Eşim Beni Aldatıyor Ama neyi nasıl yapmalıyım?

yasemin_s

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
36
0
Eşim beni aldatıyor sanal seks falan yapmış. daha öncede bu şekilde telefon internet muhabbetleri olmuştu. sürekli bana kızıyordu ev işi yapmıyorsun kendine bamıyorsun gibi. ama byle görüştüğü kimse olmayınca bana sen herşeyi çok güzel idare ediyorsun diyor. o kadar güzel yalan söylüyor ki herkesi inandırıyor. En son 15 gün önce benim ev hanımlığı yapmadığımı söyleyerek(herkesi de buna inandırdı) boşanalım dedi. bende aileme söyledim. boşanmak istiyor diye. sonra konuştuk anlaştık. bilgisayarcıyım ve konuşmalarını falan kaydettim bilgisayarda. dün sordum diğer telini kullanıyor musun diye. hayır dedi. ama yalan söylüyor biliyorum. kadınla buluşma planları kuruyor. buluşmaya gittiği gün bir daha eve gelme deyip boşanmayı düşünüyorum başka ne yapabilirim?

eee boşanabilirsin neden dert ediyorsun
kocan seni aldatıyoo ne diye kahrını çekiceksin
üstelik aşalamalarını?
şu erkekleride hiç anlamıyorum kadını aşalamakta nedir? ne ayıp:KK47:

Öncelikle amacın ona bir şekilde bedel ödetmek, canını acıtmak mı; yoksa hala bu evlilikten beklentin var mı yok mu bunları netleştirmelisin.

Bana kalırsa boşanacağınızı herkese ilan eden ve bunun için de (anlattıklarına bakarak söylüyorum) uydurma gerekçeler öne süren bir adamın kadınla buluştuğu gün ondan boşanacağın haberini almaktan etkileneceğini zannetmiyorum.

E zaten buna karar vermişsiniz.

nerde ne zaman buluşacaklarını öğrenirsen polis gönder basılsınlar da sana diyecek lafı kalmasın :KK34:

2,5 yaşında bir kızım var. daha öncede telefon görüşmeleri oldu ve bıraktı. eşimin problemi biraz fazla sekse düşkün. sanki her an yapmak istiyor. konuşmalarını hep kaydetmek ve bunları onun yüzüne yapıştırmak istiyorum. benim bütün hayellerimi umutlarımı yok etti. kızımın babasız büyümesini istemiyorum. eşime sevgiyle karışık bir nefret duyuyorum şu anda. ya nasıl kadınlar var. bu kişi bir ebe ve msnde orasını burasını açıp gösterebilecek kadar terbiyesiz. bunu yapan o kadar çok kaın var ki. ben hemen evlilik bitirecek bir insan değilim. hatta boşanmayıp biraz ayrı mı yaşasak diyorum.
Çalışan biriyim maaşım banada kızımada yeter. ama o kadar emeğim var bir anda çöpe atmak istemiyorum.
eşim 30 yaşında olmasına rağmen hala ergenliği aşamamış. gezip tozup istediğini yapıp eve gelincede harşey yolunda olsun istiyor bence. daha büyüyemedei bir eş ve baba olmanın sorumluluğunu kazanamadı bence. gittiği yol yol değil.
kafam o kadar karışıkki. artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

2,5 yaşında bir kızım var. daha öncede telefon görüşmeleri oldu ve bıraktı. eşimin problemi biraz fazla sekse düşkün. sanki her an yapmak istiyor. konuşmalarını hep kaydetmek ve bunları onun yüzüne yapıştırmak istiyorum. benim bütün hayellerimi umutlarımı yok etti. kızımın babasız büyümesini istemiyorum. eşime sevgiyle karışık bir nefret duyuyorum şu anda. ya nasıl kadınlar var. bu kişi bir ebe ve msnde orasını burasını açıp gösterebilecek kadar terbiyesiz. bunu yapan o kadar çok kaın var ki. ben hemen evlilik bitirecek bir insan değilim. hatta boşanmayıp biraz ayrı mı yaşasak diyorum.
Çalışan biriyim maaşım banada kızımada yeter. ama o kadar emeğim var bir anda çöpe atmak istemiyorum.
eşim 30 yaşında olmasına rağmen hala ergenliği aşamamış. gezip tozup istediğini yapıp eve gelincede harşey yolunda olsun istiyor bence. daha büyüyemedei bir eş ve baba olmanın sorumluluğunu kazanamadı bence. gittiği yol yol değil.
kafam o kadar karışıkki. artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

