Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu küllü kumral ve lanet olası turuncu yansımalar - RESİMLİ

Şaka gibi olucak ama ben 2 sindende şikayetciyim. Saçlarım gölgede koyu ve kızılımsız oluyor kına varmış gibi , hadi bu neyse görmezden gelirimde- öfff güneşe veya ışığa geldiğim zaman çok gıcık derecede turuncu oluyor kafa üstüm ve saç içlerim.Benim istediğim parlamasın arkadaş nevar yane turuncu turuncu parlıcak:KK52:

Kafam bir milyon oldu iftardan sonra boya alım diyordum ne alcamı bile bilmiyorum.İgoranın 0.22 sinide aldım 0.33 ünüde kalsın lazım olur. Ama ortada hala boya olarak ne alacağımı bilmiyorum.[/QUOTE]

0.22 yi denediğinde sonucu paylaşır mısın canım biliyorsun derdimiz aynı:) umarım işe yarar

0.22 yi denediğinde sonucu paylaşır mısın canım biliyorsun derdimiz aynı:) umarım işe yarar

Canım şu dakika itibarıyla saçımın bir kısmına denemiş bulunuyorum.

Loreal 6.1 koyu küllü kumral ile koleston 5.0 ı karıştırdım. İçine minnacık 0,22 açıcı ilave ettim ve saçlarımın ön kısım tek yarısına sürdüm , diğer tarafa sürmedim belki yeşil olur diye, Ama sonuç gayet iyi minnacık yerlerde turuncu kalmış ama oralarada ben boyayı yedirememişim:KK70: iftardan sonra saçımın heryerini boyyıcam bakalım resim koyarım sonucu..

canım kesinlikle 0.22 kullan :KK34: bizzat başımıza geçti ondan biliyordum ama miktarına dikkat et yeşil olur yoksa azcık koycaksın . benim kuzenin başına geçti arkadaşım var kuaför ona sordum

Canım şu dakika itibarıyla saçımın bir kısmına denemiş bulunuyorum.

Loreal 6.1 koyu küllü kumral ile koleston 5.0 ı karıştırdım. İçine minnacık 0,22 açıcı ilave ettim ve saçlarımın ön kısım tek yarısına sürdüm , diğer tarafa sürmedim belki yeşil olur diye, Ama sonuç gayet iyi minnacık yerlerde turuncu kalmış ama oralarada ben boyayı yedirememişim:KK70: iftardan sonra saçımın heryerini boyyıcam bakalım resim koyarım sonucu..

çokk sevindim canımmm. umarım yine sonuçtan memnun kalırsın:) bekliyorum resmini merakla

loreal 6.1
koleston 5.0
ve 0,22 turuncu azaltıcı ile gelinen sonuç:KK17:

Bakım kremiyle saçımı ovaladığım hali resim 1
$Görüntü011.jpg

Işıktaki bol kremli hali :KK70: resim 2

$Görüntü013.jpg

Ve tamamen kuru ve saf hali ışığın altındaki turuncusuz mutlu son:KK3: resim 3

Resimdekiler kadar koyu değil, daha grimsi bir renk oluyor

güle güle kullan canım. ne güzel ya kurtulmuşsun turunculuklardan. çoook beğendim darısı benim başıma:)

güle güle kullan canım. ne güzel ya kurtulmuşsun turunculuklardan. çoook beğendim darısı benim başıma:)
kızlar yardııııııııııııım.....
saçlarımda yaklaşık 5 ay önce fln röfle wardı ama başımdan geçen kötü bi olay sonucu bunalıma girdim we güzelim röfleli saçlarımı bakır kahweye boyattım 5 ay kdr bu rengi kullandım we dün kuaföre gidip kumrala boyatmak istedim kuaför acıcıyla açıp kumrala boyayalım dedi tmm dedim

ama alt kısımlardan az biyer deneyelim bakalım nolucak dedii

iyikide denemişiz
saçım resmen acıcıdan snr elimde kaldı we tabii onu görünce
aslaa açtırmam hepsini dedim oda ozmn
bu saçın üstüne küllü kumral sürelim yawaş yawaş 3 4 boyamada oturur renk dedi tmm dedim bnde
amaaa

olmadı resmen turuncu oldu kafam yaaa çok iğrenç dipleri daha çiğ altlar kızıl kahwe karışık bi renk alaaahım moralim çok bozuldu
ağlayarak ewe geldim

acele ediyorum çnkü gebelik düşünüyoruz we bu saçla hamile kalmak istemiyorum yaaaa

napıcam bn şimdii kuaför 15 gün snr gene gel bn düzelticem bu saçı diyo ama zaman alıcak diyoo bn biran ewel kumral olmak istiyorum nolur bana bi akıl weriin:KK50:

