Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saçın Cazibesi ,Evde Kızıla Ulaşmak ve Rengini Korumak Çok Kolay Artık -resimli

aa anne vetosu yedin he
kararı yüksek yargıya bırakırsan böyle olur işte:KK1:
anne öyle dediyse dinle o zaman psicolocik olarak önce anneyi hazırla
sonra yaparsın
zaten bu malzemeleri eminönünde bulabilirsin
kuzu sizin orlarda var mıdır bilmem

Veto beklenmedik anda geldi :KK1:
Eminönü'ye geçmem gerekmez bunlar için var burada da kuaför toptancısı ama tabi Zazahan kadar düşük olmaz fiyatı.

Veto beklenmedik anda geldi :KK1:
Eminönü'ye geçmem gerekmez bunlar için var burada da kuaför toptancısı ama tabi Zazahan kadar düşük olmaz fiyatı.

o süper elinin altında öyle bi yer varsa
ben sadece çilek kızılı ve kırmızı ypğunlaştırıcı gittim o kadar yolu
gitmişken de bi sürü şey aldım değişiklik oldu:KK53:

o süper elinin altında öyle bi yer varsa
ben sadece çilek kızılı ve kırmızı ypğunlaştırıcı gittim o kadar yolu
gitmişken de bi sürü şey aldım değişiklik oldu:KK53:

Yok yok var şükür hatta asıl gittiğim yer de kapandı ama oranın sahibi olan çocuğun duygularıyla oynayarak istediklerimi benim semtimdeki kuaförlere teslimat yapacakları zaman getiriyorlar :KK1:
Zavallı çocuk o kadar da utangaç ki, ama ne yapayım yani sırf saç şeysi almak için 1 saat gidilir mi hiç, kapatmasalardı hem dükkanı :63:

Yok yok var şükür hatta asıl gittiğim yer de kapandı ama oranın sahibi olan çocuğun duygularıyla oynayarak istediklerimi benim semtimdeki kuaförlere teslimat yapacakları zaman getiriyorlar :KK1:
Zavallı çocuk o kadar da utangaç ki, ama ne yapayım yani sırf saç şeysi almak için 1 saat gidilir mi hiç, kapatmasalardı hem dükkanı :63:

kötü emellerine alet ediyosun demek esnafı
korkulur senden:KK1:

Çok güzel olmuş saçların sorması ayıp kaça patladı bütün bu işlemler sana :KK70:

akos kırmızı toz acıcı 17 lira

$balyajtoz.jpg

akos çilek kızılı 3 lira
igora kırmızı yoğunlaştırıcı 11 lira
ve litrelik %20 oksidasyon kremi 5 lira
bi de açma işlemi için kullancağın %30 volum var alman gereken

ama bu volümleri sürekli her boyamada kullanabilirsin
uzun süre gider

toplamda 41 liraya mal oldu bana

kırmızı acıcı koca bi kutu kendime bi ölçü
kullandım ve kalanı duruyo mesela
bi arkadaşla ortak alınabilir

kötü emellerine alet ediyosun demek esnafı
korkulur senden:KK1:

Kendileri teşvik ediyor ama ben ne yapayım :KK1:

akos kırmızı toz acıcı 17 lira

Eki Görüntüle 240499

akos çilek kızılı 3 lira
igora kırmızı yoğunlaştırıcı 11 lira
ve litrelik %20 oksidasyon kremi 5 lira
bi de açma işlemi için kullancağın %30 volum var alman gereken

ama bu volümleri sürekli her boyamada kullanabilirsin
uzun süre gider

toplamda 41 liraya mal oldu bana

kırmızı acıcı koca bi kutu kendime bi ölçü
kullandım ve kalanı duruyo mesela
bi arkadaşla ortak alınabilir

Ben de resimlerini paylaşır mısın diyecektim iyi denk gelmiş. Kuaföre gitsen annemin pazar listesi gibi bir liste çıkarırlardı açalım, bakım yapalım, boyayalım, bakım yapalım, cila atalım, bakım yapalım... Sorsan hiç yıpratmadan yapacağım sen merak etme der ama araya da sürüyle bakım sıkıştırır, bakım kremi olarak da ammino keratin kullandıklarından eminim şahsen :63:
Ne kadar masrafsız kadınlarız yahu evde kendi kendimize daha neler yapacağız merakla bekliyorum :KK1:

