Çatlaklar Bonie Çatlak Kremi ve Selülit Giderici Doğum Çatlakları!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.401
92.326
Merhaba,
Bonié çatlak kremi diye bir ürünü yurtdışından getiren firma bizlerle temasa geçti. Ürünü aşağıda tanıtacağım ve 3 tane de 3 üyemize birer kutu yolladım. onlar burada kremin sonucunu paylaşacaklar ona göre bizde adamlara yanıt döneceğiz. Şimdi kremin ne işe yaradığını aktarayım ;

Önce Sık Sorulan Sorular ?

Çatlak nedir?
Çatlaklara bağlı çizgi ve izler, pek çok kadın ve erkeği etkileyen genel bir problemdir. Genelde göğüs, karın, kalça, kol ve omuzlarda , hoş olmayan kımızı veya beyaz yol yol çizgiler olarak görünür Çizgiler bazen çok zayıf deride kabartılar şeklindedir.En yaygın sebebi hamilelik olmakla beraber , hızlı kilo alıp verme veya medikal streoid kullanma gibi sebeplerden de kaynaklanabilir

Bonié Çatlak kremi nasıl çalışır?
Bonié zayıf cildi güçlendiren protein ( kolajen) üretimini artırır Ve çatlaklara bağlı çizgilerin görünümlerini değiştirir. Düzenli 4 hafta kullanımdan sonra, Bonié çatlakların kabarıklıklarını düzleştirir, kırmızılık ve beyazlıklarını giderir, cildi daha güçlü hale getirir Ve cildi yumuşak hale getirerek gelecekte hamilelik veya kilo vermeye bağlı oluşacak çatlakları da engeller

Kremi nasıl ve ne kadar sıklıkla uygulamalıyım
Kremi günde iki defa cildinize masaj yaparak uygulayın. İlk defa kullanıyorsanız küçük bir bölgeye uygulayarak test edin.4 ila 6 gün sonra gözle görünür sonuçlar almaya başlayacaksınız.
Not: Bazı kullanıcılar kremi cilde sürdükten sonra beş dakika bekleyip ondan sonra masaj yaparak yedirmenin ürünün etkisini arttırdığını bildirmişlerdir.

Sonuçları ne kadar sürede görülür?
Çoğu kullanıcı için zayıf bir cildin yeniden canlanması ve sonuç alınması 4 ila 6 haftada gerçekleşir.Bazı müşterilerimiz kullanmaya başladıktan sonra birkaç gün içinde sonuç sonuçları görmeye başladılar.

Çatlaklarım tamamen görünmez olacak mı ?
Derideki yırtılmalardan kaynaklanan küçük yara izlerinden dolayı çatlakların tamamen yok edilmesi imkansızdır. Ama belirgin kabartılar ve bunlara bağlı kırmızlık ve beyazlıklar gözle görülemeyecek kadar düzelir.

Çatlak ve kırışıkların ne kadar eski olduğu fark eder mi ?
7 sene öncesine kadar oluşmuş çatlak ve çizgiler ,ürünümüze daha duyarlıdır. Fakat krem ,daha eskiden oluşmuş çatlaklar üzerinde de etkilidir..Eski çatlaklar daha uzun bir uygulama süreci gerektirmektedir. Bu yüzden eğer 7 seneden önce oluşmuş çatlaklarınız için ürünümüzü kullanıyorsanız, sonuçları almaya başlamak için en az 6 hafta beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Klinik çalışma neden önemlidir ?
Bugün piyasada çatlakları tedavi ettiği söylenen bir çok ürün vardır. Bizim ürünümüz le ilgili yapılan klinik çalışmalar , ürünün etkinliğini ispatlamıştır.Etkinliği bilimsel çalışmalarla desteklenmemiş bir ürüne güvenmemelisiniz

Kremi kullanmayı ne zaman durdurmalıyım ?
Bonié Crème yoğun kullanımla çatlakları tedavi konusunda etkili olacaktır. Kremin vereceği etkiler kalıcıdır. Bizim tavsiyemiz çatlaklarınızın görünümünde düzelme fark edene kadar kullanıma devam etmenizdir

Krem kullanan herkes üzerinde etkili midir?
Krem çoğu insan üzerinde etkilidir.

