Çatlaklar Bonie Çatlak Kremi ve Selülit Giderici Doğum Çatlakları!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
[SIZE="4"]:teytey:[/SIZE]
SONUCUM OLUMSUZ OLURSA FİRMAYA KÜFÜRLERİMİ O ZAMAN ETCEM.RAMAZAN DA BİTMİŞ OLUR HEM.:::::::::)))))
SEVGİLERLE................
CEVAPLARINIZI MERAKLA BEKLİYCEM..

ya arkadaşlar ben gazetede okumuştum sauna şortmu ney onun adı tuzlu muzlu bişelr istanbulda bi bayan onu noter huzurunda gerçekleştirmişti..aslında bu çatlak kremlerini felandamı noter huzurunda yaptırsak hem kesin sonuç alınır hemde olmazsa sonra alacak olanlar zarardan kurtulur paramızıda geri alırız :eek:klava:fisfisfisfisfisfisbenneyaptımkibenneyaptımkiCADIARZUCADIARZU

ferus cum lütfen tüm yazılarımı oku.öyle karar ver. bu arda 80 ytl diye yazmıştım.

[B]YANİ DOSTLAR SÜREYİ DEDİKLERİ KADAR KULLANDIKTAN SONRA İŞE YARAMAZSA O ZAMAN BİŞEYLER SÖYLEMEYE HAKKIMIZ OLUR.kİM DİNLER ORASI ŞÜPHELİDE:)))[/B]
canım 2 kutu al geçer dediler aldım 2 kutuda bitti hiç bir değişiklik yok :çok üzgünüm: kime ne söyleyeyimki aramadım bile müşteri temsilerini çünkü arasam bir sürü bahane dahada sinire olacağıma kendim ettim kendim buldum diyor sineye çekiyorum 1 kutu alıp deneseydim içim yanmazdı direk 2 kutu sipariş ettim geçecek ümidiyle belki inanmak istemiyorsunuzdur sizleri çok iyi anlıyorum çünkü ilk sayfalardaki olumsuz yorumlar okuyunca bende inanmamıştım

Merhaba,
Kimseye boş ümit vermek istemem zira ben de hala bonie kremi deneyenlerdenim..Hatta çatlak ile ilgili konuları takip ediyorum..daha kesin,daha etkili bir şeyler bulabilirim diye..
Ben kremi 8ağustostan bu yana düzenli olarak-her gece- kullanıyorum.Küçük bir bölgede,test amacıyla kullandığımdan krem henüz bitmedi.Eylül 8'de kremi kullanmaya başlayalı 2ay olacak..
Peki krem gerçekten tesir ediyor mu? Diğer kullanıcıların da belirttiği gibi kısa dönem kullanımlarda bile (psiklojik olduğu da düşünülebilir) çatlaklarda sanki bir hafifleme oluyor..yukarda da belirttiğim gibi ben henüz 1.kutudayım ama kremi yaklaşık 2aydır kullanıyorum.Ve izlerim her geçen gün azalıyor gibi.Bi de şöyle düşünün..çatlakları tamamen yok edecek-hem de 1ayda- tıbbi bir alet bile yokken 1krem nasıl bu kadr etkili olabilir? Bence kaç kutu bitirdiğinizden ziyade kreme ne kdr devam ettiğiniz önemli..
Kremin satıcısı değilim..Kişisel çatlakları :) için çözüm arayan bir kullanıcıyım..Kremi kullanmaya devam edeceğim..Daha ilerde size daha kesin sonuçlar yazarım inş..

caviş
senin yorumların ainanmadığımı sanma sakın ama yazdıklareımı okuduysan biraz zaman diyorum sadece.
BU ARADA KIZARIKLARIM İÇİN CEVAP GELDİ.BELLİ BÖLGELERDE OLMASINI BEBEĞİN HAMİLELİKTE BELLİ YERLERE YAPTIĞI BASKIYLA AÇIKLIYORMUŞ TIP.
İÇİNDEKİ POLENE ALERJİM OLABİLİRMİŞ.MAİLİME GELEN CEVAPTA POLENSİZ KREM YAPIP BANA GÖNDEREBİLECEKLERİNİ YAZMIŞLAR....
AMA ŞU VARKİ YEŞİLÇAY FORUMUNDADA BERABERİZ GALİBA SENİNLE BEN ONUNLA KREME AYNI ANDA BAŞLADIM GERÇEKTEN GÖBÜŞÜM TOPLADI.CİLDİM SERTLEŞTİ.İKİİSİNİN ORTAK ETKİSİ OLABİLİR.ÇATLAKLARIN GÖRÜNTÜSÜ 3 OLMASINA RAĞMAN GERÇEKTEN DÜZELDİ.AMA BELİKİ SENİN DEDİĞİN GİBİ BU KADARLA KALACAK. AMA BELKİDE DÜZELECEK.ZAMAN GÖSTERECEK. GELİŞMELERİ MUTLAKA YAZACAĞIM KİMSE BURDAN AYRILMASIN:)))
BU ARADA BİRAZ LAF KALABALIĞI YAPILIYOR.KULLANANLAR GÖRÜŞ YAZSA FORUMA BENCE DAHA İYİY OLACAK. HERKESE SEVGİLER....

