Göz Makyajı Kaş kirpik boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben aldım kullandım arkadaşlar, uygularken hafif yanma oldu o kadar. Ama sarışın olduğum için kahverengisinden almıştım pek göze çarpan bir değişiklik olmadı. Siyah alın derim

merhaba arkadaşlar..yeni katıldım aranıza..bende sarı kirpik ve kaşlardan muzdaripim.. kaşlarım daha koyu tam sarı değil ama..uzun zamandır araştırıuorum bu boyayı..ama benim korkum çok koyu olur mu?ya ben çok dikkat cekmesini istemiyorum da yasakkelime ... yardımcı olabilir misiniz???

merhaba arkadaşlar..yeni katıldım aranıza..bende sarı kirpik ve kaşlardan muzdaripim.. kaşlarım daha koyu tam sarı değil ama..uzun zamandır araştırıuorum bu boyayı..ama benim korkum çok koyu olur mu?ya ben çok dikkat cekmesini istemiyorum da yasakkelime ... yardımcı olabilir misiniz???

koyu olmasını istemiyorsan çok kısa süreli tutup ıslak pamukla sil zamanla belli bir saniyeye ulaşırsın kolay gelsin

çok güzel bişe ya umarım izmirde bulurum
bulamazsam istanbulda tanıdığım var ondan isticem saol paylaşım için.......

Bende simdi online baktim $17 siparis yapcem:teytey:cok merci arkadasim....Kara kas,kara kirpige bayiliyorum, benimkide kara ama okadar digil iyice kara yapcemkaydirigubbakcemile3

merhaba barçman ben de denemek istiyorum.yurtdısındaki markalarda sonuc harika oluyor demissin.benim ingiltere de arkadasım var.ona getirtmeyi dusunuyorum.acaba orda alabilecegimiz markanın/markaların ismi nedir?tesekkur ederim simdiden

Ben America'da ayni isim ustunde buldum "swiss o par" ingilteredede ayni isimle vardir...

bayanlarrr yaa ben sarışınım ve kirpiklerimde çok açık renk güneşte hele resmen parlıyor.:ayrıca cildim çok hassas ve rimelide hergün süremiyorum bu yüzden. yıkarken gözlerim mahvoluyor.( Bu boyayı kullanamam çünkü abdesti geçirdiğinden emin olmam lazım. ama hint kınası süren var mı hiç varsa nasıl sürülür lütfen bilgi verin bu konuda

kızlarr yardım ya...
şöyleki ben bugün kirpiklerimi boyatmaya gittim..
annem kuaförde görmüş 45 gün kalıcı kaş kirpik boyası diye..
normalde kirpikleim sarı,kaşlarım daha koyu ama turuncu gibi işte..Saçlarım da kızıl bu arada doğuştan yani hepsi...
neyse kirpiklerimi boyattım güzel oldu,zaten rimel sürdüğüm için çok değişime gitmedi ama kaşlarımm... aslında boyatmayacaktım ama boyat falan dediler,gaza geldim işte boyattım ve hiç güzel olmadı yaa...senağlama
.Çok sırıtıyo..Aslında hemen silecektik..ama yinede 5 dk falan durdu galiba..sonra hemen yıkadım ama çok da geçmedi..senağlama
belki alışkın olmadığım için bilmiyorum ama çok kötü duruyo..kaşlarımı da almıyorumm kalınlar da..saçlarım da açık renkli...
ne yapayım sizce...:sm_confused:
45 gün bekleyemem.. bide okula gitcem.. rezalet ya..çok kötüyüm..neler yapabilirim.. senağlama