Yan etkileri var mıdır ?
Hayır. Bir çok kullanıcı , kremin içindeki nemlendirici maddelerden dolayı ciltlerinin daha yumuşak hale geldiğini bildirmiştir. Çok az vakada çatlaklar ilk birkaç günlük kullanımda eskisinden daha kırmızı görünebilir.Bunun açıklaması hasarlı bölgede aktif yeniden canlanma sürecinin başladığıdır. Bu yüzden bu durum görüldüğünde kremin kullanımının durdurulması gerekmez..Biz sadece doğal ve botanik bitkiler kullandığımızdan kullanıcılarda alerjik reaksiyon görülmez . Lütfen kullanmadan önce içeriği dikkatlice okuyun ve içindeki maddelerden herhangi birine özel hassasiyetinizin olmadığından emin olun..

Krem yara izleri ve kırışıklar üzerinde etkili midir?
Memnun kalan müşterilerimiz kremin yeni cerrahi yaralar üzerinde de etkili olduğunu belirtmişlerdir .

ÇATLAK NEDİR

Kolajen cildin yapı taşıdır. Onu duvardaki tuğlalar gibi düşünebilirsiniz. Yaşlandıkça yada cilt hamilelik ve kilo kaybı ile ciddi bir değişime maruz kalınca tuğlalar bozulur ve yığılmaya başlar . Zayıflar , eğilmeye ve buruşmaya başlar. Bonié , değişik cilt katmanlarındaki kolajen ve polyprotein üretimini uyarır. Cilt kendini yeniden inşa etmeye başlar , kalınlaşır ve ilk baştaki görünümüne döner.

Ürünümüz , ayrıca çatlaklarla beraber genel olarak görülen kırmızılık ve beyazlığı da azaltacak şekilde formüle edilmiştir. Ürün hasarlı cilt dokularını onarır , güçlendirir ve daha canlı görünmelerini sağlar. Ayrıca hücrelerde tutulan suyun atılmasına , böylelikle sıkılaşmaya yol açar. Bonié , sadece dış görünümde bir düzelme yaratmaz, derinin yapıtaşlarının yeniden üretilmesini ve onarılmasını sağlar. Bu yüzden sonuç sürekli ve göz alıcıdır.

Anti-aging avantajları da var

Şaşırtıcı olarak kremin içindeki bazı etkin maddeler , yüzü nemlendirmeye, kırışıklıklarda düzelmeye , yaşlanmaya ve güneşe bağlı olan çizgilerin azalmasına yardımcı olmuştur. Şüphe yok ki bu % 100 doğal ürünü , tüpün içindeki mucize olarak adlandırabiliriz . Yılların getirdiği çatlakları azaltır ve önler. Cildinizi daha pürüzsüz hale getirir ve kırmızlıkları yok eder. Ciltteki yaşlanma etkilerini azaltmasından dolayı içeriğindeki maddelere mucizevi diyebiliriz .

Bonié'nin cildinizde yarattığı etkiyi seveceksiniz

* Yılların getirdiği çizgi ve çatlaklar üzerinde etkilidir.
* Çatlaklara bağlı çizgileri ve renk değişimlerini minimuma indirir.
* Cildi güçlendiren ve kalınlaştıran kolajen ve protein üretimini arttırır.

Çatlakları kalıcı olarak görünmezleştirir!

Sadece birkaç gün içinde değişimi fark etmeye başlayacaksınız. Kalıcı çizgiler sonsuza dek gözden kaybolacak. Diyetten , hamilelikten veya kilo vermeden kaynaklanan çatlaklara bağlı çizgiler , siz ürün kullanımını bıraksanız bile geri gelmeyecek . Bonié kanıtlanmış ve güvenilir etkiye sahiptir.

NASIL ÇALIŞIR

Derideki izler hormonlardan kaynaklanır

Derideki izler / hamilelik izleri , derinin önemli miktarda gerilmesinden ve ergenlik ile hamilelik esnasında derinin maruz kaldığı hormonsal etki sonucu oluşur. Hatta doğumdan sonra bile karın bölgesinin geçici gerginliği bitmesine rağmen , derideki oluşan izler kaybolmaz . Bu izlerin önlenmesi , deri tabakaları arasında dinamik bir dengenin sağlanmasına bağlıdır. Bu denge, ergenlik ve hamilelik esnasında bozulur ve derinin korunması için dışsal etkin aracıların masajına gerek duyulur.

