derecede yanlış şeyler bence...Başkasına aşık olan için de savaşmak gereksiz..Gitsin aşık olduğuyla ne hali varsa görsün..Başkasına aşık olmuş adamla aynı yatağa girilir mi,sevilir mi ??
Ben yapamam şahsen.....Boşanırım...Her onurlu kadın gibi.....

Bence bu bayanın eşi aşık değil sadeece doyumsuzlugu var aldatmak evet ıgrenc bırsey bosanarak kestırıp atılması gereken bır durum bunu biz görebılıyoruz ama eşini kaybetmek istemeyen birinin son yapacagı benım söylediğim gibi oldugunu düşünüyorum.

Bence bu bayanın eşi aşık değil sadeece doyumsuzlugu var aldatmak evet ıgrenc bırsey bosanarak kestırıp atılması gereken bır durum bunu biz görebılıyoruz ama eşini kaybetmek istemeyen birinin son yapacagı benım söylediğim gibi oldugunu düşünüyorum.

Böyle bir adamı hala eş olarak görebilmek,kaybetmemek için savaş vermek ???? Neyin savaşı...??? Cidden asla anlayamayacağım bir şey..Empati yapamıyorum.......:KK50:

Böyle bir adamı hala eş olarak görebilmek,kaybetmemek için savaş vermek ???? Neyin savaşı...??? Cidden asla anlayamayacağım bir şey..Empati yapamıyorum.......:KK50:

Evet ama tüm insanlar birbirinden farklıdır sen olsan kestirip atabilirsin ama bu bayan eşini geri kazanmak istiyor yanı hala umudu var ben de ona fikir vermek istedim.

ben hep derdim aman niye ihaneti çekiyorsun niye şöyle demiyorsun bunu yapmıyorsun gibi. ama başa gelince o kadar farklıymış ki. ben ona konduramyorum inanamıyorum. o kadar yanlış tanımışım ki bumu diyorum aşık olduğum hayran olduğum adam gibi adam dediğim beni yarı yolda bırakmaz dediğim
kafam çok karışık. bu arada öyle ev işi yapmayan biri değilim yani her daim dört dörtlük değil ama işten çocuktan vakit buldukça yaparım. bütün faturalar kira bilmem ne benim üstümdedir çünkü eşim ödemez öedemz nerdeyse kapanacak hale gelir

çünkü bütün bir düzenini değiştireceksin.
boşanmak zor birşey.
aileler.
laf getirip götürenler.
mahkeme koridorları.
yeni bir eve taşınmak yerleşmek tadilat
eşe dosta durumu izah etmek
çocuğun psikolojisi
çocuğun nafakası gideri vs vs

ama durum pek iç açıcı görünmüor
sevmeyen adamı bağlamaya çalışmak her zaman başarısızlıkla sonuçlanır.

boşanmanız gerekli.

Evet ama tüm insanlar birbirinden farklıdır sen olsan kestirip atabilirsin ama bu bayan eşini geri kazanmak istiyor yanı hala umudu var ben de ona fikir vermek istedim.
Ben sizin mesajınızı okumadım..Genel anlamdaki fikrimi yazdım..............Ben şu yüzden böyle dedim,şöyle dedim falan diyorsunuz ama okumadım ki...:KK9: Evet tüm insanlar farklı...Keşke tüm kadınlar bilinçli olsalar...

Ben sizin mesajınızı okumadım..Genel anlamdaki fikrimi yazdım..............Ben şu yüzden böyle dedim,şöyle dedim falan diyorsunuz ama okumadım ki...:KK9: Evet tüm insanlar farklı...Keşke tüm kadınlar bilinçli olsalar...

Pardon ben okudunuz sanmıstım alıntı yapmıssınız yazımı onun altına yazmıssınız öle sandım yani

aldatan erkek hep aldatıyor hiç durmuo bence ben kimi gördüysem hep bi doyumsuzluk var kişilkle alakalı bnecde tamamen değiştirilemez ya göz yumulcak (ki birgün eminimki genç birni bulup günün birinde terk eder) yada bırakılıcak bence canım ya allah sabır versin sana bitanem

Bugün siz boşanıp gururunuzu kurtarmazsanız, yarın o adam! sizin gururunuzu çiğneye çiğneye sizden boşanacak.
Tercih sizin!.

