Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel üstüne altın sarısı gölgeler (resimli)

süpermiş :KK66: bnm şuanki saç rengme benziyo karamel zemin üstüne balyajlarm var bnmde.Güle güle kullan

canım çok çok güzel olmuş bayıldımmm çok yakışmış Nazar

çok çook güzel olmuş maşallah.. ama karamelde süpermiş...

harika olmuş bayıldımmmmmmmm:nazar:iyi günlerde kullan canım

Çok teşekkür ederimmm kızlarrrr çok sevindim beğenmenize:KK69::KK70::KK71:

cnm çok güzel olmuş çok beğendim ama tek renk gibi olmuş biraz aradaki gölgeler hiç belli olmuyor sen mi istedin öyle cnm güle güle kullan :nazar:

cnm çok güzel olmuş çok beğendim ama tek renk gibi olmuş biraz aradaki gölgeler hiç belli olmuyor sen mi istedin öyle cnm güle güle kullan :nazar:

Yok aslında öyle değil canımcım fön çekme tekniğinden öyle duruyor sanırım önden bir fotoğraf bulursam onu ekliyim daha net görünüyor o zaman...

suankı yenı boayttıgın sac cuk oturmus eskı sac rengını begenmedım cok yakısmıs gule gule akıt

inanlmaz güzel bi renk ben de yaptrsam bunu terch ederdm ama şuanlk saç rengmden memnunm :) peki bu saçı ne kdar sürede bi boyamak gerekio acaba :)

yyaaa ben ilk resimdeki rengi bisürü beğendim ben de böyle parlak duran altın sarısımsı bi renk istiyorummm

maşallah çok güzel olmuş çok beğendim yüzünüze de çok yakışmış:KK31:

inanlmaz güzel bi renk ben de yaptrsam bunu terch ederdm ama şuanlk saç rengmden memnunm :) peki bu saçı ne kdar sürede bi boyamak gerekio acaba :)

Canım ayda 1 dip boya istiyor bu saç...Onun dışında da köpükle çok canlı ve parlak duruyor...

peki karamelin markası nedir canım onu öğrenirmisin

Lorealin boyalarını kullanıyor kuaför canım ama profosyonel olduğu için bilmiyorum birde tek renk değil 2 3 boya karıştırıyorlar canım...

çok beğendiim. bu renkleri çok severim ama maalesef kapkara kaşlarım buna izin vermiyo:KK59::KK60:

Kaşlarını önce inceltir sonra açtırırsın olur canım:)

oo süper olmuşş güle güle kullan :) bak benmde saçlarım karamel bendemi yaptrsam altın sarı gölge cnm çekti şimdi :)

X