Siz boşanmak istemiyorsunuz ama şu durumda ne denir ki yada nasıl yardımcı olunur... Aldatan erkeği eve getirme yolarını arıyorsanız o zaten evde sesinizi hiç çıkarmazsanız sorun olmaz. Bir kere aldatan erkek her zaman aldatır. Huylu huyundan vazgeçmez.

eşinle boşanmak istemiyorsun gibi anladım son mesajında??
öfkeyle karar vermemek anlık kızgınlıklarla yuva dağıtmamak güzel birşey ama ayrı yaşamaya başladığınızda da en azından çocuğunuzun sağlıklı bir birey olabilmesi için babasının bu sapkınlıklarından kurtulduğundan emin olmadan dönme derim
çok korkunç şeyler bence bunlar; çok çirkin
burnu güzelce bir sürtmeden aklı başına nasıl gelir bilemedim
çok çirkin :S

Zaten boşanmayı istemiş.Bırakın ne hali varsa görsün.Nasılsa bütün erkekler gibi kürtçü dükkanını çoooook arayacak....

ama eşin bunu idrak edebılecek kapasitede değil bence..
yanlışından döneceğe benzemıyor
hem dönse nolurki
ömrünün sonuna kadar ha aldattı ha aldatacak diye yaşanmazkı
nasıl guvenılır böyle bı adama?

Son düzenleme:
bu adama napılır biliyomusun boşanma davasıyla beraber tazminat davası açılır vakit kaybetme derim

bir ara kızımı almakla tehdit ediyordu. şu anda ondan vazgeçmişti boşancam dediğinde. boşanınca beni rahat bırakacağını da düşünmüyorum o her ne kadar bizi unutmayı düşünsede.
aradan 15 gün geçti boşanmak istediğini söylediğinden. şimdi sanki hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor. sanki süper bir aileyiz. ama gene fırtına kopacaktır. o bu huylarından vazgeçmediği sürece. birde bana diyor ki bu evi çekip çevirmeyi düzgün yapmazsam bu son şansımmış benim. ben çok sabırlıyımdır. boşanacam dersem bir kere der ve yaparım.
bu olaylardan sadece ablasının ve abisinin haberi var babalarına söylemiyorlar. birde kayınvalidemle görümcem eşim ev işi yapmıyor deyince böyle olacağı belliydi biz sana evlenme demiştirk demişler. hepsinden nefret ediyorum. kaynanam arayıpta ne oldu çözdünüz mü falan hiç bir şey demedi. kendi aiem yanımda sana kızına bakamıcak mıyız diyorlar zaten maddi açıdan sıkıntım yok maaşım var Allaha şükür

Eşim beni aldatıyor sanal seks falan yapmış. daha öncede bu şekilde telefon internet muhabbetleri olmuştu. sürekli bana kızıyordu ev işi yapmıyorsun kendine bamıyorsun gibi. ama byle görüştüğü kimse olmayınca bana sen herşeyi çok güzel idare ediyorsun diyor. o kadar güzel yalan söylüyor ki herkesi inandırıyor. En son 15 gün önce benim ev hanımlığı yapmadığımı söyleyerek(herkesi de buna inandırdı) boşanalım dedi. bende aileme söyledim. boşanmak istiyor diye. sonra konuştuk anlaştık. bilgisayarcıyım ve konuşmalarını falan kaydettim bilgisayarda. dün sordum diğer telini kullanıyor musun diye. hayır dedi. ama yalan söylüyor biliyorum. kadınla buluşma planları kuruyor. buluşmaya gittiği gün bir daha eve gelme deyip boşanmayı düşünüyorum başka ne yapabilirim?