Kendileri teşvik ediyor ama ben ne yapayım :KK1:

Ben de resimlerini paylaşır mısın diyecektim iyi denk gelmiş. Kuaföre gitsen annemin pazar listesi gibi bir liste çıkarırlardı açalım, bakım yapalım, boyayalım, bakım yapalım, cila atalım, bakım yapalım... Sorsan hiç yıpratmadan yapacağım sen merak etme der ama araya da sürüyle bakım sıkıştırır, bakım kremi olarak da ammino keratin kullandıklarından eminim şahsen :63:
Ne kadar masrafsız kadınlarız yahu evde kendi kendimize daha neler yapacağız merakla bekliyorum :KK1:

kuzu bi de zaten oksidasyon kremlerine 5 er lira veriyosun ama
sürekli kullancan yani
akos da 3 lira bişey 1 tüp kırmızı yoğunlaştırıcıyı
ben kendi saç boyuma 6 kez rahat kullanırım kısa olduğu için
bu fiyat daha makul
41 liraya bu fiyata hem açma hem boyama işlemi hayal işin doğrusu
bi kuaförde
ben bilmesem maliyetleri anlıcam
bi açma boyama işlemine bu renge saçımı kestirmeye gittiğim kuaför
hatrın ve devamlı müşterim olduğun için 120 lira olur dedi
biraz lüks bi kuaför
ama kısacık saçlarım var yani
bu kadar fark biraz fazla
gerçi onların emeği var mesai ayırıyolar falan ama
elimden geliyoken de vermem o kadar para
biz tutumlu hatunları canım her iş de gelir elimizden
bizi alan yaşadı:KK1:

kuzu bi de zaten oksidasyon kremlerine 5 er lira veriyosun ama
sürekli kullancan yani
akos da 3 lira bişey 1 tüp kırmızı yoğunlaştırıcıyı
ben kendi saç boyuma 6 kez rahat kullanırım kısa olduğu için
bu fiyat daha makul
41 liraya bu fiyata hem açma hem boyama işlemi hayal işin doğrusu
bi kuaförde
ben bilmesem maliyetleri anlıcam
bi açma boyama işlemine bu renge saçımı kestirmeye gittiğim kuaför
hatrın ve devamlı müşterim olduğun için 120 lira olur dedi
biraz lüks bi kuaför
ama kısacık saçlarım var yani
bu kadar fark biraz fazla
gerçi onların emeği var mesai ayırıyolar falan ama
elimden geliyoken de vermem o kadar para
biz tutumlu hatunları canım her iş de gelir elimizden
bizi alan yaşadı:KK1:

Benim saçlarım da aynıydı kuaföre boyatmak için gittiğimde o da 150 lira civarı bir fiyat çıkardı o da rica minnet havalara girerek ki öyle lüks bir yer falan da değil bildiğin mahalle kuaförü. Alan yaşamadı mı seni zaten hayırdır nereye gidiyorsun hemşerim :KK1:

Benim saçlarım da aynıydı kuaföre boyatmak için gittiğimde o da 150 lira civarı bir fiyat çıkardı o da rica minnet havalara girerek ki öyle lüks bir yer falan da değil bildiğin mahalle kuaförü. Alan yaşamadı mı seni zaten hayırdır nereye gidiyorsun hemşerim :KK1:

beni aalan zaten yaşadığını hep söylüyo kuzu darısı senin başına babında söyledim:KK1:

amonra cilayı nasıl yaptıgını daha acıklarmısın. anlamadımda. boyanın ıcınde cıkan tupden ve oksıdasyondan ne kadar katıcaz? hepsınden katıcazmı

amonra cilayı nasıl yaptıgını daha acıklarmısın. anlamadımda. boyanın ıcınde cıkan tupden ve oksıdasyondan ne kadar katıcaz? hepsınden katıcazmı

cila yaparken oksidasyon koymuyoruz canım
saçın boyuna yoğunluğuna göre sen karar ver:KK34:
ben kısa olduğu için yarım tüpten biraz az kullanıyorum

boya
2 kaşık kadar saç kremi
1 kapak badem yağı
ve su
boyadan daha kıvamlıca olmalı bu karışım

