Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Oksidan Sütü ile Saç Rengi Açma

Saçlarımın rengi önceden koyuydu. Rengini doğal yollarla açmak için papatya suyu denedim fakat hiçbir işe yaramadı. Daha sonra kolestonun 6lık oksidan sütü denedim o da pek birşey farketmedi. 9luğu denemeye karar verdim ve birkaç gün önce uyguladım. Saçlarım gür ve kalın telli olduğu için hiç tereddüt etmeden saçlarıma sürdüm. Hiçbir zararı olmadı ve ben bakım için de balsam da kullanıyorum.Diplere her yere eşit bir şekilde sürdüm. Dediğim gibi hiç zarar vermedi aksine ışıltı verdi sanki. İlk hali ve sonraki halinin resimlerini koyuyorum.

Eki Görüntüle 245615 Eki Görüntüle 245616

Sanırım daha da açmak için birkaç defa daha 9luk uygulayacağım fakat daha sonra.

Derin_01 tam olarak neler yaptığını anlatabilirmisin bende uygulamak istiyorum 9luk oksidan sütünden kaç tane kullandın başka birşeylerle karıştırdın mı saçının heryerine nasıl sürdün ne kadar süre beklettin kuruttun mu yoksa kurumadan duruladın mı? çok soru sormuş olabilirim yardımcı olursan sevinirim

Tabi..
İlk önce 6lık kullandım sonra 9luk. İkisinden de iki kutu kullandım saçlarım gür olduğu için, bir kapa döktüm şişeleri içine de çok az su (miktarı daha da arttırmak ve biraz da olsun seyreltmek için) Daha sonra geniş aralıklı fırçayla kaba batırıp ordan saçıma tarar gibi sürdüm tutam tutam alarak diplerde dahil bu şekilde saçın tamamı ıslandı zaten işlem bitince kapta kalan kısmı da elime alıp dağıttım saça. Ben ilkinde yani 6lıkta kuruyuncaya kadar bekledim fakat ikinci yapışımda max. 45 dk bekledim yani yıkarken nemli kaldı.

Tabi..
İlk önce 6lık kullandım sonra 9luk. İkisinden de iki kutu kullandım saçlarım gür olduğu için, bir kapa döktüm şişeleri içine de çok az su (miktarı daha da arttırmak ve biraz da olsun seyreltmek için) Daha sonra geniş aralıklı fırçayla kaba batırıp ordan saçıma tarar gibi sürdüm tutam tutam alarak diplerde dahil bu şekilde saçın tamamı ıslandı zaten işlem bitince kapta kalan kısmı da elime alıp dağıttım saça. Ben ilkinde yani 6lıkta kuruyuncaya kadar bekledim fakat ikinci yapışımda max. 45 dk bekledim yani yıkarken nemli kaldı.

Çok teşekkür ederim canım bir de sen kendi doğal saçına mı uyguladın yoksa herhangi bir boya varmıydı?

Benim saçım boya açık kumral sacıma 9luk oksidanı uygulasam nasıl bi renk çıkar turuncu gibi olmasını istemiyorum

X