Selülit Endemic Jel Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

yellowcat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
6
0
Arkadaşlar merhaba,
Ben foruma yeni üye oldum.Gerçekten çok seviyeli ve kaliteli paylaşımların yapıldığı bir forum.Kara üzüm çekirdeği mucizesini ilk sizden öğrendim ve şu an uyguluyorum.Ancak selülit ile ilgili problemime çeşitli markaların ürünlerini düzenli bir şekilde kullanmama rağmen hala çözüm bulabilmiş değilim.Aşağıda linkini verdiğim adresten endemic jel diye bitkisel bir ürünün 8 günde 1-6 cm arasında bel,bacak,karın ve basen bölgesinde inceltici etkisi olduğunu ve selüliti tamamen giderdiğini okudum..Aranızda bu ürünü duyanınız veya kullanıp sonuç almış olanınız var mı?

sevgiler..

Cevap gelmediğine göre bu ürünü kimse bilmiyor sanırım.Belirttiğim sitedeki biyolog bayanla yazıştım ve ürünü sipariş ettim.Biyolog ürünle ilgili hayli iddialı.Bu jel işe yararsa size tekrar yazacağım.

merhabalar bende bugün aldım jeli, 8 gün kullanılcakmış bir kutu 4 günde bitecek dedi eczacı hanım. iki kutu bitecek demekki. 8 gün sonra haftada bir merak ediyorum işe yarıyacakmı? sonrası? bakalım ne olcak

İnşallah işe yararda verdiğimiz paraya değer,bende bu akşam uygulamaya başlıyacağım.Gelişmeleri yazarım mutlaka.

4 günde bitirin deniyor 2. kutu içinde 67 YTL vercez sonra haftada bir mi sürcez? denemediğim krem kalmadı herhalde

nasıl gidiyor? eczacı bana 2 kutu yeter dedi şimdiye kadar 3 . kutuyu isteyen olmadı dedi. Bakalım dediği doğru çıkar inşallah. birinci kutu bitmek üzere

kızlar madem 8 günde bitiriyor, şimdiye kadar az da olsa etkisi olmuş olmalı. gelişmeleri bize de yazarsanız, çok sevinirim. ben de başka bir markayı kullanıyorum, memnunum ama bu kadar kısa sürede etkili olan varsa hemen onu alırım :)

benim kullanmadığım krem kalmadı ama bu etkili bişey bir kavanoz 4 günde bitmek durumunda benim selülitler ileri derecede ve etki gösteriyor vücudum toplandı 67.5 ytl ikinciyi almaya gittiğimde eczacı 3 e gerek kalmıcak çoğu kişi 2 bile almıyor dedi.

4 günde bitirin deniyor 2. kutu içinde 67 YTL vercez sonra haftada bir mi sürcez? denemediğim krem kalmadı herhalde

Cnm ben 2 kutu aldım.1 kür 2 kutudan oluşuyor.Eczacı bayan bana 2 kutuyu 8 günde ara vermeden bitireceksin dedi.Seninde aldığın 2. kutuyu aralıksız 4 günde bitirmen gerek cnm.3. kutu ayda bir kullanılabilir dedi.

Kızlar benim kullanmaya başlayalı 3 gün oldu,şu an sanki bir toparlanma var gibi ama henüz selülitlerimi geçirdi diye birşey henüz söyleyemeyeceğim.Kullanmaya devam,bakalım gelişme gördükçe size yazarım.

benim bir kutu bitti ikinciye başlıcam sabah akşam duş alıpta mı sürüyorsunuz? toparlanma var ama tam geçmiş değil devam ediyorum

benim bir kutu bitti ikinciye başlıcam sabah akşam duş alıpta mı sürüyorsunuz? toparlanma var ama tam geçmiş değil devam ediyorum

Evet sabah akşam duş alıp temiz cilde sürüyorum ve 15-20 dk. kurumasını bekleyip öyle giyiniyorum.Benimde 1. kutu bu sabah bitti,bu akşam 2. kutuya başlayacağım.

ikinci kutu da bitince ben bir kür daha devam edeyim diyorum? :hooray:güzel gidiyor gelişme bakalım başarırız inşallah

Merhaba arkadaşlar,
ben yeni bir üyeyim ve aranızda olmaktan çok mutluyum. Şu endemic jel ile ilgili araştırma yaptım ( burda gördükten sonra ). Endemic jel sipariş vermek için siteye üye olmak istedim ancak tc kimlik numaramı ve cep tel numaramı itiyorlar. O siteye üye olup bu jeli sipariş eden arkadaşlara sormak istiyorum, bu bilgileri vermem bir sıkıntı yaratırmı neden istemiş olabilirler sizlerde bir sorun varmı ???? Ayrıca İstanbulda hangi eczanede bulunduğunu bilen varsa memnun olurm... Teşekkürler sevgiler

Merhaba sevgili hanımlar , endemik jeli kullandım o zaman her yerde de bulunmuyordu özel siparişle getirttim ama sıfıra sıfır elde var sıfır.... Yani hiç bir işe yaramadı. Şimdi bu ürünün üreticileri bayiileri v.s her bünye de farklı etki gösterir falan diye bilirler ama ben buna inanmıyorum. Ürün işe yarıyorsa yarıyordur ve maalesef işe yaramıyor....Elbette takdir karar sizin.

merhaba bugun bende endemic jeli kullanmaya baslıcam .. aynen sonucları bıldırım...

1. gün kremi kullandım.psikolojik mi kremin etkisi mi bilmiyorum ama cildimde bir gerginlik hissediyorum. Umarım sonuç istediğimiz gibi olur. Ayrıca bol su da içiyorum.

X