kızlarr yardım ya...
şöyleki ben bugün kirpiklerimi boyatmaya gittim..
annem kuaförde görmüş 45 gün kalıcı kaş kirpik boyası diye..
normalde kirpikleim sarı,kaşlarım daha koyu ama turuncu gibi işte..Saçlarım da kızıl bu arada doğuştan yani hepsi...
neyse kirpiklerimi boyattım güzel oldu,zaten rimel sürdüğüm için çok değişime gitmedi ama kaşlarımm... aslında boyatmayacaktım ama boyat falan dediler,gaza geldim işte boyattım ve hiç güzel olmadı yaa...senağlama
.Çok sırıtıyo..Aslında hemen silecektik..ama yinede 5 dk falan durdu galiba..sonra hemen yıkadım ama çok da geçmedi..senağlama
belki alışkın olmadığım için bilmiyorum ama çok kötü duruyo..kaşlarımı da almıyorumm kalınlar da..saçlarım da açık renkli...
ne yapayım sizce...:sm_confused:
45 gün bekleyemem.. bide okula gitcem.. rezalet ya..çok kötüyüm..neler yapabilirim.. senağlama

bu durumda zamanla boyanın akmasını bekleyeceksin kaşlarını biraz alabilirsin o zaman okadar koyu durmaz

cnm bnm de kaşlarm kirpiklerim sarı bnde kalemle boyadm kaslarımı gözümz alısmadıı için öle gelio alısırsn

barçman ben de boyadan aldım,önce sıvıyı sürüp 1-2 dak beklicem sonra jeli sürcem 10dak beklicem.sonra da ıslak pamukla silcem di mi?ama ıslak pamukla silerken göz altıma fln bulaşıp siyah siyah kalır mı??sırf bu yüzden süremedm korktum:çok üzgünüm:

bende geçen yaz swiss o par ı büyük bi hevesle almıştım ama hiçte umdugum gibi olmadı tam bi fiyasko 45 gün kalıcı diyor ama 2 3 gün içinde akıp gidiyor kullanmıs biri olarak kesinlikle önermiyorum paranız boşuna gider

benim kirpiklerimde açık renk.. dipleri çok açk sarı.. sürekli kalem, rimel sürmekten helak oluyorum... bunu mutlaka deneyeceğim.. Allah razı olsun valla..
yalnız tam uygulama şeklinide yazarak bizleri aydınlatırsanız çok seviniriz. bu haftasonu bu ürünü bulmazsam uyku girmez gözümee....
sevgiler,,

Son düzenleme:
bende boyattım kirpiklerimi hem perma yaptırdım hemde boyattım çok süper oldu permayı iki ay boyayıysa 1 ay kullandım yapan kişi çok güzel yaptı evde yapılmıyor hem kullanılan ürünler aynı değil ev kullanım ürünleri ucuz ürünler uzmanımın kullandığı ürün hem kaliteli hemde çok uzun dayanıyor yerli bir ürün değil çok memnun kaldım arkadaşlar sizede tavsiye ederim çok rahatmış

eyebrow-dye.gif

barçman kullandıgın boya bu mu?
kirpiklerim kahverengi bnm ben yapsam siyah mı olur
gittigidiyorda 30tl sen 15e almıssın farklımı acaba o ? :sm_confused:

canım hatis antalyada bakmıs bulamamıs belki internetten bulabilirsiniz sevgiler

merhaba çok faydalı bir tavsiye çok teşekkürler hepimizin derdidir, rimel sürüp gecede yıkayıp tüm yüzümüze akan rimeli bi de temizlemek. ben zaten hafif sürerim rimeli öyle kat kat değil çünkü kirpiklerim uzun ve gürdür. en çok kaşlarımı boyamak sevindirecek beni çünkü kaşlarım seyrek. kumralım, kahverengi mi siyah mı almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

canım hatis antalyada bakmıs bulamamıs belki internetten bulabilirsiniz sevgiler

merhaba çok faydalı bir tavsiye çok teşekkürler hepimizin derdidir, rimel sürüp gecede yıkayıp tüm yüzümüze akan rimeli bi de temizlemek. ben zaten hafif sürerim rimeli öyle kat kat değil çünkü kirpiklerim uzun ve gürdür. en çok kaşlarımı boyamak sevindirecek beni çünkü kaşlarım seyrek. kumralım, kahverengi mi siyah mı almalıyım yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca internette satış yerlere rastladım.

X