Bonié çatlak kremi ile derideki çatlakları önleriz

a) Derideki dinamik denge korunur ve ton , deri elastikiyeti gibi temel özellikler değişime uğramaz.
b) Optimal yenilenme faaliyetleri , küçük deri yırtıklarında veya büyük deri yırtıklarında ( fibroblast seviyesinin ve etkinliğinin artması , gelişmiş macrophage ( antigen üreten ve yabancı antigenlerle savaşan) faaliyetleri sağlanır. Bu etki Bonié de hyaluronic asit ile sağlanıyor.
c) Derideki dinamik denge Bonié içindeki hyaluronic asit ve dexpanthenol ile korunuyor.Bu konu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu iki etkin aracı ile dış derinin nemlendirilmesi, derinin dinamik dengesini geliştirir.
d) Fibroblastlar (birleşik doku hücreleri) uyarılır ve yeterli elastik ve kolajen(birleştirici proteinler) dokular üretilir. Yine Bonié deki hyaluronic asit ve dexpanthenol fibroblastlar üzerinde böyle bir etki yaratırlar ( bilimsel olarak ispatlanmıştır)

Fibroblastların uyarılması aşağıdakilerle olur.

- Proliferation ( yeni kısımların hızlı ve tekrarlanmış bir şekilde üretilmesi) oranının artması ile,
- Spesifik hücre görevleri için hızlı hücre farklılaşması
- Hareket kabiliyetinde gelişme. Hyalunic asit hareketi, hem sayısal olarak hem de güç hızı olarak geliştirir.
- Doku üretiminin normal hale gelmesi. Bu deride izleri önlemede en önemli yoldur.Doku üretiminin normal hale gelmesi hem elastik dokularla hem de kolajen dokularla ilgilidir.

Hem hücre yenilenmesi hem de derinin yaşlanması , doku ve deride sürekli değişimin artmasına sebep olur.

Derinin yaşlanmasını önlemeye yönelik reklamları bir düşünün .

Deri yırtılmalarında hasarlı derinin yenilenmesi ,derideki izlerin önlenmesi için daha önemlidir.

İyileşmesi zor yaralarda , hücre yenilenmesini uyarma amacıyla , hyaluronic asit tescilli ilaçlar arasında yer almaktadır.

Küçük ve büyük deri yırtılmalarında derinin en uygun şekilde yenilenmesi

Derideki izlerin önlenmesi, küçük yırtıkların oluşumundan önce başlar (örneğin deride dinamik denge korunarak) fakat küçük yırtıklar olduğunda bunların süratle yenilenmesi lazımdır.

Hem hyaluronic asit hem de dexpanthenol , yaraların ve yırtıkların düzelmesi ve derinin yenilenmesini hızlandırır. Bu bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Ayrıca deri yırtıkları hücrelerin parçalanmasına yol açar. Bu durumda hasarlı doku ve hücre maddeleri en uygun şekilde atılmalıdır.En uygun şekilde atmak demek; hücre parçacıklarının yutarak yok eden hücreler-macrophages ile atılmasıdır.

Hyaluronic asit yoğunlaşması ,macrophagelerin phagocyte ( mikroorganizmalar gibi yabancı maddeleri yutarak yok eden beyaz kan hücreleri) faaliyetini arttırır.Basitçe buna parçacıkların atılması için yutarak yok eden hücrelerin faaliyeti diyebiliriz.

Hücre Korunması : Deride küçük yırtıklarla oluşan parçacıklar , hücrelerde tahrip edici etkilere sahiptir.Burada macrophage etkinliği önem kazanıyor. Macrophage lara rağmen komşu hücre ve dokularda tahrip edici kimyasal etki görülür.

Bunun neticesi oksidasyon tahribatıdır ve mikro alanda iltihap ve makro alanda kısmen görülen kırmızı izlerdir.

Kuvvetli bir anti oksidan etki nergis ve tocopherol ( anti oksidan vitamin E ihtiva eden ve yağlı asitsel bileşimler) ile geliştirilir.