Amonra'cım...
bu pigmentasyonu anneme yaptım, fakat biraz eksik yaptım, ben unutmuşum bazı ayrıntıları..:26:
mesela saçı nemlendirmedim,bademyağı koymadım..:KK30:
saç kremi, su, boya üçlüsünü karıştırdım,20 dk.beklettim..
sonra da boyamaya geçince,
oksidasyon losyonunun da yarısını koydum bir de kalan boyayı..(bu kısım doğru mu acaba)

annemin saçını boyadım boyamasına da..yıkamasını beklemeden eve geldim.:KK76:.nasıl bişey çıktı bilmiyorum..:97:

Amonra'cım...
bu pigmentasyonu anneme yaptım, fakat biraz eksik yaptım, ben unutmuşum bazı ayrıntıları..:26:
mesela saçı nemlendirmedim,bademyağı koymadım..:KK30:
saç kremi, su, boya üçlüsünü karıştırdım,20 dk.beklettim..
sonra da boyamaya geçince,
oksidasyon losyonunun da yarısını koydum bir de kalan boyayı..(bu kısım doğru mu acaba)

annemin saçını boyadım boyamasına da..yıkamasını beklemeden eve geldim.:KK76:.nasıl bişey çıktı bilmiyorum..:97:

böyle de olur annenin saçları sağlıklıysa canım
ama nemli saça daha çabuk nufuz ediyo boya
onun için nemli kullanıyorum ben saçlarım kuru olduğu için

gercekten faydalı bır topık olmus amonra tesekkur ederım sımdılık kılıcbalıgından aldıgım gazla keratın yapacagım sıyah boyalı saclarıma muhtemelen kısın kızıla boyamak ıstersem kullanım kılavuzum senın topık olcak o zaman fazlasıyla soruyla gelecegım karsına :KK70:

bu arada kızıl acıcıyıda ılk defa duydum gordum cok bılınen bıseymı bu yıllar evvel yıne sıyahtan kızıla dondugumde oryal berbat etmıstı saclarımı bu acıcıda bı nevvı oryal ya merak edıyorum bu yuzden sence sıyah boyalı sacı asırı yıpratmadan acarmı?

gercekten faydalı bır topık olmus amonra tesekkur ederım sımdılık kılıcbalıgından aldıgım gazla keratın yapacagım sıyah boyalı saclarıma muhtemelen kısın kızıla boyamak ıstersem kullanım kılavuzum senın topık olcak o zaman fazlasıyla soruyla gelecegım karsına :KK70:

bu arada kızıl acıcıyıda ılk defa duydum gordum cok bılınen bıseymı bu yıllar evvel yıne sıyahtan kızıla dondugumde oryal berbat etmıstı saclarımı bu acıcıda bı nevvı oryal ya merak edıyorum bu yuzden sence sıyah boyalı sacı asırı yıpratmadan acarmı?

teşekkür ederim canım
elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
ama keratinden önce açma işlemini yaparsan sanki daha
sağlıklı olur açma işlemi kışın bozmasın keratin bakımını
ya da 2. kürden önce yaparsın
bu oryal kırmızı canım saçı açarken kırmızı yapıyo
kız kardeşimin doğal saç uçlarına yaptım geçen ay
hiç yıpranma olmadı
ama sağlıklı saç ne boya var ne başka işlem
benim bu yıl 3 kez oryal gördü saçlarım
kahveden döndüm ona rağmen bu son işlem çok fazla
yıpratmadı saçımı
öncesinde fazla yıpranmış olmasına rağmen
muhtemelen senin siyahtan dönüşün de biraz yıpratıcı olacaktır ama
sonrasında yaptığın keratin toparlar saçını şüphem yok

bır hafta arayla ıkı defa yapacagım keratınım elıme ulastıgında daha sonrasında ıslemden memnun kaldıgım takdırde elbette kısında yapmaya devam edecegım dusuncemde su keratınlı sacımı acıcı daha az yıpratacak ve boyadan sonrada keratın uygulayacagım ıcın daha cabuk toparlayacak :KK70: mantık dersı gıbı oldu ama neyse ... senın sac rengınden bır ıkı ton daha koyu kırmızı bordo aras bır renk ıstıyorum bakalım neler olacak :KK70:

X