Merhaba,
Kimseye boş ümit vermek istemem zira ben de hala bonie kremi deneyenlerdenim..Hatta çatlak ile ilgili konuları takip ediyorum..daha kesin,daha etkili bir şeyler bulabilirim diye..
Ben kremi 8ağustostan bu yana düzenli olarak-her gece- kullanıyorum.Küçük bir bölgede,test amacıyla kullandığımdan krem henüz bitmedi.Eylül 8'de kremi kullanmaya başlayalı 2ay olacak..
Peki krem gerçekten tesir ediyor mu? Diğer kullanıcıların da belirttiği gibi kısa dönem kullanımlarda bile (psiklojik olduğu da düşünülebilir) çatlaklarda sanki bir hafifleme oluyor..yukarda da belirttiğim gibi ben henüz 1.kutudayım ama kremi yaklaşık 2aydır kullanıyorum.Ve izlerim her geçen gün azalıyor gibi.Bi de şöyle düşünün..çatlakları tamamen yok edecek-hem de 1ayda- tıbbi bir alet bile yokken 1krem nasıl bu kadr etkili olabilir? Bence kaç kutu bitirdiğinizden ziyade kreme ne kdr devam ettiğiniz önemli..
Kremin satıcısı değilim..Kişisel çatlakları :) için çözüm arayan bir kullanıcıyım..Kremi kullanmaya devam edeceğim..Daha ilerde size daha kesin sonuçlar yazarım inş..

CANIM LÜTFEN SEN YORUMLARINI YAZMAYA DEVAM ET.ZAMAN ZAMAN.BENDE YAZACAĞIM.EN AZINDAN 1-2 AY SONRA İŞE YARAYIP YARAMADIĞINI HERKESE SÖYLERİZ.İNSANLAR DA ONA GÖRE DAVRANIR. OKEY?

Ahmelege Son Durum Nedir çok Merak Ettim Canim. Umarim ümitlerin Boşa çikmamiştir çünkü Benim Içim Hala 2 Kutuya Verdiğim Paraya Cayir Cayir Yaniyo, Doktorlar Bile Kesin Ve Gayet Net şekilde çatlaklarin Hiçbir Tedavisi Yok Derlerken, Ne Olduğu Bilinmeyen Hiçbir Eczanenin Adini Bile Duymadiği Bir Kreme O Kadar Para Verdimya Ona üzülüyorum Hayal Kirikliğim Cabasi

bende dün burda okuduğum olumlu yorumlar neticesinde gitti gidiyordan siparişini verdim. inşallah düzelir bu çatlaklar arkadaşlar yaa ama bir yandan da hiç faydasını görmedim diyenler var.
birde bu çatlak denen şey bronzlaşsanız bile beyaz beyaz kalıyor. hiçte hoş olmayan bi görüntü bayanlar için, bunu dert etmemek mümkün değil. doğum yapalı 4 ay oldu zayıfladıkça ortaya çıkmaya başladılar inşallah düzelir diye ümit ediyorum.

............................................

Son düzenleme:
kullandım
bi işe yaramadı...
çok üzüldüm,umutlanmıştım,düzenli olarak da kullanmıştım ama aynen ikamet ediyorlar vücudumda..
üstelik taksitli almıştım hala ödüyorum.
ben ettim siz etmeyin:KK43:

herkeze slm aranıza yeni katıldım ve uzun zmandır çataklarla ilgili araştırma yapıyorum ve kimse şu ana kadar çatlak kremlerini kullanıp tam sonuç alamamış alan varsa lütfen paylaşsın ben 4 yıldan beri çatlaklarımla yaşıyorum ve varsa çözümü lütfen bana bildirin ben rejene ve bonie krem arasında seçim yapacağım

merhaba sedef20 canım şu kremle ilgili banada bilgi veririsen sevinirim şu anki durumun ne peki kullanmya devem ediyormusun düzelme oldumu bende heyecanla bekliyorum cevabını tşk

selam arkadaşlar:) aranıza ben de yeni katıldım. Forumda bonnie ile ilgili yazılarınızı dikkatle okudum ve ben de şansımı denemek maksadıyla bir kutu bonnie çatlak kremi sipariş ettim. 4 gündür kullanıyorum ama açıkcası ortada halen mucizevi bir etki görmüş değilim arkadaşlar. Benim çatlaklarım göğüs bölgesinde,,,, 4-5 adet keskin beyaz yol biçiminde lise yıllarımdan kalma yani yaklaşık 12 senelik felan,,,,buarada tenim beyaza yakın açık buğday vede ince bir deri(epidermis) tabakasına sahibim. Amacım sadece beni rahatsız eden o kastettiğim 4-5 adet beyaz yol halindeki çatlakları gidermek ama malesef 4.gün olmasına rağmen bonnie bana hiç yardımcı olmuyor:KK43:(,,,,, ümitle bekliyorum belki 40günlük bir kullanımdan sonra felan etki etmeye başlıyordur diye,,,,, süresi 12+ yılı bulmuş ve kilo alıp vermekten kaynaklanan, cilt tipi benimkine benzeyen göğüs çatlaklı arkadaşlar bana ulaşın lütfen,,,sevgiler herkese,,,,,:teytey:

