Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Oksidan Sütü ile Saç Rengi Açma

Derin_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
94
0
Merhaba arkadaşlar. Saç rengini açma konusunda oksidan sütü hakkında ne düşünüyorsunuz ? Uygulayan var mı sonuçları neler? Benim saç rengim papatya suyu ile açılmıyor bu yüzden bunu denemeye karar verdim tabii sizin görüşleriniz dahilinde.

Benim bi bilgim yok ama bende yararlanabilirm bundan.
Bununla saçı açıp boyıcaksın sanırım dimi?
Normal açıcılar gibi yıpratırmı ki saçı

Hayır boyamayacağım. Sadece tonun açmak istiyorum. Daha önceki okuduğum papatya suyu başlığında bir arkadaş 2 yıldır bu şekilde saçını açtığını ve bir zarar görmediğini yazmış. Bilemiyorum ben de, deneyip göreceğiz ama bu konu hakkında biraz daha fikir sahibi olmamız lazım.

Bencede kullanan arkdaşlar varsa yorum yaparlar zaten ben nettende araştırim
Yıpranma olmazsa çok güzel olur

ben açmıştım kızlar ama boyalı saçta denemiştim açıyo evet ama bana biraz saçlarımı sertleştirdi gibi gelmişti :KK42: ama benm saçım boyalı olduğu için olabilir siz bir de bunu işlem görmemiş saça uygulayanlara sorunn :79:

yüzde 12 lik 3-4 tona kadar açıyo ama sanırım piyasada yüzde 6 ve 9 luk bulabilirsin cnm :) yüzde 9 luk da saçını 2 tona kadar açabilir :)

Bir sprey şişesinin içine biraz su, biraz saç kremi ve oksidan konulursa kurutmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Deneyip de bizimle paylaşacak kimse yok herhalde ?
Ben başta 6'lığı denerim ona göre 9luğu da uygulayabilirim . 6dan daha düşük yok herhalde zaten 6da 1 ton falan açar diye düşünüyorum.
Uygulamaya gelince daha önce hiç saç boyamadığım için oksidan sütü hakkında da bir bilgim yok. Ama son arkadaşın yazığı gibi olabilir.
Bir de bir şişe yetmez herhalde benim saçlarım gür çünkü.

Ben denedim daha önce kaçlık bilmiyorum ama schwarzkopf un kırmızı kapaklı küçük olanından sürmüştüm saç uçlarıma 2 tona yakın açılma oldu ama yıpratıyr baya ama ben sürdükten snra kurutma makinesiyle kurutup snra yıkamıştım .tekrar yapacağm buara

Tüm cevaplar için teşekkürler !
Ben de bu hafta alıp deneyeceğim fakat diplerden başlayıp başlamama arasında kararsızım. Sadece uçlara ya da yarısına da sürmeyi hiç istemiyorum. Kurutma ve sonucnda çıkacak renk konusunda cesaretsizim. Önce bir tutama sürüp deneyeceğim bakalım.

Boyatmadan önce boyaların içinden çıkanlar varya onlar gibi tüpleri almıştım ilk %6 lık sonra &9 luk kullandım renk turuncuya kaçıyo ışıkta güneşte ama güzel açıyo eline değmemesine dikkat et her yerini boya derim ama %6 lık sür ilk başta belki beğenmezsin ve kısa tut istersen.

bunun oksijenli sudan bir farkı yok. ikisinin de bileşeni aynı: hidrojen peroksit. saça turuncu bir renk vererek açar tek başına kullanılırsa

Ben 9luğuyla boyasız saçlarımı açmıştım geçen sene. Tüm ev arkadaşlarımla beraber yapmıştık hatta. Saçım siyahtı, bir iki ton açıldı. Yumuşak bir kahve tonu olmuştu. Diğer arkadaşlarım da memnun kaldı, çok büyük bir değişiklik yaptığı söylenemez ama zarar vermediğini söyleyebilirim. Uygulamadan sonra biraz sertleşti gibi geliyor ama sonra saç normale dönüyor. Biz sıkıntı yaşamamıştık.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nasıl yaniiiiiiiiiiiiiiiiii yeni duyuyorum beeennnnn ..şunu biaçın yaaa nasıl yapıcaz? %6 ve % 9 luk ları alıyoruz sadece onu mu scımıza suruyoruz? yoksa suyla karıstırcakmıyız

bende bu oksidan suyunu kullandım fakat saçıma mahvetti kuaför deneyimi olmadan yapmayın derim saçlarım yandı ve 7 yıldan beri düzelmedii kök hücreleri zarar görmüş saçımın bazı yerleri çok kötü durumda

X