Çatlaklar Bonie Çatlak Kremi ve Selülit Giderici Doğum Çatlakları!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
herkeze slm aranıza yeni katıldım ve uzun zmandır çataklarla ilgili araştırma yapıyorum ve kimse şu ana kadar çatlak kremlerini kullanıp tam sonuç alamamış alan varsa lütfen paylaşsın ben 4 yıldan beri çatlaklarımla yaşıyorum ve varsa çözümü lütfen bana bildirin ben rejene ve bonie krem arasında seçim yapacağım

Merhaba arkadaşlar forumdaki tüm yorumları okudum. Kişiden kişiye sanırım farkediyor. 22.07.2008 de ben bir internet sitesinden bonie kremi aldım. ve krem 8 günde bitti oldukçada memnun kaldım. 25 yaşındayım ve lise yıllarımda aldığım kilolardan kalma kalçamda ve iç bacakta çatlaklarım var oldukça derin ve kabarık beyazlıklar çok çirkin bir görüntü veriyor. 8 gün içerisinde bu çatlaklarda incelme ve renklerinin cilt rengine dönmeye başladı. Ben ilk ürünü ilk aldığımda 80 ytl ye aldım ikincisini ise 56 ytl internet sitelerini iyice araştırın ben 1 kutu kullanmıştım. altı haftayı tamamlaya bilmek için 4 kutu daha aldım sonuçları hakkında yine bilgi vereceğim.

merhaba arkadaşlar bende bonie kremi 12 gündür kullanıyorum..doğrusu henüz etkisini görmedim.şimdilik sadece iç bacağımda kullanıyorum eğer memnun kalırsam 1 kutu daha sipariş vercem ama dediğim gibi şimdilik hiçbir etkisini görmedim ben..ayrıca 80ytl ye aldım 1 kutusunu...

Ben de sadece bende çatlak var sanırdım , yaşasın sitede ki çoğu kişinin sorunu aynı :))))
İnşallah kesin bi çözümü bulunurda bizler de rahatlarız Bonié' kremini alıcam ama cesaret edemiyorum ki ,faydası olmayacaksa bir de boşuna paramız gidiyor , ne zor şey kadın olmak yaaa :1no2: daha evli bile değilim ,bu sorunlarla uğraşıyorum.kafamçokkarıştı

ay ben 3 kutu aldım bi işe yaramıo boya var galiba içinde cok sacma bişey ya sakın almayın. ay ben denizde dubaya cıktım kızlar yatıodu 5 6 tane incecik kızlar onlarda bile catlak vardı hepsinde :KK70: cok sorun yapmayın diyene bak:KK70: selülit ve catlak arasındaki fark ne? catlak beyaz olan çizgiler dimi?

aman almayın kızlarr yaaaa sunlara öle cok para verioruz ki spora yazılsak türk hocalar kazansa bin kat daha ii ne oldugu belirsiz zararı vardır yoktur ramazandan sonra baslıcam ben

................................................

Son düzenleme:
merhaba..bende 3 gün önce aldm kremi..internetten aldım cok bilinen bi site..35 ytl diodu..bi cılgınlık yapıp aldım....kutusu orjinalmi bilmiorum ama hologram ile mühürlenmiş üretim tarihi selay kimyanın adresi falan herseyi var...sahtemidirki acaba..

merhaba..bende 3 gün önce aldm kremi..internetten aldım cok bilinen bi site..35 ytl diodu..bi cılgınlık yapıp aldım....kutusu orjinalmi bilmiorum ama hologram ile mühürlenmiş üretim tarihi selay kimyanın adresi falan herseyi var...sahtemidirki acaba..

canım işe yaradı mı acaba?

selm arkdaşlar bnde katılim bari arnızaa evet burdaki herkeste çatlk var ama bnm çevremde yok yani buda cnımı sıkıo napcaz bi hakikaten yaa bonie fısmı çıktı şimdii ya rejene yada dierleri herkes farklı bişe dio çııldrcam yafsss:çok üzgünüm:

arkadaslar ben bu kremi hic denemedim ama yeni bir tane cikmis renuue diye bu markayi deneyenler var mi lutfen cevap yazarmisiniz

Merhaba. 3 gündür bu ürünü araştırıyorum ve babamdan istedim, getirtecek.
15 yaşındayım. 13 yaşındayken boyumun yakaşlık 3ayda yaklaşık 10 cm uzaması sonucu bacaklarımda çatlak oluştu. 14ümdeyken de 8 ayda 13 kilo aldım, kalçam,belim,karnım çatladı. Kesin bir çözüm arıyorum. Aslında ilk denememde başarılı olmak istiyorum. Hiç önceden krem kullanmadım. Umarım bu Bonie işe yarayacaktır. Babam eczacı ve de çoğu kişinin bu kremi istediğini söylüyor. Hadi bakalım...

Merhaba arkadaşlar forumdaki tüm yorumları okudum. Kişiden kişiye sanırım farkediyor. 22.07.2008 de ben bir internet sitesinden bonie kremi aldım. ve krem 8 günde bitti oldukçada memnun kaldım. 25 yaşındayım ve lise yıllarımda aldığım kilolardan kalma kalçamda ve iç bacakta çatlaklarım var oldukça derin ve kabarık beyazlıklar çok çirkin bir görüntü veriyor. 8 gün içerisinde bu çatlaklarda incelme ve renklerinin cilt rengine dönmeye başladı. Ben ilk ürünü ilk aldığımda 80 ytl ye aldım ikincisini ise 56 ytl internet sitelerini iyice araştırın ben 1 kutu kullanmıştım. altı haftayı tamamlaya bilmek için 4 kutu daha aldım sonuçları hakkında yine bilgi vereceğim.

en son durum ne ?bonie işe yaradımı?

Birinci sayfadan sonuna kadar sabırla okudum acaba elle tutulur, gözle görülür bişiler yazılmış mıdır diye ama hiç tatmin edici değil. ınsan ne almaya karar verebiliyor ne almamaya. Hamileyim acaba yeni oluşmuş çatlakları geçiri mi diye düşündüm ama sonuç olumsuz...benneyaptımki kakao yağına devam :smiley-cool:

slm arkadaşlar,2gün oldu bonie kremini alalı çatlakların görünümünde değişiklik olacagını düşünüyorum ben yenı catlaklar olusmaması ıcın aldım.eczaneden alırsanız daha uyguna geliyor internetten almayın derim ben 45 tl aldım.Tabıkı 1 kutuda mucıze sonuclar beklememek gerekir.

Birinci sayfadan sonuna kadar sabırla okudum acaba elle tutulur, gözle görülür bişiler yazılmış mıdır diye ama hiç tatmin edici değil. İnsan ne almaya karar verebiliyor ne almamaya. Hamileyim acaba yeni oluşmuş çatlakları geçiri mi diye düşündüm ama sonuç olumsuz...benneyaptımki kakao yağına devam :smiley-cool:

canım slm bende hamileyim şimdilik bişi kullanmadım ne kullanacağımı bilemiyorum yardım eder misiniz?

Canlarrr, ben bonie kullandım derin çatlarımın görünümü giderdi. Şunu unutmayalım %100 geçiren bir şey yok piyasada. Lazerlerde çözm değil görünümünü hafifletebilirisiniz ben çok araştırdım. Ama gened ederin çatlaklarınız varsa bu ürün ideal ben memnun kalmıştım ama 3 tane kullandım 1 tane ile hemen sonuç alamayabilirsiniz. Kişiden kişiye de iyileşme aynı sonucu vermiyor sanırım bazı arkadaşlarımız memnun kalmamış çünkümm

X