NASIL KULLANILIR

Kremi günde iki defa cildinize masaj yaparak uygulayın. İlk defa kullanıyorsanız küçük bir bölgeye uygulayarak test edin.4 ila 6 gün sonra gözle görünür sonuçlar almaya başlayacaksınız.

Not:Bazı kullanıcılar kremi cilde sürdükten sonra beş dakika bekleyip ondan sonra masaj yaparak yedirmenin ürünün etkisini arttırdığını bildirmişlerdir

Bugün 3 kremde yola çıktı. Ürünü deneyecek arkadaşlar; Jazira, Peri ve Şila'dır. Bundan sonraki gelişmeleri kendilerinin yazmasını istiyorum.

kimlere yolladın kazen?
burda cilt bakım uzmanı olarak gönüllü kobaylık yapardım:Roflol:

eğitim aldığım dönemde,göğüs sıkılaştırıcısını bilem yüzümde deneme cesaretini göstermişken:Roflol:

hazır çatlaklara bunca bakımla sonuç alamadım :çok üzgünüm::1no2:birde bunu denerdim,:uhm:

Benim gibi ruhen ve kafaca çatlak olanlara bir ürün bulunursa,zevkle deneyeceğim Kazen..

Kızlar ben başka bir kadın forumunada üyeyim orda bu kremi bir hafta kullanıp çok olumlu sonuç alan bir üye vardı zaten yüzde yüz garanti veriyorlarmış ama en az 28 gün kullan demişler bende bu bonié ile ilgili başlık açayım diyordum:)bende alıp kullanmak istiyorum ayrıca kampanya yapmışlar kremi alana selülit sabunu hediyeymiş

Kızlar ben başka bir kadın forumunada üyeyim orda bu kremi bir hafta kullanıp çok olumlu sonuç alan bir üye vardı zaten yüzde yüz garanti veriyorlarmış ama en az 28 gün kullan demişler bende bu bonié ile ilgili başlık açayım diyordum:)bende alıp kullanmak istiyorum ayrıca kampanya yapmışlar kremi alana selülit sabunu hediyeymiş

BU KREMİN FİYATI NE KADAR KIZLAR? BİLENİNİZ VAR MI?

Merhaba,

Ürünü denemesin için 3 arkadaşa gönderdik. Bu arkadaşlar bize düşüncelerini söyledikten sonra eğer olumlu bir sonuç alırlarsa siteden duyurusunu yapacağız.

Bu ürünün ile ilgili imalatcı firma ile direk iletişim içindeyiz. Çok cazip imkanlar ile almanız mümkün olacak. Bence ürünü deneyen arkadaşlarınızın ürün ile ilgili yorum ve düşüncelerini bekleyin.

Sonucuna inanmadığımız ürünün reklamına taviz vermeyelim. Biraz sabır sonucunu görelim ona göre hareket ederiz...

ürünün fiyatı sanırım 59 ytl gibi bişeydi hatta ikitane alınca 100 ytlye indiriyorlardı ama emin değilim kızlar zaten bi araştırırsanız direk site karşınıza çıkıyor bende merak ettim sonuçları ama diğer forumdaki arkadaşın anlattıkları çok olumluydu

Kullanan arkadaşların ürünle ilgili görüşlerini merakla bekliyorum. Hangi marka çatlak kremi alacağına karar verememiş biri olarak bu görüşler benim için yol gösterici olabilir...

Merhaba,
Biz elimizi taşın altına koyacağımızdan görüşleriniz çok değerli. Objektif yorumlarınızı bekliyorum.

ürün elime gecti teşekkürler kazen,,geldigi günden itibaren kullanıyorum .gözle görülür şekilde,,cildimde yumuşatıcı yönde,degişilklik farkettım ben.zaten bi parcası yayılıp,tüm karın bölgeme yetti, kokusuda çok hoşuma gitti,.inşallah sonuç olumlu olacak,

önce selamlar..lütfen bana yardım edin yeni üye oldum 3 gün önce denize gittim sonrasında yüzüm soyulmaya başladı.altta kalan deri hafifden acıyor alnım çok feci leke kalırmı soyulmayan yerleri nasıl soyabilirim.

X