bir ara kızımı almakla tehdit ediyordu. şu anda ondan vazgeçmişti boşancam dediğinde. boşanınca beni rahat bırakacağını da düşünmüyorum o her ne kadar bizi unutmayı düşünsede.
aradan 15 gün geçti boşanmak istediğini söylediğinden. şimdi sanki hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor. sanki süper bir aileyiz. ama gene fırtına kopacaktır. o bu huylarından vazgeçmediği sürece. birde bana diyor ki bu evi çekip çevirmeyi düzgün yapmazsam bu son şansımmış benim. ben çok sabırlıyımdır. boşanacam dersem bir kere der ve yaparım.
bu olaylardan sadece ablasının ve abisinin haberi var babalarına söylemiyorlar. birde kayınvalidemle görümcem eşim ev işi yapmıyor deyince böyle olacağı belliydi biz sana evlenme demiştirk demişler. hepsinden nefret ediyorum. kaynanam arayıpta ne oldu çözdünüz mü falan hiç bir şey demedi. kendi aiem yanımda sana kızına bakamıcak mıyız diyorlar zaten maddi açıdan sıkıntım yok maaşım var Allaha şükür

Bu ne canım böyle?
Adamın zoruna bak!
Kendisi başka kadınlarla gönlünü eylesin,bir de evdekine 'sen bakımsızsın,ev işi yapmıyorsun' diye çemkirsin!!!
Ne ala memleket!!!
Helal olsun bu erkeklere ne diyeyim!
Başardılar sonunda!!!! İhaneti normalleştirmeyi başardılar!!!!
Siz de param var,ailem var deyip durun işte hala.

ben hep derdim aman niye ihaneti çekiyorsun niye şöyle demiyorsun bunu yapmıyorsun gibi. ama başa gelince o kadar farklıymış ki. ben ona konduramyorum inanamıyorum. o kadar yanlış tanımışım ki bumu diyorum aşık olduğum hayran olduğum adam gibi adam dediğim beni yarı yolda bırakmaz dediğim
kafam çok karışık. bu arada öyle ev işi yapmayan biri değilim yani her daim dört dörtlük değil ama işten çocuktan vakit buldukça yaparım. bütün faturalar kira bilmem ne benim üstümdedir çünkü eşim ödemez öedemz nerdeyse kapanacak hale gelir

Anlattığın kadarıyla bu adam böyle gelmiş böyle gider, sen ömür boyu bu şekilde yaşamak istiyor musun? önce bu sorunun cevabını ara bence...

Eğer cevabın hayırsa tabiki boşan ama boşanma konusunu açmadan önce kızının velayetini garantilemek için bazı kantılar topla derim... Örneğin fotograf mesaj mail kayıtları gibi...

Ben avukat değilim ama benim aklıma bu geldi istersen bi avukata danış...

Bu adam senin kendine olan özgüvenini kaybetmene neden olur dikkatli ol. O bir hiç sen çok değerlisin sana bunları yapmasına asla izin verme!

sinir oldum yaaa bu ne böle nekadar meraklılar kadınların orasını burasını görmeye sankı farklı bısey görecekler terbıyesızler bırak canım ya ne halı varsa görsün gelecekte kım bılır basına ne dertler acacak

çekmek istemiyorum. özgüvenim zeten büyük bir deprem geçirdi. artık toparlama evresindeyim. dedimya bilgisayarcıyım bilgisayarda ne yapıyor ne yazıyor tek tek kayıt altına alıyorum 2 gündür.

boyle igrenc erkekler size sesleniyorum :84:su mubarek ramazan ayinda birazda olsa uckurunuzu dusunmeyin yahu sapik seyler.:KK47:ne kadar sapik bir toplum olduk ya:KK53:evde karisi varken sanal sex yapan adam,kamera karsisinda orasini burasini acan kadin ama Allahim kiyamet pek yakin.:KK53:

bazen çok sinirlenip kızıma bağırıyorum, üzülüyorum.

Yazık değil mi kızınıza. Emek verdim deyip herşeyine gözyumduğunuz eşinize duyduğunuz hırsınızı küçücük yavrunuzdan çıkarıyorsunuz.
kızınıza bağırdığınız için üzülmeyin.
Bağırmayın bir daha.
Öfkeniz kimeyse ona bağırın.
Gerekeni ona yapın.

X