buarada bişiy söylemeyi unutmuşum arkadaşlar,,,,bu kremi göğüs çevreme sürdüğümde sanki termal yani ısıya dayalı bir etkiyle çalışıyor. Bütün göğüs derim ısınıyor desem tam da doğru bir tabir olucak,,,,bu sıcaklık da yaklaşık 15-20 dakika sürüyor,sonra geçiyor. çok çok rahatsız edici bir etki değil,bunuda belirtmek isterim fakat 4.günde olmama rağmen ilk iki gün çok rahatsız etmeyen bir de hafif kaşıntı oldu bu ısınmaya eşlik eden.....acaba diyorum alerjimi geliştirdim( belirgin bi alerjik reaksiyon en azından gözle görülmüyo şuan) yoksa bu kremin çalışma mantığı böyle mi? aynı deneyimi yaşayan a rkadaşlar varsa lütfen benide aydınlatın,,,teşekkürler......a.s

ben nerdeyse 2 ay kullandım ne yazık ki faydasını görmedim!

sevgili arkadaşım,çatlaklarının süresini,sebebini,deri yapını vede kullandığın bölgeyi belirtirmisn lütfen? benimkiyle aynı ise hiç boşuna 2.kutuyu sipariş etmiyim,,,,,teşekkürler,,,

herkeze slm aranıza yeni katıldım ve uzun zmandır çataklarla ilgili araştırma yapıyorum ve kimse şu ana kadar çatlak kremlerini kullanıp tam sonuç alamamış alan varsa lütfen paylaşsın ben 4 yıldan beri çatlaklarımla yaşıyorum ve varsa çözümü lütfen bana bildirin ben rejene ve bonie krem arasında seçim yapacağım

Rejeneden fayda gören arkadaşlar,,deneyimlerinizi bizle de paylaşın lütfen,,,bonnie mi rejene mi? yol yakınken:) bonnieden dönelim bari.....

[size="5"]şimdi Dinleyin Beni[/size].
Ben Kullanali 2,5 Hafta Bitti.karnim Göğüsüm Ve Bacaklarim Kalçam Savaş Alani Gibi.
kafami Kurcalayanlari Yazayim Sizlere:::::
Ben önce Karnimda Başladim.3. Günü Karnimin Sol Tarafi Biber Gibi Yandi.baktim çatlaklarim Beyazdi Kipkirmizi Olmuş.tipki Yanik Acisi Gibi.2 Gün Sürmedim. Sonra Geçti.internette Okudum.bu Olay Bindebir Olurmuş. çatlaklarin Tedavi Edildiği Anlamina Gelirmiş.kesinlikle Yan Etkisi Yokmuş.eşimle Kafamiz Karişti.
1-peki Neden Sadece Sol Tarafim??
2-sonra Göğüslerimde Denedim.her Ikisinind Eorta Kisminda Yine Cildi Tahriş Etti.peki Neden Her Yerinde Değil?
Sürdüm. Daha çok Yandi.hatta Yanik Kremi Sürdüm.kabuk Bağladi Minik Mini,k.biraktim.geçmesini Bekliyorum.
3-sadece Göbeğimde Kullaniyorum.ama Krem Pudra Gibi Duruyor.zor Emiyor.o Kadar Masajla Yapiyorum. Sanki Cildim Emmiyor.

arkadaşlar krem çalışırken termal yani ısınma etkisi gösterebiliyor,dikkat!!! bunu ben de yaşadım,yazısından alıntı yaptığım arkadaş da yaşamış anlaşılan o ki,,, kremin fazlaca deri tarafından absorve edilemediği de bir gerçek,,,, bir diğer önemli husus bence göğsün aerola dediğimiz meme ucunu çevreleyen renkli kısma bence kesinlikle sürülmemeli bu tür kremler,,,her nekadar içeriği tamamen bitkisel dense de,ben şahsım adına içerisinde kaçak bir peptit kimyasalı kullanılmadığına pek de inanmıyorum,,,, sadece kimyasal komponentini tam anlamıyla ifşa etmiyolar bence üreticiler(Selay Kozmetik),,,, demem odur ki, aerolaya sürmek ne biliym en azından kanser riskini getirebilir uzun vadede,,,,ben de kullanmama rağmen sadece yağ dokusunun ve östrojenin etkin salınım alanlarına kullanıyorum,kesinlikel süt bezlerine yakın yerlere değil,,,,göğüs ucu felansa asla,,,,,şahsi tecrübemi sizle de paylaşmak istedim,,,,sevgiler,,,umarım hayallerimizle sağlığımız pahasına oynanmıyodur,,kremin parası da cabası,,,,:eek:klava:

X