sen de igora 0.22 yi deneyebilirsin yani turunculardan kurtulmak için iyi bir yol ben de bulabilsem kesin uygulayacağım. kuaförüne bir sor istersen

sen de igora 0.22 yi deneyebilirsin yani turunculardan kurtulmak için iyi bir yol ben de bulabilsem kesin uygulayacağım. kuaförüne bir sor istersen
tmm cnmm söleyim ama dediğin şey boyamı igora 0.22
sadece onumu sürdürücem yoksa boyanın içinemi katılacak

tmm cnmm söleyim ama dediğin şey boyamı igora 0.22
sadece onumu sürdürücem yoksa boyanın içinemi katılacak

canım 0.22 turuncu azaltıcı bir boya, internette ve bu forumda fazla kullanmayın nohut kadar boyanın içine katın yazmışlar , ama inanın ben 0.22 boyanın çeyreğini kullandım, ne yeşillenme oldu ne bişey.

2 kutu loreal 6.1 ile bir kutu koleston 5.0 ı karıştırıp içine igora 0,22 turuncu azaltıcı koydum çeyreye yakın tüp sonuç olarak hiçbir turunculuk kalmadı.Dua ederek az önce saçlarımı yıkadım inşallah akmazda içinden turunculuk çıkmaz diye dua ettim. Ama sonuç enfess , yıkadıkça kül rengi dahada belirginleşiyor ama turunculuk ve kızıllık sıfırr:KK3:

Hatta olayı abarttıp saç uçlarımı hazır turunculuktan kurtulmuşken evde platin atmayı düşünüyorum, olayı iyice aşmışken heveslerimi yerine getiriğim. :KK70:

Son düzenleme:
gözün aydın canım ya darısı benim başıma inş, 6.1 ile boyamayı düşünüyorum saçımı boyayı koyulaştırıyo mu acaba ??

gözün aydın canım ya darısı benim başıma inş, 6.1 ile boyamayı düşünüyorum saçımı boyayı koyulaştırıyo mu acaba ??

Hayır koyulaştırmadı , boya gri bir renk oldu okadar.İlk yıkamada az koyu oluyor saçın , sonra ertesi gün gene yıkadım , gri tonlarını aldı , turuncusuz.

Arkadaşlar bende bu renge boyamak istiyorum. Saçımı kestirdim. omuz hizasında koyu kestane kendi rengim üstünde çok hafif bakır parlaklıklar var çok değil hangi markayı önerirsiniz kaç kutu almalıyım

bende bugün loreal majirel 7.1 küllü kumral, igora 0.22 ve 20 lik oksidanı bir güzel karıştırıp saçımı boyadım.
sonuç hüsran.gene turunculuklar var arada ayrıca çok koyu oldu.neyi yanlış yaptım gene anlamadım.
bayram üstü gene moralim bozuldu. :KK14:

Son düzenleme:
bende bugün loreal majirel 7.1 küllü kumral, igora 0.22 ve 20 lik oksidanı bir güzel karıştırıp saçımı boyadım.
sonuç hüsran.gene turunculuklar var arada ayrıca çok koyu oldu.neyi yanlış yaptım gene anlamadım.
bayram üstü gene moralim bozuldu. :KK14:

canım ben 1 sene önce oryalle açtırıp boyatmıştım. bundan 1 hafta öncesine kadar diplerden bakır+hardal tonlarında başlayıp uçlarına doğru sapsarı olan saçlarım vardı. geçen hafta nevacolor'un koyu kumral küllü kahve+kumral küllü kahvesini karıştırıp boyadım. artık diplerden küllü kahve uçlara doğru gri olan saçlarım var :KK52: :KK52:

kızlar adrina limanınki gibi koyu küllü kumralı igora 6,2 ilemi yoksa loreal 6,1 ilemi elde ederim birisi yardımcı olurssa sevinirim

canım ben 1 sene önce oryalle açtırıp boyatmıştım. bundan 1 hafta öncesine kadar diplerden bakır+hardal tonlarında başlayıp uçlarına doğru sapsarı olan saçlarım vardı. geçen hafta nevacolor'un koyu kumral küllü kahve+kumral küllü kahvesini karıştırıp boyadım. artık diplerden küllü kahve uçlara doğru gri olan saçlarım var :KK52: :KK52:

inanki aynaya baktıkça moralim bozuluyor.siyaha yakın oldu saç rengim.boyadığım günden beri yıkıyorum alttanda daha çok turunculuklar çıkmaya başladı.bundan sonraki boyayı neyle yapıcam onu düşünüyorum:KK14:

X