Eşim beni aldatıyor sanal seks falan yapmış. daha öncede bu şekilde telefon internet muhabbetleri olmuştu. sürekli bana kızıyordu ev işi yapmıyorsun kendine bamıyorsun gibi. ama byle görüştüğü kimse olmayınca bana sen herşeyi çok güzel idare ediyorsun diyor. o kadar güzel yalan söylüyor ki herkesi inandırıyor. En son 15 gün önce benim ev hanımlığı yapmadığımı söyleyerek(herkesi de buna inandırdı) boşanalım dedi. bende aileme söyledim. boşanmak istiyor diye. sonra konuştuk anlaştık. bilgisayarcıyım ve konuşmalarını falan kaydettim bilgisayarda. dün sordum diğer telini kullanıyor musun diye. hayır dedi. ama yalan söylüyor biliyorum. kadınla buluşma planları kuruyor. buluşmaya gittiği gün bir daha eve gelme deyip boşanmayı düşünüyorum başka ne yapabilirim?

aldatıldığında boşanırken tazminat felan açabiliyosun galiba tabi bunu bide kanıtlamak lazım galiba.

Cnm valla düşündüm durumunu bosanmak istemıyorsun ama sanki sonuc bosanmak gıbı . Sadece bır muddetlıgıne ıse yarayacagını dusundugum bırsey var git ve buyuk bır değişim gecır eşin farklı bırılerını arıyor farklı hazlar göruntu farklı hergunku gıbı monoton birsey istemıyor bence senı ve kıyafetını görunusunu kokunu ve davranıslarını yan hayatında farklılıklar arrıyor ama aslında cok cocukluk yapıyor ve mantıksız davranıyor ama zaten erkekler genelde böyle değilmidir o sana yaklastıgında naz yap cok değil o bayanı da ara ve esım aramamı istedı de senle oynadıgını söylemem için bana arattı hoscakal de ve hattı kırr
tel.ide kaybet kayboldu sansın yenı hat yenı hayat
.ama bu ne kadar böle devam eder bılemıyorum ama denemekten zarar gelmez bence ama önce kadını veya kadınlar neyse ıste onları ortadan bı sekılde sılmelısın

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

katılıyorum

veee sanal alem çıktı erkeklik bozuldu..tipik bi sanal kazanovalık daha.hem kadını aldatıyor hemde aşağılıyor.intikam alma yoluna sakın gitme bence.yani sende aldatma.bazı kadınlar öyle yapıyor kendilerine yazık ediyor.bu durumda yüreğini dinlemek yerine mantığını dinlemek en doğrusu olur bence..

aldatan erkek modeellerinin laflari; cok kilo aldin,sen kadin misin,evle ilgilenmiyorsun,kendine bakmiyorsun ve daha bir suru psikolojik siddet..boylelikle ihaneti hem icine sindire sindire yasiyor,hemde kendini suclayip vicdan yapmiyor..aldatilan kadinlar da dillendirmese de hep aklinda 'kocam hakli' dusuncesi var.
hem ozguven kaybediyor,hem kocasini hakli goruyor.ha bazisi da anlik pismanlik yasayip kuranin uzerine kadar yemin ediyor.bir digeri cocugunu gostermemekle tehdit ediyor..
aldatan erkekler klasikleri..bu kitap hep ayni..

ü

evet bende aldatıldım .evliliğim 4 senesindeyim ve okdar acıalr çektimki çok şükür atlattım ALlah kimseye vermesin.

noşanmayı düşünmedim çünkü aklımda bana cektiğidiği acılarıda onada cektirmek var tabiki aldatarak değil. önceden herdedğini yapan ben artık yapmıyorum süs püs bolca para harcıyorum yarını düşünmeden . yataklarımız ayrı :=) naparsa yapsın işimde var gidecekse o gidecek die düşünüyorum:=)) diğer kızıda parçalım bu arada:=)))

ü

evet bende aldatıldım .evliliğim 4 senesindeyim ve okdar acıalr çektimki çok şükür atlattım ALlah kimseye vermesin.

noşanmayı düşünmedim çünkü aklımda bana cektiğidiği acılarıda onada cektirmek var tabiki aldatarak değil. önceden herdedğini yapan ben artık yapmıyorum süs püs bolca para harcıyorum yarını düşünmeden . yataklarımız ayrı :=) naparsa yapsın işimde var gidecekse o gidecek die düşünüyorum:=)) diğer kızıda parçalım bu arada:=)))

KUMANDA LAZIIMI kardiş :KK51:

X